Announcement

Collapse
No announcement yet.

PC Problemi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Genesis View Post
    Virty doktore

zadesi mi se da mi ssd i mrezna kartica imaju onak debeli blok kao da je na 100% popunjeno i onda nakon par sekundi je sve oke....hebe me sto sam prelijen stavljat nove prozore al mozda cu morat....
    Možda je ipak bolje naći uzrok problemu.
    Ako je LAN kartica integrirana na matičnoj ploči, otiđi na web stranicu proizvođača MB i skini zadnju verziju drivera za LAN.
    Moguće je da ti je išlo ažuriranje LAN drivera preko win updatea, ali ti taj driver stvara problem.

Bilo bi dobro ako nisi već, instaliraj utility od SSD-a i pokreni opciju "optimize" ili "performance optimization".
    Bilo bi dobro da instaliraš zadnji storage controller driver sa stranica matične ploče.

Probaj nešto od ovih stvari, možda pomogne.

Comment

• Virty evo jesam, vidjet cemo hoce li sto pomoci

Comment

• Originally posted by Genesis View Post
        Virty evo jesam, vidjet cemo hoce li sto pomoci
        Super. Valja naci uzrok problemu i rijesit ga 😊

Comment

• napravih Reset this PC, ponovo instalirao app pa cemo sad vidjet hoce li bit promjene.

ono sto sam primjetio u zadnje vrijeme je da ovaj ryzen tako grije, da ce dobro doci za zimu i da necu morat palit grijanje

Comment

• Moj Ryzen je na stock cooleru i zasad su temperature uredne. Mozda je do primjerka ili coolera ili pak uvjeta u prostoriji....

Comment

Working...
            X