Announcement

Collapse
No announcement yet.

PC Problemi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Genesis View Post
    Virty doktore

zadesi mi se da mi ssd i mrezna kartica imaju onak debeli blok kao da je na 100% popunjeno i onda nakon par sekundi je sve oke....hebe me sto sam prelijen stavljat nove prozore al mozda cu morat....
    Možda je ipak bolje naći uzrok problemu.
    Ako je LAN kartica integrirana na matičnoj ploči, otiđi na web stranicu proizvođača MB i skini zadnju verziju drivera za LAN.
    Moguće je da ti je išlo ažuriranje LAN drivera preko win updatea, ali ti taj driver stvara problem.

Bilo bi dobro ako nisi već, instaliraj utility od SSD-a i pokreni opciju "optimize" ili "performance optimization".
    Bilo bi dobro da instaliraš zadnji storage controller driver sa stranica matične ploče.

Probaj nešto od ovih stvari, možda pomogne.

Comment

• Virty evo jesam, vidjet cemo hoce li sto pomoci

Comment

• Originally posted by Genesis View Post
        Virty evo jesam, vidjet cemo hoce li sto pomoci
        Super. Valja naci uzrok problemu i rijesit ga 😊

Comment

• napravih Reset this PC, ponovo instalirao app pa cemo sad vidjet hoce li bit promjene.

ono sto sam primjetio u zadnje vrijeme je da ovaj ryzen tako grije, da ce dobro doci za zimu i da necu morat palit grijanje

Comment

• Moj Ryzen je na stock cooleru i zasad su temperature uredne. Mozda je do primjerka ili coolera ili pak uvjeta u prostoriji....

Comment

• Neznam dali da stavim tu ili u Win 10 temu, ali ova je pinana pa ću ovdje...
              Dakle, primjetio sam da mi je sve manje i manje prostora na SSDu te koliko se god trudio čistit uvijek je to sitno!
              Već dugo vremena promatram Installer folder unutar windows instalacijskog foldera i primjetio sam da je samo on došao do 30 GB!
              *za kontrolu količine i veličine datoteka koristim WinDirStat
              Čitavši po netu vidim da je riskantno brisat ručno iz njega jer možemo zeznut windowse...

No večeras sam našao rješenje i program koji mi je uklonio 24GB sa SSD diska - PatchCleaner
              Dole se vidi slika nakon šta je pregledao moj folder i ustanovio da je cca 24 GB nepotrebnih datoteka u njemu!

Imamo dvije opcije koje sam gore označio - Delete i Move - skroz izbrisati ili iz sigurnosti prebaciti drugdje...
              Ja sam prvo testiro sa Move te bacio te datoteke na D mehanički disk te resetiro Windowse i eto - rade!
              Dole na dvije slike se vidi prije / posle čišćenja sa spomenutim programom,
              *na prvoj piše 22GB jer je već počep prebacivat kada sam okinuo screenshot
              *klik na sliku za veći prikaz

Definitivno preporuka pogotovo za one sa 120 / 240 GB velikim SSD diskovima!
              Last edited by doktor1; 27-09-2018, 23:07.

Comment

• Installer folder sadrzi informacije bitne za deinstaliranje i azuriranje programa. Windowsi ce raditi ako izbrises sadrzaj tog foldera, ali su moguci problemi prilikom deinstaliranja ili azuriranja programa. Taj folder se moze migrirati na drugi HDD. Osobno, ne volim kad mi neki softver brise po C disku. Sretno.

Comment

• Jel ima netko ideju koji je ovo vrag? Pocelo je stavljanjem Razer Naga Trinity misa, probao deinstalirat njegov SW, i dalje glljivi ova zeleni kursor.
                  Pojavljuje se samo u igrama Fallout 4, Skyrim, Crysis 3?

Comment

• Koji MIYUKI
                    Windows 10 October 2018 Update (Version 1809) Is NO LONGER Available - Microsoft Pulls 1809 After Data Deletion Reports. Avoid Installation.
                    PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• da ali to je za clean isntal problem koji ce se uskoro rijesit
                      a za upgrade sve fercera ko po shpagi...

Comment

• Originally posted by ivan77 View Post
                        Jel ima netko ideju koji je ovo vrag? Pocelo je stavljanjem Razer Naga Trinity misa, probao deinstalirat njegov SW, i dalje glljivi ova zeleni kursor.
                        Pojavljuje se samo u igrama Fallout 4, Skyrim, Crysis 3?
                        Ako netko bude imao ovakvih problema (zeleni kursos koji prati pokrete misa) probleme je stvarao ona Geforce Expirence sw od Nvida e.
                        Maknuo to i problem rijesen.

Comment

Working...
                        X