Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sve o časopisu - pohvale, kritike, prijedlozi

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Moram pohvaliti časopis da je po svom sadržaju puno bolji od PC Gamera.
    KONFIGURACIJA
    CPU:Intel Core i5 7600K 3,8GHz, 6MB, LGA 1151
    MATIČNA:Gigabyte Z270-H3DP-CF, 4xDDR4, S.1151, KabyLake
    GPU:Intel HD Graphics 630 / MSI GeForce GTX 1070 QuickSilver 8GB OC GDDR5
    RAM:Patriot Viper4, 2400Mhz, 16GB (2x8GB), CL15
    MONITOR:Acer CB271Hubmidprx, 27 inča, 2560x1440
    PERIFERIJA:TIPKOVNICA: Speedlink Gaming Iovia tipkovnica; MIŠ: Speedlink XITO 3.200 DPI gaming, crno-crveni
    Ostalo:HDD: Toshiba DT01ACA300, 3TB 7200 RPM, 64MB Cache; SSD: SanDisk Z400S 256GB; CASE: Kućište Fractal Define R5, black; CPU FAN: Scythe Mugen MAX, SCMGD-1000; NAPAJANJE: Fortron Hydro G 650W 80+ GOLD; OS: Windows 10 Home Retail

Comment

• Originally posted by Gaso View Post

Nemam gdje haha
      Treba prvo krečiti 😂
      Jesi razmišljao da staviš tzv. naljepnice na zid? Samo malo pobrišeš zid krpom prema potrebi i to je to.
      KONFIGURACIJA
      CPU:Intel Core i5 7600K 3,8GHz, 6MB, LGA 1151
      MATIČNA:Gigabyte Z270-H3DP-CF, 4xDDR4, S.1151, KabyLake
      GPU:Intel HD Graphics 630 / MSI GeForce GTX 1070 QuickSilver 8GB OC GDDR5
      RAM:Patriot Viper4, 2400Mhz, 16GB (2x8GB), CL15
      MONITOR:Acer CB271Hubmidprx, 27 inča, 2560x1440
      PERIFERIJA:TIPKOVNICA: Speedlink Gaming Iovia tipkovnica; MIŠ: Speedlink XITO 3.200 DPI gaming, crno-crveni
      Ostalo:HDD: Toshiba DT01ACA300, 3TB 7200 RPM, 64MB Cache; SSD: SanDisk Z400S 256GB; CASE: Kućište Fractal Define R5, black; CPU FAN: Scythe Mugen MAX, SCMGD-1000; NAPAJANJE: Fortron Hydro G 650W 80+ GOLD; OS: Windows 10 Home Retail

Comment

• Ako sam u krivom topicu postavil pitanje slobodno obrisite ovo. Zanima me za Coca-Cola Shake&Take 4.0,.. Zamjenil bodove za pretplatu casopisa jer mi je to jedina normalna nagrada bila u tom trenutku. Pa me zanima dal treba jos nekaj iskontaktirat ili automatski dolazi na adresu koja je navedena u S&T aplikaciji? Zahvaljujem ljubazno na odgovoru.

Comment

• Originally posted by Klinjo View Post
          Ako sam u krivom topicu postavil pitanje slobodno obrisite ovo. Zanima me za Coca-Cola Shake&Take 4.0,.. Zamjenil bodove za pretplatu casopisa jer mi je to jedina normalna nagrada bila u tom trenutku. Pa me zanima dal treba jos nekaj iskontaktirat ili automatski dolazi na adresu koja je navedena u S&T aplikaciji? Zahvaljujem ljubazno na odgovoru.
          Kada osvojiš časopis u aplikaciji Shake&Take časopis ti ne dolazi na kućnu adresu već si ga osvojio u digitalnom obliku. U aplikaciji idi pod nagrade, i tamo gdje su osvojene nagrade možeš ga preuzeti i čitati na svom mobitelu
          Last edited by Picek; Yesterday, 08:18.

Comment

• Originally posted by Picek View Post

Kada osvojiš časopis u aplikaciji Shake&Take časopis ti ne dolazi na kućnu adresu već si ga osvojio u digitalnom obliku. U aplikaciji idi pod nagrade, i tamo gdje su osvojene nagrade možeš ga preuzeti i čitati na svom mobitelu
            Nismo se skuzili. Izmjenil sam 4000 bodova za godisnju pretplatu. Digitalne sam uredno skidal.

Comment

• Originally posted by Klinjo View Post

Nismo se skuzili. Izmjenil sam 4000 bodova za godisnju pretplatu. Digitalne sam uredno skidal.
              Nažalost dio sa zamjenom bodova ne znam jer nisam još skupio toliko bodova. Probaj kontaktirati nekog od naših admina ili podršku za Shake & Take, ne znam u čijoj je to nadležnosti.

Comment

Working...
              X