Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot InfoGamer 2018

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Zasto ides ujutro kad nema guzve popodne !?
    ima nas dosta sto radimo ujutro
    ajmo se nac da vecini odgovara jer nemogu svi dobit G.O

    dojdi u 12h i budi barem do 18h



    OLED G1/Omen G-SYNC
    NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
    S23U/Galaxy Watch 5 Pro
    AVR: DA/DTS-X 5.1.2

    Comment


    • #47
      Originally posted by 4mal View Post
      Zasto ides ujutro kad nema guzve popodne !?
      ima nas dosta sto radimo ujutro
      ajmo se nac da vecini odgovara jer nemogu svi dobit G.O

      dojdi u 12h i budi barem do 18h
      Zato što je manje ljudi ujutro i želim stvari obići i vidjeti u miru. Radim i ja ujutro, no planirao sam si unaprijed uzet barem jedan dan GO da stignem sve pošteno obići. To ne znači da ću biti samo taj dan tamo, ali mi je taj dan prvenstveno za "pošten" obilazak.

      Isto tako ne mogu biti do 18h jer moram oko 15h biti u vrtiću i pokupit malu, a tek kasnije mi žena dolazi doma, a ima i ona svoju slobodu i planove. Drugim danima imam probe i druge stvari navečer i općenito mi navečer i popodne skoro ništa ne paše jer je to vrijeme za goste, hobije, familiju, itd.
      To je neko naše obiteljsko vrijeme u kojem dogovaramo sve stvari koje želimo riješiti.

      Comment


      • #48
        Ok jasno mi sve


        OLED G1/Omen G-SYNC
        NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
        S23U/Galaxy Watch 5 Pro
        AVR: DA/DTS-X 5.1.2

        Comment


        • #49
          Originally posted by Hrv4tin4 View Post
          Veselim se sajmu, dugooo nisam bio nigdje tako. Ne znam ni što me točno očekuje...
          Uglavnom, u petak planiram tamo biti bliže jutarnjim satima jer računam da će se popodne i navečer sjatiti ekipa iz svih dijelova RH i grada pošto kreće vikend. Dakle mislim bit tamo oko 10:30 pa do nekih 15-16h.
          Ako netko ide u tom periodu - javite se!
          Tako ću negdje i ja biti, od 10-pol 11 pa nadalje. Poslat ću ti sljedeći tjedan broj moba na PM da se čujemo kad smo tam.

          Comment


          • #50
            ThePicek bit će mi drago. Javi pa se nađemo i lagano, u miru sve obiđemo. Želim se ja vidjet jedan dan i s ekipom, ali onda idem zbog ekipe, a ne sajma. Mislim da ne možeš dovoljno kvalitetno išta proći ako se ide čoporativno.

            Uvijek će netko zatezat da se ide tamo ili vamo, netko želi, netko ne, itd. Ovako je lakše, a s većom ekipom se više ide na zafrkanciju nego li na čisto gledanje sajma.

            Comment


            • #51
              Originally posted by Hrv4tin4 View Post
              ThePicek bit će mi drago. Javi pa se nađemo i lagano, u miru sve obiđemo. Želim se ja vidjet jedan dan i s ekipom, ali onda idem zbog ekipe, a ne sajma. Mislim da ne možeš dovoljno kvalitetno išta proći ako se ide čoporativno.

              Uvijek će netko zatezat da se ide tamo ili vamo, netko želi, netko ne, itd. Ovako je lakše, a s većom ekipom se više ide na zafrkanciju nego li na čisto gledanje sajma.
              Slažem se svakako! Već smo se dogovarali neki da se tokom godine i van sajma nađemo na nekoj pivi/večeri i u miru podružimo ko ljudi, ali nikak da se skupimo...

              Comment


              • #52
                Originally posted by ThePicek View Post

                Slažem se svakako! Već smo se dogovarali neki da se tokom godine i van sajma nađemo na nekoj pivi/večeri i u miru podružimo ko ljudi, ali nikak da se skupimo...
                Pa lako mozete popit nesto zajedno nakon sajma,imali smo davno prije bas okupljanja forumasa i bilo je ok.

                Comment


                • #53
                  Bio sam prosle godine na sajmu, ali nisam obracao paznju na gamerske stolice, pa me zanima bude li tamo za kupit gamerskih stolica, i budu li na akciji?

                  Comment


                  • #54
                    Ovogodisnji Reboot infogamer se uistinu profilira u nesto nevjerovatno za nase prostore.....hrpa igrivih naslova koji su tek u dolasku poput KH3 isl...

                    Comment


                    • #55
                      Ima li negdje popis?

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Steelo View Post
                        Ima li negdje popis?
                        Mislim da ima na RB fejsu

                        Comment


                        • #57
                          Nemam fejs

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Steelo View Post
                            Nemam fejs
                            Nazalost to je jedino gdje sam vidio da je Damir stavljao objave o sadrzaju sajma,mozda ima nesto ma portalu baci pogled.
                            Ja sam iskljucivo za forum i imam vremena samo za to.

                            Comment


                            • #59
                              Zasto si ne otvorite temu u koju napisete svoj nick, koji dan idete i u koje vrijeme pa se lakse mozete nac?

                              Comment


                              • #60
                                Dojmovi sa sajma?

                                Comment

                                Working...
                                X