Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2017

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Sva sreca pa nema interlibera pa nema toliko djecurlije...

    Comment


    • #92
      Kako je na sajmu?

      Comment


      • #93
        Vruce...

        Comment


        • #94
          Di si rscrew? Mi kod sancte. Os doc

          Comment


          • #95
            Ajmo ljudi....dojmovi

            Comment


            • #96
              Originally posted by MEGATAMA View Post
              Ajmo ljudi....dojmovi
              Ili kak' bi rekli..."Pic's or didn't happen"
              Steam: Igasp207
              EPIC Games: GasoVK93

              Comment


              • #97
                Na sajmu je bilo ok, stigao sam oko 13h i uspio isprobati što me zanimalo jer nije bilo tolilo gužve. Kasnije su došli kolege 4mal i Indalecio, nabacili đir, popili pivo itd.

                A stiže uskoro i slika

                Poslano sa mog G8141 koristeći Tapatalk

                Comment


                • #98
                  Na koje modele TVa su spojene konzole....SD boot itd?

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Cole™ View Post
                    ivwan Kad mi idemo?
                    kada mi nabavis free kartu! :-)

                    Comment


                    • Danas dana povijesnoga 21.11. upoznase se picek,4mal i indalecio. Ovjekovjecili smo ovaj povijesni trenutak jednim selfijem gdje se kao "pravi" hahari u rangu one dečurlije slikamo sa pivom.

                      IMG_20171121_182057.jpg4mal slijeva, picek sredina i moja malenkost sdesna. Inace smo fit ali nezgodna je poza.

                      S obzirom da je picek tamo od pola 1 vec smo ga poceli mijenjati za inventar pa nas je ranije napustio jer je zakljucio da bi bilo dosta.

                      Potom smo 4mal i ja halali reboot overlords. Multiplayer do 4 igraca. Zanimljiva premisa i ja cu sam predloziti MEGATAMA , Simon i DarkFenix ko secret charactere kao OP i nepobjedive.

                      IMG_20171121_190355.jpg

                      Ja sam probao gt sports i failao. Probao crash pokazati djeci kao platiniro sam (to mi je 4mal dao ideju) pa se nisam bas proslavio. Vidjeli smo shadow of collosus i sjajno izgleda i vrti se (iako nismo skuzili kak glupog konja pokrenuti). Detroit jako lijepo izgleda. Primjetio je kolega kak se na staklenoj povrsini preslikavaju scene.

                      Jos smo probali neke kao indie igre bzvz.

                      Tu su decki probali stare masine (space shooters, neuk sam hahahha) ali meni se samo vrtilo kak bi ih ovi stariji decki iz Bjelovara rasturili.

                      Comment


                      • Danas bio prvi put, vidio se s gro ljudi. Pričao s Damirom i Dariom te svojom ekipom. Čini mi se zbog ljudi da je dosta prazno to. Sad neznam dal izostanak intelibera to stvorio ili je ovaj prvi dan skromna posjeta. Treba se naviknut na neke promjene u par dvorana koje nisu onako popunjene kao inače ili je redizajn postava bio. I dalje rula što ekipa može bit alkohol svuda. Budem banuo kada bu još više ljudi. Danas sam se tek pojavio malo prije 18 sati, pa nisam vidio nešto previše cosplaya.

                        Comment


                        • Originally posted by Indalecio View Post
                          Danas dana povijesnoga 21.11. upoznase se picek,4mal i indalecio. Ovjekovjecili smo ovaj povijesni trenutak jednim selfijem gdje se kao "pravi" hahari u rangu one dečurlije slikamo sa pivom.

                          IMG_20171121_182057.jpg4mal slijeva, picek sredina i moja malenkost sdesna. Inace smo fit ali nezgodna je poza.

                          S obzirom da je picek tamo od pola 1 vec smo ga poceli mijenjati za inventar pa nas je ranije napustio jer je zakljucio da bi bilo dosta.

                          Potom smo 4mal i ja halali reboot overlords. Multiplayer do 4 igraca. Zanimljiva premisa i ja cu sam predloziti MEGATAMA , Simon i DarkFenix ko secret charactere kao OP i nepobjedive.

                          IMG_20171121_190355.jpg

                          Ja sam probao gt sports i failao. Probao crash pokazati djeci kao platiniro sam (to mi je 4mal dao ideju) pa se nisam bas proslavio. Vidjeli smo shadow of collosus i sjajno izgleda i vrti se (iako nismo skuzili kak glupog konja pokrenuti). Detroit jako lijepo izgleda. Primjetio je kolega kak se na staklenoj povrsini preslikavaju scene.

                          Jos smo probali neke kao indie igre bzvz.

                          Tu su decki probali stare masine (space shooters, neuk sam hahahha) ali meni se samo vrtilo kak bi ih ovi stariji decki iz Bjelovara rasturili.
                          Sad mi je jos vise zao da nisam mogao doc.....

                          Comment


                          • Bilo je odlicno uglavnom probali svega pomalo i fala Bogu nije prevelika guzva al dobro to je prvi dan tek...mega do godine 😉
                            You do not have permission to view this gallery.
                            This gallery has 1 photos.


                            OLED G1/Omen G-SYNC
                            NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                            S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                            AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                            Comment


                            • Day one video.

                              Comment


                              • Vrhunski je bilo, drago mi je da sam upoznao dio ekipe s foruma Shadow of Colossus nisam uspio probat jer nešto nije radilo. GT Sport na volanu odličan, ali treba privikavanje, naučen sam na joy. Najviše vremena sam proveo na Space Invadersima na retro dijelu

                                Ono što bih svakako ponovio je druženje, u što većem broju!

                                Poslano sa mog G8141 koristeći Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X