Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2017

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iduce godine mora past Reboot forum okupljanje.

    Comment


    • Na kraju kolokvij prebačen...dolazim sutra oko 18:30, petak ako Bog da i na after u nedjelju.
      Netko zaintresiran za druženje? Ili sam i tu solo

      Comment


      • Originally posted by Cole™ View Post
        Danas bio prvi put, vidio se s gro ljudi. Pričao s Damirom i Dariom te svojom ekipom. Čini mi se zbog ljudi da je dosta prazno to. Sad neznam dal izostanak intelibera to stvorio ili je ovaj prvi dan skromna posjeta. Treba se naviknut na neke promjene u par dvorana koje nisu onako popunjene kao inače ili je redizajn postava bio. I dalje rula što ekipa može bit alkohol svuda. Budem banuo kada bu još više ljudi. Danas sam se tek pojavio malo prije 18 sati, pa nisam vidio nešto previše cosplaya.
        Preveliki je prostor bih rekao. Onih par retro stvari su mofli nagurat tamo i imat samo jedan stage. Malo skromnija posjeta bih i ja rekao. Vjerojatno za vikend bolje ako ne i prije.

        A pisem primarno da kazem da si mogo doc bar pozdravit. Nebi te mi puno od tvoje cool ekipe odvukli

        Comment


        • Originally posted by Paradox1 View Post
          Na kraju kolokvij prebačen...dolazim sutra oko 18:30, petak ako Bog da i na after u nedjelju.
          Netko zaintresiran za druženje? Ili sam i tu solo
          Ja brijem sutra ic ...tam sam od 16h pol 17 pa ako oce jos netko osim paradoxa nek se javi
          Last edited by 4mal©; 22-11-2017, 09:20.


          OLED G1/Omen G-SYNC
          NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
          S23U/Galaxy Watch 5 Pro
          AVR: DA/DTS-X 5.1.2

          Comment


          • Originally posted by Indalecio

            Preveliki je prostor bih rekao. Onih par retro stvari su mofli nagurat tamo i imat samo jedan stage. Malo skromnija posjeta bih i ja rekao. Vjerojatno za vikend bolje ako ne i prije.

            A pisem primarno da kazem da si mogo doc bar pozdravit. Nebi te mi puno od tvoje cool ekipe odvukli
            Nisam znao da ste tamo kad dodjete ponovno?

            Comment


            • A valjda nisi vidio onda jer smo se tu dogovorili. PAradox ti se dogovara sa 4mal opet. Ja vjerojatno ne idem vise ove godine

              Comment


              • Originally posted by Indalecio
                A valjda nisi vidio onda jer smo se tu dogovorili. PAradox ti se dogovara sa 4mal opet. Ja vjerojatno ne idem vise ove godine

                Comment


                • Ja još nisam bio, tako sa mi sigurno odgovara 😂
                  4mal, poslat ću ti broj moba u inbox pa mi se javi kad dodes..mozes i probnu por poslat pa da te imam..
                  Nadam se da nece biti 10000° unutra..prošle god je bilo grdo, svakim danom sve toplije..

                  Comment


                  • Originally posted by Paradox1
                    Ja još nisam bio, tako sa mi sigurno odgovara 😂
                    4mal, poslat ću ti broj moba u inbox pa mi se javi kad dodes..mozes i probnu por poslat pa da te imam..
                    Nadam se da nece biti 10000° unutra..prošle god je bilo grdo, svakim danom sve toplije..
                    Jakne obavezno ostaviti u garderobi. Jučer nije bila toliko velika gužva, a bilo je vruće.

                    Poslano sa mog G8141 koristeći Tapatalk

                    Comment


                    • Dečaci, kada ste vi tamo? Danas ili sutra?

                      Comment


                      • Sutra ali baci broj na p.m da se dogovorimo...


                        OLED G1/Omen G-SYNC
                        NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                        S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                        AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                        Comment


                        • 091/212-9870 tamo sam oko 17 sati cca.

                          Comment


                          • ok ja sam tamo prije paradoxa oko 16-16:30h cca pa te cimnem...


                            OLED G1/Omen G-SYNC
                            NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                            S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                            AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                            Comment


                            • Ajd možda i ja dođem ranije onda.

                              Comment


                              • Have fun guys

                                Comment

                                Working...
                                X