Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2017

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by MEGATAMA View Post
    Ove godine mi je prekasno da bih si nesto izorganizirao ali iduce planiram makar avionom doc......
    Joj aj doletite dofuam ns da ti nebude dosadno


    OLED G1/Omen G-SYNC
    NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
    S23U/Galaxy Watch 5 Pro
    AVR: DA/DTS-X 5.1.2

    Comment


    • #62
      Bome se Reboot sajam isprofilirao u jedan od najvecih gaming sajmova opcenito.
      Moci ce se igrat Sony ekskluzive koje jos nisu izasle,Nintendo ce bit prisutan sa svojim Switchom,Xbox X konzola sa igrama........
      Bas mi je zao da ne mogu ic
      Pogotovo jer sa VIP ulaznicom mogu isprobat vise toga.....

      Comment


      • #63
        Ja se samo nadam da se neće dogoditi situacija sa internetom kao i prošle godine...
        Prošle godine sam u principu išao samo zbog BF1...a na kraju ništa..izgorio sam.

        Ako išta, pojeo sam si dobru debrecinku, to je isto važno.
        Last edited by Paradox1; 14-11-2017, 18:40.

        Comment


        • #64
          Ja nisam znao da ima after party...sad mi je jos vise zao sto ne mogu doc

          Comment


          • #65
            Originally posted by MEGATAMA View Post
            Bome se Reboot sajam isprofilirao u jedan od najvecih gaming sajmova opcenito.
            Moci ce se igrat Sony ekskluzive koje jos nisu izasle,Nintendo ce bit prisutan sa svojim Switchom,Xbox X konzola sa igrama........
            Bas mi je zao da ne mogu ic
            Pogotovo jer sa VIP ulaznicom mogu isprobat vise toga.....
            Sad, da ne budem negativan, ali ja zadnjih par puta na Rebootu nisam vidio ama baš ništa što ne mogu vidjeti negdje drugdje.... S obzirom na gužvu, onih par ekskluziva koje još nisu izašle ne mogu niti probati, jutjuberi me ne zanimaju, hardver nije ništa revolucionarno (čak doma imam stvari koje su većinom i bolje od tamo prikazanih)....
            Još mi je najzanimljivije bila ona hrpa čudaka koji udaraju one tabletop games sa raznim kutomjerima, figuricama i kockicama.... Prošle godine, kako sam imao VIP, probao sam HTC Vive (ili Oculus, ne sjećam se) i to mi je bilo ok. Ali da nemam VIP, morao bih čekati par sati u redu i za to....
            Sve u svemu, naravno da dođem i ove godine, ako nemaš vremena i volje za stajanje u redovima, generalno nema ništa što nije dostupno negdje drugdje....

            No svakako, svake godine sajam raste i treba odati priznanje organizatorima jer definitivno izrasta u najveći sajam ovih prostora....

            Comment


            • #66
              Kako je sajam veci tako je i naravno vise ekskluzivnog sadrzaja.
              Ima puno ekipe koja nema nove konzole naprimjer pa ce moc barem probat tamo.....

              Comment


              • #67
                Originally posted by MEGATAMA View Post
                Kako je sajam veci tako je i naravno vise ekskluzivnog sadrzaja.
                Ima puno ekipe koja nema nove konzole naprimjer pa ce moc barem probat tamo.....
                Slažem se.... Kako sam rekao, pričam isključivo svoje iskustvo....

                Comment


                • #68
                  Puno je zabavnije kad si tamo sa jos par clanova foruma pa zajedno "krstarite" paviljonima i komentirate sadrzaj

                  Comment


                  • #69
                    Meni bi bilo fora da se može dobiti npr. 1 debrecinka kao VIP...
                    evo to bi mi se sviđalo, jako.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Paradox1 View Post
                      Meni bi bilo fora da se može dobiti npr. 1 debrecinka kao VIP...
                      evo to bi mi se sviđalo, jako.
                      Pa pitaj Damira tamo dali ima VIP debrecinku za tebe

                      Comment


                      • #71
                        joj...valjda će biti sa sirom

                        Comment


                        • #72
                          **mapa**
                          Attached Files

                          Comment


                          • #73
                            Jel moguce na licu mjesta kupit kartu?

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Indalecio View Post
                              Jel moguce na licu mjesta kupit kartu?
                              Da,prodaju se karte na ulazu samo sto ti se moze desit dug red cekanja.

                              Comment


                              • #75
                                ThePicek i 4mal
                                kad se sutra onda nademo? 5?

                                Comment

                                Working...
                                X