Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bri@tore
    replied
    Prvi glas, evo sad proguglao i našao ovo.
    Šta je uopće to na naslovnici?

    o_30807395_1280.jpg
    Last edited by Bri@tore; 17-01-2024, 19:48.

    Leave a comment:


  • GitaristRoko
    replied
    Originally posted by RSCREW View Post
    meni jedino sta je smetalo opcenito kod tih casopisa je to sta u casopisu citam vecinom o igrama koje sam vec prosao... znaci po meni njihove vjesti kasne bar mj. dana.. po meni bi casopis trebao sluzit za sve moguce informacije koje jos ti ne znas uopce.. i prvo ih mozes procitat u casopisima.. a ne da mi uzimaju 25 kn ili koliko vec za informacije o igrama koje sam prosao...to je jedini razlog zasto sam prestao kupovat.. ajde neka se nadje neka recenzija za neku AAA igru, ako je ima.. u suprotnom zelim citat samo nove vijesti unutra... tako da bolje onda da ga ni ne stancaju
    Dok oni odigraju igru, a tko zna kada ju dobiju, dok napišu recenziju, dok se to sve složi u jednu cjelinu, odštampa i dofura na kiosk, normalno da kasne. Meni to nije bio problem jer ne igram nove igre, ili me ne zanimaju, ili prevelika cijena ili nadoknađujem klasike koje sam propustio. Meni je časopis bio super, 2-3 kolumne na početku, pa neke novosti ovo-ono pa recenzije. Ono što mi smeta što nismo dobili nikakvu obavijest u vezi časopisa. Barem ne na forumu, za portal ne znam, prestao sam čitat. Savršeno mi je jasno da je časopis propao ali ipak bi neka obavijest trebala biti. I također je neprofesionalno što je forum u potpunosti prepušten ljudima koji nisu u Rebootu. Prelistavajući forum vidio sam da su baš rebootovci bili aktivni prije nekoliko godina, a odkako sam ja tu doživio sam svega par puta da netko od njih navrati i to je uvijek bilo zato što se digla galama u ovoj temi ili se netko klao u forum chatu i slično.

    By the way, još prije nekih mjesec dana sam na kioscima vidio novi gaming časopis Game. Tako da kome fali Reboot može njega prelistat, s time da nisam kupio i ne znam kakav je. Sad sam našao da je pod okriljem Jutarnjeg lista.

    Leave a comment:


  • RSCREW
    replied
    meni jedino sta je smetalo opcenito kod tih casopisa je to sta u casopisu citam vecinom o igrama koje sam vec prosao... znaci po meni njihove vjesti kasne bar mj. dana.. po meni bi casopis trebao sluzit za sve moguce informacije koje jos ti ne znas uopce.. i prvo ih mozes procitat u casopisima.. a ne da mi uzimaju 25 kn ili koliko vec za informacije o igrama koje sam prosao...to je jedini razlog zasto sam prestao kupovat.. ajde neka se nadje neka recenzija za neku AAA igru, ako je ima.. u suprotnom zelim citat samo nove vijesti unutra... tako da bolje onda da ga ni ne stancaju

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Iako nam je do sada postalo svima jasno, bilo bi korektno da netko od odgovornih službeno kaže da časopis više neće Izlaziti
    Last edited by Bri@tore; 14-12-2023, 15:45.

    Leave a comment:


  • 4mal©
    replied
    Originally posted by Merlin View Post
    Gameplay
    NexLevel
    Reboot

    Ah ti odlasci do trafike u jutra rana...
    I Haker prije njih od kad je sve krenulo...

    Leave a comment:


  • Simon
    replied
    Nekad bilo, sad se samo spominjalo

    Leave a comment:


  • Merlin
    replied
    Gameplay
    NexLevel
    Reboot

    Ah ti odlasci do trafike u jutra rana...

    Leave a comment:


  • GitaristRoko
    replied
    To je jedan od onih snova tokom kojih si svjestan da sanjaš.

    Leave a comment:


  • ikral
    replied
    Sanjao sam da je izašao novi broj. Znači ništa.

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Originally posted by Simon View Post
    A jesi me prepao, ja si već mislio neke novosti o izlaženju časopisa

    Leave a comment:


  • Simon
    replied
    A jesi me prepao, ja si već mislio neke novosti o izlaženju časopisa

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Kada ćemo održati karmine?

    Leave a comment:


  • Mindfreak191
    replied
    Sinko moj, godina od prošlog broja i gotovo 5 mjeseci od najave da će i dalje časopis izlaziti

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Originally posted by Cole™ View Post
    Sad bi ti kolega mogao odgovoriti na sljedeći način:



    Leave a comment:


  • Cole™
    replied

    Leave a comment:

Working...
X