Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bri@tore
    replied
    Originally posted by fio82 View Post

    a ti tek sada vidio post nakon skoro mjesec dana
    Vidio post, ali tek sada da mu je prvi i zadnji

    Leave a comment:


  • fio82
    replied
    Originally posted by Bri@tore View Post

    I sad se on registrirao samo radi ovog posta
    a ti tek sada vidio post nakon skoro mjesec dana

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Originally posted by ales View Post
    papirnati tisak odlazi u povijest i to je tako. da nema penzica i nesto kafica odavno i dnevne novine ne bi izlazile.
    Sjetimo se časopisa nogomet, košarka i slični isto s uzitkom ,kupovali, citali ali danas bi to bile stare vijesti, ono kupis a rezultati i price od prije 15 i vise dana.
    isto je s gamerskim casopisima, danas review dobijes par sati nakon izlaska igre, gledas gameplay na YT i slicno, sve znas o igri. Da prije je bio uzitak cekati i citati, ali ono kada bi caspis izasao odavno znas sve o igri.
    Vremena se promijenila , danas imamo sve odmah i sada, tako da papirnati tisak koji je spor u prijenosu informacija nestaje.

    Mene čudi da još postoji jedan tipa VIDI, ono cijena tiskanja porasla, sumnjam da im je naklada nešto velika(tko osim entuzijasta to kupuje jer sve imas online), a treba pokriti place i troskove. tipa da prodaju 1000 primjeraka(puno sam napisao) po 5 eura to je 5k eura od prodaje. Cijena tiska je barem trecina. dakle ostanemalo iznad 3k eura za sve troskove?! jedino od reklama ali nekako sumnjam da to ide bas tako.
    po impresumu tamo je zaposleno 14 ljudi, samo za place treba onda barem 14k eura na mjesec?!(ako racunam nesto vise od minimalca bruto 2)
    I sad se on registrirao samo radi ovog posta

    Leave a comment:


  • ikral
    replied
    Ah, pamtim k'o da je bilo danas, kad sam kupio prvi broj PSX-a ni ne znajući što je to. Prošlo je otad 25 Bajrama bogami. Današnja djeca nikad neće znati što smo sve proživjeli uz PSX, GamePlay, Next Level, Reboot... Kupovao sam i onaj službeni PlayStation Magazin, PlayStation Power, samo da se bude u toku a čitalo se sve od korica do korica. Na veceju ofkors. Popratili smo tako izlalak Dreamcasta, Xboxa, svega što je izašlo i zašlo. Time to die.

    Leave a comment:


  • ales
    replied
    papirnati tisak odlazi u povijest i to je tako. da nema penzica i nesto kafica odavno i dnevne novine ne bi izlazile.
    Sjetimo se časopisa nogomet, košarka i slični isto s uzitkom ,kupovali, citali ali danas bi to bile stare vijesti, ono kupis a rezultati i price od prije 15 i vise dana.
    isto je s gamerskim casopisima, danas review dobijes par sati nakon izlaska igre, gledas gameplay na YT i slicno, sve znas o igri. Da prije je bio uzitak cekati i citati, ali ono kada bi caspis izasao odavno znas sve o igri.
    Vremena se promijenila , danas imamo sve odmah i sada, tako da papirnati tisak koji je spor u prijenosu informacija nestaje.

    Mene čudi da još postoji jedan tipa VIDI, ono cijena tiskanja porasla, sumnjam da im je naklada nešto velika(tko osim entuzijasta to kupuje jer sve imas online), a treba pokriti place i troskove. tipa da prodaju 1000 primjeraka(puno sam napisao) po 5 eura to je 5k eura od prodaje. Cijena tiska je barem trecina. dakle ostanemalo iznad 3k eura za sve troskove?! jedino od reklama ali nekako sumnjam da to ide bas tako.
    po impresumu tamo je zaposleno 14 ljudi, samo za place treba onda barem 14k eura na mjesec?!(ako racunam nesto vise od minimalca bruto 2)

    Leave a comment:


  • Mindfreak191
    replied
    Originally posted by Bri@tore View Post
    Miris friške tiskovine i autorske tekstove ne može ništa zamijeniti.
    Na žalost, nove generacije imaju totalno ne druge životne "vrijednosti" i navike.
    Žalosno je samo to da se nitko od odgovornih nije udostojio na primjeren način obratiti i oprostiti se od zadnjeg časopisa koji je izašao u nemalom broju.
    Da, pogotovo uzimajuci u obzir da su neki imali pretplatu, mislim nije mi do tih 3-4 broja koja su ostala u pretplati, ali malo glupo da se ne moze barem reci "Ej, casopis vise necemo izdavati, a nema ni povrata love.".

    Leave a comment:


  • the_prodigy
    replied
    Sjećam se kad je bio Hacker da sam ga rezervirao u lokalnoj trafici, dogovorio deal sa damom koja je radila da mi pusti jedan sa strane svaki put kad dođe novi broj

    Leave a comment:


  • Merlin
    replied
    I ništa ne može zamjeniti onaj osjećaj kad sedmi put ideš na trafiku a novi broj nije došao...

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Miris friške tiskovine i autorske tekstove ne može ništa zamijeniti.
    Na žalost, nove generacije imaju totalno ne druge životne "vrijednosti" i navike.
    Žalosno je samo to da se nitko od odgovornih nije udostojio na primjeren način obratiti i oprostiti se od zadnjeg časopisa koji je izašao u nemalom broju.

    Leave a comment:


  • walentkane69
    replied
    I dalje ne vidim potrebu za ikakvim časopisom u današnje vrijeme kad imaš youtube, twitch i sve ostalo gdje doslovno možeš vidjeti od a do ž sve što te zanima o igri. Da, bila su to neka ljepša vremena kad smo čekali časopis, gledali slike, zamišljali kako bi to bilo igrati, ali nažalost davno je to prošlo...

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Pojma nemam, valjda svi povlače istovremeno.

    Leave a comment:


  • GitaristRoko
    replied
    Sa tog na kojeg si išao ili kolektivno sa svih "kiosaka"?

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Kažu Game povučen sa kioska. Nije mi jasno zašto ako ne izlazi svaki mjesec.

    Leave a comment:


  • GitaristRoko
    replied
    Ne bih znao, ali ako ćeš uzimat časopis javi dojmove imaju li smisla uopće ovi koji pišu i drži li taj časopis vodu. Jer znam da je Index par puta ulazio u gaming vode sa raznoraznim člancima pa je ispao kaos, tipa ono prevođenje najnovije Zelde.

    Leave a comment:


  • Merlin
    replied
    Na naslovnici je Dustborn od Quantic Dreama.
    Last edited by Merlin; 17-01-2024, 19:11.

    Leave a comment:

Working...
X