Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sve o časopisu - pohvale, kritike, prijedlozi

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve o časopisu - pohvale, kritike, prijedlozi

    Vidim da članovi ne pišu ništa u vezi časopisa, pa reko da otvorim topic gdje ćemo moći kao ljudi predlagati, kritizirati i naravno pohvaliti određene recenzije, kolumne itd....

    Za početak moram pohvaliti gospođu ili gospođicu Vidu Starčević na njenoj recenziji i osvrtu na Life is Strange e. 4 u prošlom broju i pohvala za istu što je prilično aktivna u pisanju vijesti na portalu, spomenutu bi volio upoznati na InfoGameru.

    Također pohvala za D. Reškovca jer iz godine u godinu izlazi s kvalitetnim tekstovima i kvaliteta ne opada.

    Kritika gramatiku u tekstovima, previše upotrebe stranih riječi, i na recenzije tech-a. I molim vas izbjegavajte stavljanje smajlova u teksove.

    Također kritika na recenziju MGS 5 u prošlom broju koja je potpuno subjektivna, svi nedostatci naslova su potpuno zanemareni ili indirektno pretvoreni u vrline.


  • #2
    Časopis krasan...samo sustav ocjenjivanja loš, prejednostavan.

    Comment


    • #3
      Eto opet isto trolanje,mislim da ce ova tema u smece.

      Comment


      • #4
        Vratio sam temu ali molim vas budite korektni jer ova tema nece sluzit da bi netko ispucavao svoje osobne frustracije kao uostalom niti jedna druga na ovom forumu,hvala.

        Comment


        • #5
          Napisati ću 3 zamjerke koje mi često prođu kroz glavu dok čitam časopis. Inače sam iznimno zadovoljan i smatram da je oduvijek bilo kvalitetno ali da je Rebootom jednostavno dignuto na jednu višu razinu.
          1.Bilo bi dobro da se u nekim recenzijama, hypeovima itd. malo istakne osnovni tekst jer često zapliva u moru slika i tekstova sa strane što stvara zbrku i konfuziju. Evo npr. tekst Tacoma u zadnjem broju.
          2. Ne znam da li je i koliko puta to bilo ispisano, nisam bio baš jako aktivan na forumu zadnje 2,3 godine ali jednostavno fale pisma čitatelja. Jasno mi je da su vremena drugačija nego prije 10 godina ali to je od uvijek činilo dušu časopisa i davalo neku protutežu (komičnim i nekad blesavim pismima i sarkastičnim odgovorima) ozbiljnosti kojoj se GP okrenulo u odnosu na PSX koji je imao mnogo elemenata humora.
          3. Kao što je gore napisano sustav ocjenjivanja je prejednostavan. Fale oni parametri igrivosti, trajnosti itd. Ako ih se stavlja u igre za djecu ne vidim razloga zašto ih nema u normalnim recenzijama.

          Comment


          • #6
            Meni je časopis u redu. One igre koje sam igrao odigrao, a recenzirane su, ocjenio bih isto kao i u časopisu što smatram vrlo važnim.Valjda imamo isti ukus ili možda iskustva u igranju igara (ah gdje je doba Hackera).
            I da, uvijek ću radije pročitat recenziju domaće čovjeka nego tamo nekih Amera,Britanaca ili nekog trećeg.Sve najbolje u daljnjem radu želi vam vaš vjerni čitatelj!

            Comment


            • #7
              Rewind: Resident Evil serijal, odlicno

              Comment


              • #8
                Nisam dugo citao casopise, jos od Gameplaya.. i napokon sam se vratio u te vode, i mogu reci da je Reboot super .. Nekada sam bio veliki fan PSX-a, i imao sam sve brojeve, ali, eto, sada sam malo stariji igrac (mislim ne bas i pre star), ali sam u dusi uvijek isti, i opet se radujem svakom novom broju kao i kada sam bio u srednjoj :P

                Comment


                • #9
                  Super broj,pročitao u letu, jedan od boljih brojeva koji samo navlači da kupim igre
                  Pohvala i za našu Keks , jednostavno me je svojom recenzijom Rise of The Tomb Rider navukla da uzmem pod hitno igru

                  Sve u svemu dobar broj, nadam se da ćete tako i nastaviti
                  Steam: Igasp207
                  EPIC Games: GasoVK93

                  Comment


                  • Keks
                    Keks commented
                    Editing a comment
                    hvala ti

                • #10
                  Dodjem ja na stanicu poslije nocne.. vidim nigdje zive duse.. i ugledam kiosk preko pura ceste i sjetim se pa novi reboot je vani.. i odmah trk po njega za ugodno citanje na putu do doma uzivajte svi p.s. tko ce docekat ovaj tombic za ps4 tamo na kraju sljedece godine isssss
                  You do not have permission to view this gallery.
                  This gallery has 1 photos.
                  Last edited by RSCREW; 20-12-2015, 08:12.

                  Comment


                  • #11
                    Ja ga isto jedva čekam, onaj prošli sam opjevao samo hvalospjevima
                    Ako je glasina istinita, igrat ću ga za nekih mjesec dana.

                    Comment


                    • #12
                      Najbolja epizodna igra Tales from the Borderlands a Life is Strange 5. po izboru za goty 😒.

                      Batman tek 7. za Goty 😒

                      Black Ops 7/10, a Rainbow Six koji ima 102 problema 8/10 😒

                      Comment


                      • Keks
                        Keks commented
                        Editing a comment
                        😒😒😒

                      • Link
                        Link commented
                        Editing a comment
                        😒😒😒😒😒😒😒😒😒
                        😒😒😒😒😒😒😒😒😒
                        😒😒😒😒😒😒😒😒😒

                    • #13
                      To su glasali svi članovi redakcije pa se onda zbrajalo. Tako je to, uvijek će biti rezultati takvi da ne štimaju svima
                      Meni osobno su najjače igre godine The Witcher 3, Star Wars the Old Republic: Knights of the Fallen Empire i Fallout 4 uz honorable mentions: Heroes of the Storm, Life is Strange i Assassin's Creed Syndicate
                      Žao mi je jako što nisam odigrao Until Dawn i novi Tomb Raider no nemam PS4 ni X1. No bar Tomb Raider stiže uskoro na PC.

                      Comment


                      • #14
                        Pa po meni Witcher 3 i jest igra godine i tu nema pritužbe niti pogovora, definitivno je najkompletnija. Niti na top 3, ali stavit Batmana na 7. misto iza nekin naslova je ridikulozno.

                        Comment


                        • #15
                          ahh kraj godine uvijek je divan jer je to blaženo razdoblje najbolje vrijeme za birat favorite i za žalit se na sve tuđe favorite <3

                          ja betmenu nisam ni primirišala, vičera ću započet iza božića, a najdraži su mi ove godine bili soma, everybody's gone to the rapture, tales from the borderlands i life is strange

                          Comment

                          Working...
                          X