Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sve o časopisu - pohvale, kritike, prijedlozi

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Bome zanimljiva nagradna igra i fora ime VIRTUALKA
    Poster me takodjer iznenadio jer nisam znao da ce bit unutra

    Comment


    • #32
      Br. 36 odličan , sadržajno bogat još i plus poster , sve pohvale !

      Comment


      • #33
        Dali je recenzirana WOW ekspanzija u novom broju?

        Comment


        • #34
          Originally posted by MEGATAMA View Post
          Dali je recenzirana WOW ekspanzija u novom broju?
          Legion, yap
          Steam: Igasp207
          EPIC Games: GasoVK93

          Comment


          • #35
            Gaso hvala,tko je recenzirao i ocjena?

            Comment


            • #36
              Originally posted by MEGATAMA View Post
              Gaso hvala,tko je recenzirao i ocjena?
              Mislim da je pisao Borna Plese, ocjena 9.

              Comment


              • #37
                Hvala

                Comment


                • #38
                  Super priča o Out Run-u. Ko da je bilo jučer kad je nas,tad mahom 9-10 godišnjaka,bio pun kafić.U kafiću ekipa na šanku i nas desetak oko Out Run-a i Operation Wolfa. Da ne pričam kak su se dinari stavljali na tračnice pa kad ih je vlak sprešao ubacivali ih u automate (makar smo prethodno reda radi kupili par žetona).To smo radili samo kad je tzv. "luna park" došao u grad. Još mi iz glave ne izlazi FENOMENALNA glazba iz igre i trešnja volana kad si se malo provozao plažom. Inače, govorim o 1989. Strašno kakva je to igretina bila.

                  I jedna zamjerka - napisali ste da je najbolja konverzija Out Run-a bila za Amigu. S obzirom da sam posjedovao istu i igrao igru moram reći da je bila UŽASNA.(Lemon Amiga site 4,32) Kakve su tek bile ostale ako je ova bila najbolja. Autor teksta valjda nije probao pogledati Amiga verziju na You Tube-u da se i sam uvjeri koliko je loša.

                  Comment


                  • #39
                    Ja sam igrao arcade verziju i onu za Amigu 500 i naravno da je usporedba nemoguca ali treba uzet u obzir da su Segini automati u 80/90 bili i po vise od jedne generacije ispred kucnih gaming sistema pa su i konverzije toliko zaostajale.
                    Tek kada je Sega izbacila Dreamcast i arcade pandan Naomi onda se doslo do blizu arcade perfect konverzija.
                    Iako moram naglasit da je i stanje sa Ps1 konverzijama Namco igara bilo odlicno jer je Namco koristio vrlo slicnu hardversku konfiguraciju za svoje automate iz tog vremena...Ridge Racer...Tekken...

                    Comment


                    • #40
                      Moji dojmovi o 39. broju casopisa su vrhunski,jako kvalitetan uvodnik,hrpa visoko kvalitetnih naslova od kojih smo neke cekali doslovno desetljece.......

                      Comment


                      • #41
                        Final Fantasy 15 recenzija.....nakon godina mog kukanja da u Rebootu recenzira Borg kolektiv ova duboko personalizirana recenzija mi je sjela kao high level samar.
                        Strasno dobro napisano rasplamsalo mi je zelju da igram FF15 ovog istog trena odmah sad!!
                        Inace Simone ova Reskovceva recenzija mi je potpuno u paraleli sa svime sto si mi ti rekao za FF15....

                        Comment


                        • #42
                          Inace,Simone kad mozemo ocekivat nesto iz tvog pera?......

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by MEGATAMA View Post
                            Final Fantasy 15 recenzija.....nakon godina mog kukanja da u Rebootu recenzira Borg kolektiv ova duboko personalizirana recenzija mi je sjela kao high level samar.
                            Strasno dobro napisano rasplamsalo mi je zelju da igram FF15 ovog istog trena odmah sad!!
                            Inace Simone ova Reskovceva recenzija mi je potpuno u paraleli sa svime sto si mi ti rekao za FF15....

                            ocito osoba nije nikad igrala FF haha

                            Comment


                            • #44
                              Hmmmm ako se dobro sjecam Reso je i prijasnje recenzirao?.....

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by MEGATAMA View Post
                                Hmmmm ako se dobro sjecam Reso je i prijasnje recenzirao?.....

                                godine ga uhvatile pa vjerojatno se vise ne sjeca FF

                                Comment

                                Working...
                                X