Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sve o časopisu - pohvale, kritike, prijedlozi

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by MEGATAMA View Post
    Hmmmm ako se dobro sjecam Reso je i prijasnje recenzirao?.....
    Iz glavne serije je (pored FFXV) recenzirao X, X-2, XII, XIII i LR: FFXIII.

    Comment


    • #47
      Reklo bi se da ima FF iskustva

      Comment


      • #48
        Dobar tekst o Switchu, a u idućem broju bi trebala biti i recenzija same konzole (nadam se i Zelde). Nadalje, rewind Mass Effecta je dobar povratak u prošlost, a od pročitanih reca bih izdvojio naravno REVII.

        Comment


        • #49
          The Last Guardian recenzija odlicna i ostavlja na mene dojam da se radi upravo o igri kakvu sam i ocekivao....

          Comment


          • #50
            Novi broj....planina sadrzaja,Rezi recenzija ocekivano odlicna!

            Comment


            • #51
              Reshina kolumna savrseno pogadja jezgru problema prilikom izbora za igru godine,koliko nas danas uopce vise uspije odigrat sve relevantnije naslove kroz niz platformi.....
              Odlicna kolumna...

              Comment


              • #52
                Originally posted by MEGATAMA View Post
                Reshina kolumna savrseno pogadja jezgru problema prilikom izbora za igru godine,koliko nas danas uopce vise uspije odigrat sve relevantnije naslove kroz niz platformi.....
                Odlicna kolumna...
                Apsolutno.Prije sam zao odigrati sve "velike" naslove u jednoj godini.Danas, em mi se čini da su sve igre i više nego dobre, em ih je toliko da ih ne mogu pohvatati sve a kamoli odigrati.
                Sve u svemu, ova kolumna je ko stvorena za moju generaciju (1980) i zato je s užitkom čitam. Svaka čast Danijelu na uvijek zanimljivim i poučnim temama.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by ivanhoe View Post

                  Apsolutno.Prije sam zao odigrati sve "velike" naslove u jednoj godini.Danas, em mi se čini da su sve igre i više nego dobre, em ih je toliko da ih ne mogu pohvatati sve a kamoli odigrati.
                  Sve u svemu, ova kolumna je ko stvorena za moju generaciju (1980) i zato je s užitkom čitam. Svaka čast Danijelu na uvijek zanimljivim i poučnim temama.
                  Ja sam takodjer 1980 Takodjer su mu i recenzije vrhunske,uzivam u citanju.

                  Comment


                  • #54
                    Daj ne serite!!! I ja sam 1980. godište, a za MEGU sam mislio da je '75. Nekak mi stariji djeluješ.

                    Comment


                    • #55
                      Pridružujem se i ja skupini 1980. godište

                      Zanimljiv izbor Reboot nagrada 2016.; prvo mjesto je nekako i očekivano, drugo je malo iznenadilo. Drago mi je da je The Last Guardian prilično visoko na listi, jedva čekam da ga odigram.

                      Comment


                      • #56
                        Djelujem ti stariji po slici u temi upozajmo se preko slika ili?
                        Takodjer me prvo mjesto tojest igra godine nije iznenadila....

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by MEGATAMA View Post
                          Djelujem ti stariji po slici u temi upozajmo se preko slika ili?
                          Takodjer me prvo mjesto tojest igra godine nije iznenadila....
                          Upravo...

                          Comment


                          • #58
                            Ja sam onda mulac za vas...'81 god :P

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Disco View Post
                              Ja sam onda mulac za vas...'81 god :P
                              I prije sam napisao da je vecina nas aktivnih ovdje preko 30 godina koliko sam skuzio

                              Comment


                              • #60
                                Sve ono kao ozbiljni ljudi, a u duši još uvijek klinci.Ko da smo se dogovorili.Ne daj se genereacijoooooo

                                Comment

                                Working...
                                X