Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sve o časopisu - pohvale, kritike, prijedlozi

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Broj 041 u rukama
    Uvodnik od strane naseg dragog urednika standardno kvalitetan i dobar osvrt na Switch situaciju.
    "Igre u najam" zanimljiv tekst
    Feature Igre 2017 puno kvalitetnog materijala za procitat

    Comment


    • #77
      Switch recenzija je odlicna i vrlo informativna jer je obuhvatila prednosti i mane i konacni zakljucak je apsolutno tocan.

      Comment


      • #78
        kakvi su dojmovi o novom broju?

        Comment


        • #79
          Originally posted by Keks View Post
          kakvi su dojmovi o novom broju?
          Dosta prazni jer mi je postanski sanducic i dalje prazan

          Comment


          • #80
            Stigao nešto konkretnije čitati u zadnje vrijeme; recenzije zanimljive kao i uvijek, a od ostalih tekstova najbolji su mi o Atariju (nisam znao da je bilo tako turbulentno) i serijalu Monkey Island (jer nekako su mi i draže teme o ranijim godinama gaminga).

            Comment


            • #81
              Odlicna recenzija FF XII u Resinoj reziji,Dario je u uvodniku natuknuo da ce forum bit skockan sto sada i jeste,Simon voli TESO
              Pyre djeluje zanimljivo kroz Bornin opis,Middle Earth i Wolf 2 su vrlo zanimljivo stivo

              Comment


              • #82
                Originally posted by MEGATAMA View Post
                Odlicna recenzija FF XII u Resinoj reziji,Dario je u uvodniku natuknuo da ce forum bit skockan sto sada i jeste,Simon voli TESO
                Pyre djeluje zanimljivo kroz Bornin opis,Middle Earth i Wolf 2 su vrlo zanimljivo stivo
                Dodao bih i tekst o Assassin's Creed Origins - po napisanom čini se da bi mogla biti prekretnička igra u serijalu, pa ozbiljno razmišljam o nabavci kad iziđe.

                Comment


                • #83
                  Stigao novi broj,sutra sam free pa citanje

                  Comment


                  • #84
                    Volim kada su na naslovnicama nove generacije konzola

                    Comment


                    • #85
                      Meni isto stigao..stvljen pod stol i neka čeka, pitaj boga kad ću imati dovoljno vremena da se legnem i laganini..
                      Ali zanimljivi sadržaji..

                      Comment


                      • #86
                        A gle čuda, pogodite kome nije.....

                        Comment


                        • #87

                          Ne da mi forum samo smajliće pisati..majku mu

                          Comment


                          • #88
                            Lost Sphear dobio 4 od 10,po demou mi je igra djelovala lose ali je ocigledno i losija nego sam mislio....

                            Comment


                            • #89
                              Meni samo nije jasno zasto u nijednome broju za sada nije bilo vece najave o god of waru i spidermanu???

                              Comment


                              • #90
                                GOW vjerujem da će velika najava biti u nadolazećem broju pa onda recenzija u broju koji će izaći krajem travnja ili početkom svibnja. No to su moja nagađanja, nije ništa potvrđeno niti sam se raspitivao

                                Comment

                                Working...
                                X