Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sve o časopisu - pohvale, kritike, prijedlozi

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • -
    Last edited by bert_raccoon; 28-08-2020, 19:04.

    Comment


    • -
      Last edited by bert_raccoon; 28-08-2020, 19:04.

      Comment


      • Originally posted by bert_raccoon View Post
        Pričate sve okolo-naokolo, a ne dajete odgovor. Ima li možda za kupiti starije brojeve časopisa na Interliberu (po akcijskim cijenama dakako)?
        Moras to pitat na RB fejsu ili poslat mail redakciji,ja vodim forum i ne znam sto ostali rade niti imam vremena za pitat ih.

        Comment


        • Originally posted by bert_raccoon View Post
          Zašto na naslovnicu stavljate igru koja je tek u najavi?! Prošli broj ste stavili RDR2, a ovaj Just Cause 4. Već sam mislio, pa nije valjda već izašao JC4, a ja to nekako propustio.
          Glavni urednik mi je jednom objasnjavao logiku iza naslovnica ali sam zaboravio

          Comment


          • Such a nostalgic old gameplay feeling, sa Rebootom mozes biti by yourself!

            Comment


            • Čitam u uvodniku recenzija kako kolega Žučko kaže - citiram: "Usproks činjenici da je mrziti jako lako i dobro za dušu" i ne mogu vjerovati što čitam. Da je lako, na žalost je istina, ali dobro za dušu??
              Opasna i nepromišljena izjava pogotovo za mlađe čitatelje koji ne znaju ili nisu svjesni kako je upravo mržnja prouzročila najveće patnje u povijesti čovječanstva.
              Ne mogu vjerovati da takvo što možete tako lako objaviti.

              Comment


              • Tvoji postovi cesto znaju bit i gori. 😂

                Comment


                • Originally posted by Cole™ View Post
                  Tvoji postovi cesto znaju bit i gori. 😂
                  Nisi niti malo duhovit i žalosno je što to izjavljuješ. Iako nije istina, ali da i je, radi se o izjavama običnog forumaša naspram javne riječi u javnoj tiskovini.

                  Comment


                  • Čisto sumnjam da djeca kupuju časopise, pa čak i adolescenti. Sve je to ostalo za stariju ekipu što na kraju i je. Svi danas više manje sve vide u video recenzijama i gaming stream-ovima. Slažem se s tobom da je neukusno. Ali isto tako nemoj zatvarati oči na druge izvore koji u svojim sadržajima stavljaju daleko daleko vulgarnije stvari nego što bi čovjek pomislio.

                    Comment


                    • Kad se priča o dobrom ukusu. Sjećam se jednog PSX-a s velikim special člankom o hentai animeu i o pervy igrama. S puno slika i opisa o najboljima iz tog žanra Na kraju su taj broj u razredu čitali svi muški a ne samo nas par koji smo bili gameri,

                      Pa onaj Hacker broj s topless slikama od ženske John Romera, Kilcreek. To je već opskurija. Mislim da su takvi brojevi imali duplu tiražu.

                      Comment


                      • Prayer
                        ​​​​​​​Zasto djeca nebi kupila casopis pa nije to prahistorisjski oblik medija ili sl . ?


                        OLED G1/Omen G-SYNC
                        NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                        S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                        AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                        Comment


                        • Originally posted by 4mal View Post
                          Prayer
                          Zasto djeca nebi kupila casopis pa nije to prahistorisjski oblik medija ili sl . ?
                          ​​​​​​​Ako kupuju ima ih šacica.sve što ima u časopisu ima na internetu.u puno jednostavnije obliku za progutati. Nisu oni djeca kao što smo mi bili sve im je na pladnju posluženo od strane video recenzenata, gameplay walk trough-a, streamer-a itd. Boli njih briga, dok god ima Fortnite i YouTube.

                          Comment


                          • Mislim da ste svi fulali poantu onog sto Briatore teli rec...vidjet sisu u novinama ili zbijat proste sale na forumu nije isto kao i reci da je nesto mrzit dobro za dusu..tj preporucat to u ovakvoj vrsti casopisa!.

                            Comment


                            • Originally posted by Bri@tore View Post

                              Nisi niti malo duhovit i žalosno je što to izjavljuješ. Iako nije istina, ali da i je, radi se o izjavama običnog forumaša naspram javne riječi u javnoj tiskovini.
                              A malo duhovit jesam Ma znam, potpalio sam te. Da je nepromišljeno je, ali čovjek ima takav ekstravagantan stil.

                              Comment


                              • Gospodin Zučko širi mržnju

                                Comment

                                Working...
                                X