Announcement

Collapse
No announcement yet.

Castlevania Requiem

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Castlevania Requiem

Proizvođač: Konami
    Izdavač: SIE
    Platforma: PS4
    Žanr: platformska avantura/akcijski RPG
    Datum izlaska: 26.10.2018.

- kolekcija dviju Castlevania igara Rondo of Blood i Symphony of the Night
    - Rondo of Blood je 10. nastavak serijala, objavljen 1993. kao japanska ekskluziva te kasnije prerađen za SNES pod naslovom Castlevania: Dracula X te za PSP kao Castlevania: Dracula X Chronicles koji je sadržavao port originala kao i Symphony of the Night
    - direktni nastavak Symphony of the Night, po mnogima najbolja Castlevania igra u serijalu, je izvorno objavljen 1997. za PlayStation, a kasnije portan i na druge konzole (Sega Saturn, PSP i X360)
    - PS4 verzija će biti upscealana na 4K/1080p rezoluciju te će podržavati i trofeje

Jooooj kako cu opet igrat SOTN!!!!!

Comment

Ja ću SotN zaigrati prvi put. Inače sam ga bio počeo igrati na PSone, ali oštetilo mi se napajanje pa ga nisam mogao odigrati.

Comment

Originally posted by DENSETSU View Post
        Ja ću SotN zaigrati prvi put. Inače sam ga bio počeo igrati na PSone, ali oštetilo mi se napajanje pa ga nisam mogao odigrati.
        Ne znam kakav ce dojam bit za prvo igranje jer je ipak 2018 ali kada sam ga igrao na PS1 ostavio je dubok trag....

Comment

Vjerujem da ce biti dobar dojam. Inace nemam problem sa igranjem starijih igara. Primjerice, prije nekoliko godina sam igrao prvi Suikoden i propisno se zabavio, nije mi nimalo smetalo sto je rijec o prilicno starom RPG-u.

Comment

Odigrao na x360. Odlična igra.

Comment

Working...
            X