Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trofeji

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• San Andreas me skroz razocarao. Gotovo neigrivo. Trenutno ne igram. Ali morati cu i to na silu platinirati da se nastavi stopostotni niz. Tezak je zivot lovca na trofeje.

Comment

• Virty postoji dosta igara koje si prisiljen odigrat vise od jednom, ako zelis osvojit platinu, a uz to uzivat u igri.

A opet kazem svoje misljenje o trofejima.
      Forsirat neku igru, a da ti pri tom ne pase i to sam radi platine, to je po meni bzv.
      Prvenstvrno igru odigram radi sebe, a platina dodje kao slag na tortu.

Evo recimo, svi hvalite telltale igre.
      Osobno ih jos nisam probao, a sutra cu imat prilike zaigrat Batmana, jer upadam u PS+, koji navedenu daje besplatno.
      Ako mi se igra svidi, odigrat cu je i vjerovatno lovit platinu, koja je navodno i vise nego lagana.
      U suprotnom, no way.
      Pogotovo jer ima toliko toga, sto mi ustvari pase.

Comment

• Bas to ja sam gro igri proso a samo jedna platina nikad cak niti na xboxu nisam brijao na trofeje ali drugima svaka cast na trudu i volji
        Last edited by 4mal; 12-01-2018, 00:12.

Comment

• Ma platinu je pravi gust osvojit.
          I vec sam govorio, ona je slag na tortu i s njom doslovce izvuces maksimum iz igre, za koju si iskesirao zelembace.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
            Virty postoji dosta igara koje si prisiljen odigrat vise od jednom, ako zelis osvojit platinu, a uz to uzivat u igri.
            ​Evo recimo, svi hvalite telltale igre.
            Osobno ih jos nisam probao, a sutra cu imat prilike zaigrat Batmana, jer upadam u PS+, koji navedenu daje besplatno.
            Ako mi se igra svidi, odigrat cu je i vjerovatno lovit platinu, koja je navodno i vise nego lagana.
            Za platinu je potrebno samo odigrati igru do kraja, nema opcionalnih trofeja.

Comment

• Originally posted by DENSETSU View Post

Za platinu je potrebno samo odigrati igru do kraja, nema opcionalnih trofeja.
              Skoro sve TT igre vode do platine. Dovoljan je jedan prolaz. Rijetko se odlucim igrat igru po drugi put. Uvijek me nekoliko igara ceka za igranje.....

Comment

• DENSETSU nije to bas tako.
                Evo oe mojih platina, Ratchet & Clank, Uncharted serijal, Until Dawn, a mogu nabrajat i dalje, Infamous Second Son, The Last of Us......

A i igre koje imas sansu prijec jednom, malo tko ce prvi prijelaz radit na maksimalnoj tezini.
                Neke igre ti tek nakon prvog prijelaza otvore dodatnu tezinu.

Comment

• Mislim da ti prica za TTserijal ne opcenito

Comment

• Za TT sam dao primjer odnosa prema igri/trofejima.
                    Nisam govorio koliko je potrebno za platinu, nego da ne znam dal bi lovio platinu, ako mi igra ne pase.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
                      Za TT sam dao primjer odnosa prema igri/trofejima.
                      Nisam govorio koliko je potrebno za platinu, nego da ne znam dal bi lovio platinu, ako mi igra ne pase.
                      Moj post o platini se odnosi samo na Batmana kojeg si spomenuo. Igra ne traje dugo, vjerojatno će ti se svidjeti da ju odigraš do kraja i eto platine

Comment

• Originally posted by DENSETSU View Post

Moj post o platini se odnosi samo na Batmana kojeg si spomenuo. Igra ne traje dugo, vjerojatno će ti se svidjeti da ju odigraš do kraja i eto platine
                        Ma da, skužio sam kasnije kad je kolega rekao.
                        Ja sam mislio da pričate opčenito o platinama, pa eto.
                        Uglavnom, svakako danas probam pa ću vidjet.

Comment

• Platina br 09.: Infamous: Second Son
                          Odlicna igra. Drugi evil karma prelazak odlicno sjeo. Evil karma završetak priče isto odličan, badass do jaja.Kratko i slatko

Comment

• Većina tih telltale igara su mi bile od ok do odličnih (poput WD1 i tales from the borderlands). Jedino GoT mi je bio razočaravajući, tako da ću morati probati i batmana, a i WD3 me čeka za još jednu drvenu njub platinu.
                            Samo da se uhvati vremena, većinom kad se primim ps4 igram horizon na kojem se platina isto ne čini prezahtjevna pa bi si mogao dati truda.

Comment

• Meni je GoT zakon. Mozda jer sam fan GoT opcenito.

Comment

• Platina # 12 Batman The Telltale Series.
                                Toliko lagana platina, da je to sramotno.
                                Sve što je potrebno, to je završit igru.
                                I to sve doslovce možete u jedan dan.

Comment

Working...
                                X