Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na PS4?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

A ne, tamo nema trofeja!
    Auu... šteta. Mislim da će uskoro prodati Nintendo

Comment

Ima li igra i MP? Imam je i na PCu no ovdje bih ju odigrao da pokupim još koji trofejčić
      Ima, kad cemo coop probat?

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Originally posted by c0bra01 View Post

Ima, kad cemo coop probat?
        Danas sam škicao jesi li tu, no nije te bilo. A žudio za razgovorom i zafrkancijom... Tako da - budi tu ionako se nemaš sad gdje previše micat

Comment

Danas sam škicao jesi li tu, no nije te bilo. A žudio za razgovorom i zafrkancijom... Tako da - budi tu ionako se nemaš sad gdje previše micat
          Koja kamuflaza od mene, pravi sam snajperist.

Bio sam poslije tekme City-a pa se opet kasnije vratio.

Budemo sutra ako me uočiš.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Pozdrav ekipa, novi sam na forumu. Zanima me ima li ekipe koja je vec iskusna sa red dead onlineom ili zainteresiranih za aktivno igranje. Hvala.

Comment

• Originally posted by Crocop1509 View Post
              Pozdrav ekipa, novi sam na forumu. Zanima me ima li ekipe koja je vec iskusna sa red dead onlineom ili zainteresiranih za aktivno igranje. Hvala.
              Što se tiče tofa, pretpostavljam da misliš na novi RDR online za RDR 2.
              Tema u kojoj se možeš raspisati se nalazi - ovdje

Tamo ćeš i naći ljude koji igraju.

Isto tako predstaviti nam se možeš - ovdje, a i upoznati druge članove koji su se ranije predstavili.

Dobro nam došao!

Comment

• Osim Assassins Creed Odysseya što igram punom parom, upravo krećem u avanturu s Days Gone-om.

Comment

• Igram nastavke igri koje sam po prvi put igrao prije 24-5 godina, Wolfenstein, Doom, Wipeout i mislim si jbt do kud je to doguralo sve... Nekada sam zamisljao ovakvu grafiku u 90-ima, gledajuci razne cgi animacije, a evo me sad lezim ispred svog 165cm velikog tv-a i igram te igre (poneke) u 4k na 2metra daljine i prakticki nevjerujem kako to izgleda.. bolje cak nego sam zamisljao,gotovo religiozno iskustvo!

Comment

• Sve je palo u 2 plan čim je Horizon ušao u kuću

Comment

• Originally posted by Gaso View Post
                      Sve je palo u 2 plan čim je Horizon ušao u kuću
                      Ma Horizon je zbilja zakon. Isplati se utrošiti vrijeme, istraživati, proći apsolutno sve i istražiti. Čak su i collectibles-i jako zanimljivi i privlačni jer imaju nekakvu priču iza sebe.
                      Preporučam ti igru ako ti se toliko sviđa - za platiniranje. Nije toliko teško i kompleksno!

Comment

• Ma meni igra počinje onog trenutka kada upoznamo Sylensa. On mi je jedan od najdražih supporting karaktera u gamingu. Tada mi igra zbilja dobije dodatnu dubinu i zanimljivost.

Comment

• 4 puta igram i tek sam sad otkrio da postoje bunkeri 😁
                          Mislim da ću ići na svoju prvu platinu!

Comment

• Trenutno se igra Final Fantasy XIV no u pauzama bacim Dirt Rally 2.0 te završavam zadnji dio zadnje ekspanzije AC Odysseya

Comment

• Da se nadovežem na Horizon, jedna od najboljih igara ove generacije, čak razmišljam da ju uključim u svoj diplomski rad iz arheologije

a što igram, AC Odyssey i danas sam započeo World of Warships: Legends, ako netko hoće može mi se pridružit kad vidi da igram

Comment

• Ratchet & Clank , skroz gotivna igra, igra je zaista skroz simpaticna, sarena sa dosta raznovrsnih i zanimljivih lokacija i zabavnim, raznovrsnim i fluidnim gejmplejom, igra svakako spada u sam vrh svog zanra.

Takodje nabavio sam i Kingdom Hearts 1,5 + 2,5 Remix , odigrao 1,5 nekoliko sati , isto skroz gotivna igra, super je ideja, mastovitost, svetovi i legendarni likovi koji su obelezili mnoga detinjstva ali nekako ne mogu da se otmem utisku da je u tehnickom smislu , pre svega mehanika i gejmplej su prosto zastarili , sto je i logicno ipak se radi o igri iz 2002. godine , ali zato ne sumnjam da je Kingdom Hearts 3 mnogo fluidniji i bolji u tom smislu.

Comment

Working...
                                X