Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na PS4?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (1 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• 1. Gran Turismo Sport
    2. Beyond: Two Souls
    3. Uncharted 3

Comment

• Originally posted by Emilijo View Post
      1. Gran Turismo Sport
      2. Beyond: Two Souls
      3. Uncharted 3
      Trenutno igram Uncharted 3 i nisam zadovoljan. Jedinica je ok s obzirom da je prvi nastavak, dvojka je bila brutalna, trojka ima baš broken animacije, shooting mechanicse i brdo bugova. Ogroman korak unazad. Baš sam razočaran sa Naught Dogom u vezi tog naslova.

Comment

• Slazem se sa shooting mekanikom. Ocaj. Ne mogu vjerovati da je igra pokupila tako visoke ocjene sa tim.

Comment

• Originally posted by Emilijo View Post
          Slazem se sa shooting mekanikom. Ocaj. Ne mogu vjerovati da je igra pokupila tako visoke ocjene sa tim.
          Jer je od Naughty Doga. A čim je njihova igra nemaš pravo na loše mišljenje o njoj inače te fanboyi požderu.

Comment

• Meni je trojka bas super legla , moguce i ponajbolji nastavak u serijalu.

Comment

• Black Ops 3 MP, Darksiders 2 (moram završit prije nego kaj trojka doće)

Comment

• Middle-earth: Shadow of War

Comment

• svašta po malo, dobar je ovaj summer sale
                  ali atm:
                  No Man's Sky
                  Mass Effect Andromeda
                  Fallout Shelter

ako je netko isto tek krenuo s NMS možemo si posjetit baze

Comment

• Life Is Strange: Before the Storm

Comment

• Nakon Dark Soulsa vratio sam se na Divinity Original Sin EE i povremeno bacim koju borbu u SW Battlefront 2 ili utrku u Wipeoutu OC na VR-u.

Comment

• Nakon odličnog Batman Arkham Asylum i fenomenalnog God of War, vrijeme je na tradicionalno ljetno igranje naslova koji su propušteni. U queu čekaju GOW 3, Uncharted lost legacy, Watch dogs 2 i brdo toga, uglavnom, vrijeme do 9 mjeseca, kada starta gamerska sezona 4.9 sa Dragon Quest XI pa se nastavlja sa RDR2 u 10. i novim Falloutom u 11. mj. je dupkom ispunjeno. Da ne govorim, o naslovima koji se fizički trenutno ne stignu odigrati, kao Dark Souls remaster

Comment

• Originally posted by ivan77 View Post
                          Nakon odličnog Batman Arkham Asylum i fenomenalnog God of War, vrijeme je na tradicionalno ljetno igranje naslova koji su propušteni. U queu čekaju GOW 3, Uncharted lost legacy, Watch dogs 2 i brdo toga, uglavnom, vrijeme do 9 mjeseca, kada starta gamerska sezona 4.9 sa Dragon Quest XI pa se nastavlja sa RDR2 u 10. i novim Falloutom u 11. mj. je dupkom ispunjeno. Da ne govorim, o naslovima koji se fizički trenutno ne stignu odigrati, kao Dark Souls remaster
                          Kad si naveo što se čeka, budem i ja naveo kako od svih igara zasada jedino čekamo Divinity Original Sin 2 koji izlazi 31.08. za PS4. I eventualno Fallout

Comment

• Od sutra imam 20 dana da pređem God Of War i Horizon Zero Dawn. Izvedivo?

Comment

• je tjedan dana za jednu i tjedan dana za drugu igru...

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
                                Od sutra imam 20 dana da pređem God Of War i Horizon Zero Dawn. Izvedivo?
                                Pa, jedino ako jedeš, spavaš i igraš

Comment

Working...
                                X