Announcement

Collapse
No announcement yet.

Death Stranding

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Death Stranding

Developer : Kojima Productions
    Platforma : PS4
    Release Date : TBA

Nova igra od Hideo Kojime (ovaj put bez Konamija xD) u suradnji sa Normanom Reedusom.

Kojima opet na nekim teskim drogama...

Comment

Ko zna šta nam Kojima poručuje s ovim, tribalo bi to malo prokopat u detalje. Imaju i novi site KojiPro-a koji je jako lijep i možda skriva neke nove pojedinosti u making of dijelu.

Comment

Ok. WTFTFTFTF???

Comment

ma nek se ode lijeciti

Comment

Na kraju bi ovo mogao ispast osobni artisticki ispad koji mi gameri necemo "skuzit"
            Zar je tesko napravit nesto novo u "stilu" MGS sa ps1......svi zude za nekakvim osobnim izrazavanjem.....nadajmo se da ce na kraju ovo ispast.....igra...a ne vizualna novela

Comment

Ovo sa ovim bebama bas deluje bolesno i jezivo , ono sto je mnogo mnogo je, bas ga pretera ovaj put.

Inace vreme i mesto radnje su poprilicno neodredjeni, reklo bi se neki post apokalipticni distopijski svet (cega vec ima poprilicno u poslednje vreme i sto i nije nesto preterano originalno) , ja sam se ipak nadao da ce igra biti smestena u neki "realni" postojeci svet kao Metal Gear Solid recimo ili da ce biti eventualno neki SF.

Comment

Sve je ovo tek konceptualna faza kako mi se čini. Vrlo vjerojatno samo nagovješćuje gameplay elemente (valjda kontroliranje NPC vojnika preko tih cjevčica ili možda nekakav survival element sa bebama kao detektorima(???)) ali da lijepo izgleda, definitivno. Stil je tu, sumnjam da će sama igra kad god se pojavi biti nešto predaleko od viđenog u svijetu TPS-a, samo jako ispolirano.

Comment

Meni ovo trenutnp izgleda pre predobro i ocekujem neku jako bolesnu igru u kojoj ce si Kojima dati oduska
                  Ali sumnjam da ce igra izaci prije 2018-19e.

Comment

Vidio sam negdje da se igra vrti na internom Sony enginu i da je ova prezentacija na Pro konzoli,vizualno je fantasticno tu prigovora nema.

Comment

Ova beba koju ovaj starac drzi ... ja mislim da je ta beba onaj lik iz Walking dead-a .. znaci onaj prvi trailer koji smo vidjeli kad se on budi gol na onoj plazi... ovaj trailer moze prikazat zapravo vrijeme njegovog rodjenja.. jer u prvom traileru njemu nista nije jasno sta se desilo.. znaci ja sam uvjren da je to on u ovom traileru... ovaj starac ce krepat.. a bebu je zicer sakrio negdje i on se zicer probudi cca 30godina kasnije...

Comment

MGS-i mi nikad nisu sjeli i Kojima mi je iritantna pojava, ali tu su Norman i Madds, a sve viđeno u ovim trailerima izgleda bolesno jezivo, iako ne u klasičnom horror smislu, ali samim time i gore (pozitivno gore) od klasičnih buuu horroraca.
                        Uglavnom, ima moju zanimaciju.

Comment

Lako moguce da je sve ovo tek demonstracija engina i vizualnog stila igre i da nema previse veze sa samom igrom tojest tematikom i setingom.

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
                            Lako moguce da je sve ovo tek demonstracija engina i vizualnog stila igre i da nema previse veze sa samom igrom tojest tematikom i setingom.
                            Dakle, da nahypava ljude na igru putem tech demoa koji nemaju nikakve veze s igrom koja je nešt sasvim treće, samo da bi mogli reć da im je igra lijepa? To bi bilo katastrofalno loš potez.

Comment

Ma da, igra bu u biti RTS u kojem upravljaš jedinicama malih autića na daljinsko upravljanje.
                              Normalno da će imat veze s tematikom igre.
                              Pa koji bi inače smisao tih teasera bio?
                              Kao da reklamiraš jagode, a u biti prodaješ trešnje. Jer obje su crvene.

Comment

Working...
                              X