Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bloodborne

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Indalecio
    Orphan of Kos?
    njega tek trebas rijesit?
    Za njega kazu da je najgori. Nepredvidljiv isto do bola.

A onda mi najjace gledat youtube videe: No damage walktrough bloodborne. Pa kak majku mu milu
    Slažem se, Orphan of Kos mi je bio najgori protivnik u Bloodborneu

Poslano sa mog G8141 koristeći Tapatalk

Comment

• Pridružujem se Klubu fanova Orphan of Kos kao najtežeg bossa u Bloodborneu

Comment

• Originally posted by DENSETSU View Post
        Pridružujem se Klubu fanova Orphan of Kos kao najtežeg bossa u Bloodborneu
        Koji je to tocno?Ne mogu se sjetit po imenu....
        PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
          Koji je to tocno?Ne mogu se sjetit po imenu....

Comment

• Meni je dosta zaheban cijeli dlc bio, ali mislim da sam bio underpowered kad sam prvi puta igrao.

Comment

• Juhuuu, pao Orphan! E iskreno vam kažem, težak je, ali radi parry i radi visceral! Tako da mi je puno teži bio ovaj dcl opcionalni Laurence.
              Ovdje sam pokušavao sve dok nisam usavršio timing za parry i dodge u prvoj fazi i dodge u drugoj, gdje sam ga polako pikao .
              Znači, teško, ali kao i kod Martyra ima logike.
              Magda, to je poslije Orphana ne boss nego odmor. Stalno sam čekao neku opaku fazu, a na kraju pisalo prey slaughtered.
              Uglavnom, uz Last Of Us, meni najbolja ekskluziva. Ovo je igretina, doslovno, nemam zamjerke, od mehanike do dizajna prostora, fantastično.
              Bilo je ovo jako dobro iskustvo.

Comment

• kolko jos do platine

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                  kolko jos do platine
                  Uuu, nisam koristio onu foru sa kopiranje savea, znači, realno 2 prelaska na ng+. Budem, samo želim završit i Dark Souls 3, na pauzi je već godinu dana.

Comment

• Inače nisam lik koji voli ovaj hack 'n'n slash fore i nisam nikada igrao, zavolio, niti mi se svidio Dark Souls serijal.
                    E sad, ova igra je ekskluziva i njih je uvijek dobro i zanimljivo odigrat. Stoji mi u libraryu već neko vrijeme a nisam ju niti skinuo.

Isplati li se ovo odigrati, za osobu poput mene, ukoliko volim prvenstveno dobru priču, a gameplay mi je uvijek sekundaran. I može li se, isplati li se, ganjati platina u ovoj igri?

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
                      Inače nisam lik koji voli ovaj hack 'n'n slash fore i nisam nikada igrao, zavolio, niti mi se svidio Dark Souls serijal.
                      E sad, ova igra je ekskluziva i njih je uvijek dobro i zanimljivo odigrat. Stoji mi u libraryu već neko vrijeme a nisam ju niti skinuo.

Isplati li se ovo odigrati, za osobu poput mene, ukoliko volim prvenstveno dobru priču, a gameplay mi je uvijek sekundaran. I može li se, isplati li se, ganjati platina u ovoj igri?
                      Ovo ti je must play igra generacije. Ja sam isto kao ti odgadao, jer nisam bio taj Dark Souls tip do tada, ali vjeruj mi, ova igre te uvuce u u sebe i ne pusta.

Comment

• Ovdje je gameplay ispred priče. Ali vrlo zarazan gameplay, tako da svakako vrijedi odigrati.

Comment

Inače nisam lik koji voli ovaj hack 'n'n slash fore i nisam nikada igrao, zavolio, niti mi se svidio Dark Souls serijal.

Nažalost BB nije za tebe. Po tvom opisu ne spada niti u jedan kriterij igre koja bi ti se svidjela. Priča je isto kao i u DS u potpunoj pozadini i moraš kopati da bi skužio što se događa. Gameplay je u prvom planu kao i nevjerojatna atmosfera.

Meni osobno spada u sam vrh trenutnog gaminga, kao i DS.

EDIT: Vidim da nisi ni probao DS. Skini onda i probaj. Ima puno ljudi koji su ušli u DS tek poslije BB. Te igre imaju level design i atmosferu koju možeš osjetiti samo ako igraš.
                          Last edited by mullet; 12-10-2018, 16:25.

Comment

• mullet Probao kod frenda Darsk Souls mislim da je jedinica.. Sjećam s enekog dvorišta, rešetki i onda sam uspio otključati vrata kada sam nekoga u tom dvorištu koknuo.. Tak neš kroz maglu, al mi je bilo užasno...
                            Hvala na iskrenom odgovoru, nažalost BB se preskače i ipak ga ne budem igrao.

Comment

• Ja sam je imao kupljenu, ali sad je imam kao besplatnu, kad je bila na PS+.
                              Moje iskustvo s ovom igrom je za zaborav.
                              Gurala me i gurala i zaista stvori nekakvu dozu ovisnosti, ali jednostavno nisam imao vise zivaca.
                              Mislim da je ovo igra samo za najspremnije sa zivcima.
                              Koliko je dobra, toliko je frustrirajuce teska, bar je bila za mene.

Comment

mullet Probao kod frenda Darsk Souls mislim da je jedinica.. Sjećam s enekog dvorišta, rešetki i onda sam uspio otključati vrata kada sam nekoga u tom dvorištu koknuo.. Tak neš kroz maglu, al mi je bilo užasno...
                                Hvala na iskrenom odgovoru, nažalost BB se preskače i ipak ga ne budem igrao.
                                Greška. Ajd daj igri barem sat vremena, promijeniti ćeš mišljenje, garantiram.

Comment

Working...
                                X