Announcement

Collapse
No announcement yet.

Final Fantasy VII Remake

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Final Fantasy VII Remake

Proizvođač: Square Enix
    Izdavač: Square Enix
    Žanr: RPG
    Platforme: PS4
    Datum izlaska: 03.03.2020.

Official Site

Last edited by Picek; 10-06-2019, 13:31.

Ima kakvih novosti oko borbe? Još me kopka što će dirat u taj dio, vjerujem da će sve uništit kak to biva sa svim novim igrama.

Comment

Originally posted by foggy View Post
      Ima kakvih novosti oko borbe? Još me kopka što će dirat u taj dio, vjerujem da će sve uništit kak to biva sa svim novim igrama.
      Pretpostavljam da će borba bit kao ova iz XV,

Comment

Materie i sistem borbe bi trebali minimalno dirat jer inace remake gubi smisao jer je on namjenjen nama fanovima originala.....

Comment

Nekak sam skeptičan oko minimalnih izmjena.

Comment

Vi ocekujete remaster, oni rade remake tj krecu od 0.

Sve mi se cini citajuce neke NE provjerene izvore na redditu da ce igra zadrzati samo pricu, a da ce sve ostalo biti izmjenjeno.

Comment

Originally posted by Link View Post
              Vi ocekujete remaster, oni rade remake tj krecu od 0.

Sve mi se cini citajuce neke NE provjerene izvore na redditu da ce igra zadrzati samo pricu, a da ce sve ostalo biti izmjenjeno.
              Dolazi i remaster, ali točno, ovo nije to.

Comment

Ak bude kao i ff xv..propade jos jedan naslov koji cu igrat

Comment

Malo off, al svejedno, hoće izbacit VIII remake?
                  Rado bih se opet kartao, al da ljepše izgleda. Valjda sam potrošio 25 puta više vremena na kartanje od samog igranja story-a.

Comment

Ništa nije u najavi zasad. Meni je VIII najbolji FF i stvarno bi bio oduševljen da naprave remake toga.

Niš bacit se opet na puste peticije pa možda Squareu za 10tak godina dode iz guzice u glavu da naprave remake.

Comment

Originally posted by Marek1203 View Post
                      Rado bih se opet kartao, al da ljepše izgleda. Valjda sam potrošio 25 puta više vremena na kartanje od samog igranja story-a.
                      Imaš Triple Triad na mobitelima, nedavno Squeenix izdao u sklopu njihove Portal aplikacije.

A šta se tiče remakea, dok god ne ubace Genesisa i ostale izrode iz spin-offova bit će u redu. Sama pomisao na Gold Saucer u HD-u mi izvlači slinu na usta... Ostalo da i ne govorim.

Comment

Genesisa sigurno nece ubacit...

Comment

Originally posted by Marek1203 View Post
                          Teško da će raditi remake s obzirom da je najnepopularniji od svih PS1 FF-a. Iako je meni osobno najdraži.
                          Last edited by Greyback; 13-10-2015, 02:14.

Comment

Originally posted by Greyback View Post

Teško da će raditi remake s obzirom da je najnepopularniji od svih PS1 FF-a. Iako je meni osobno najdraži.
                            IX se smatra najmanje popularnim od PS1 generacije. VIII ima daleko veće šanse za neki remake - chibi old-school stil IX sumnjan da bi proša u današnjem Squeenixu.

Comment

Originally posted by foggy View Post

Ne znan jesi li već pročita ali http://www.ign.com/articles/2015/08/...t-and-graphics

Moj hype (koji je traja od trailera pa do ovih par članaka) je ugašen. One priče i najave kako će ovo biti posvećeno starin fanovima su upravo to i ostale, priče i najave, ništa od toga.

Comment

Working...
                              X