Announcement

Collapse
No announcement yet.

Final Fantasy VII Remake

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Emilijo View Post
    FF VII je bio najtraženiji remake u povijesti gejminga.
    Kad i gdje je bio najtraženiji? Da ne bi netko krivo shvatio, ne provociram, jednostavno me takve i slične igre nikad u životu nisu zanimale pa nisam baš upućen.

Comment

•  

Comment

• Originally posted by Bri@tore View Post

Kad i gdje je bio najtraženiji? Da ne bi netko krivo shvatio, ne provociram, jednostavno me takve i slične igre nikad u životu nisu zanimale pa nisam baš upućen.
        Oprosti ali kak9 onda nekome mozes rec da bi FF7 bundle bio samo bomba za njega i nikog drugog kad nisi ni upucen u to...govoris napamet ocito, sorry!

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post

Oprosti ali kak9 onda nekome mozes rec da bi FF7 bundle bio samo bomba za njega i nikog drugog kad nisi ni upucen u to...govoris napamet ocito, sorry!
          Nisam mislio samo za njega nego sam se referirao na njega, ali i dalje stojim iza svog stava.
          Nema tog Final Fantasyja danas čija se prodaja može usporediti sa Fifom, GTA, God of War i sličnim igrama, pa samim time i prodajom navedenih bundlova. Volio bih da griješim, da izbace taj bundle i da ga prodam u nuklearnim količinama.
          Last edited by Bri@tore; 11-01-2019, 13:48.

Comment

Nisam mislio samo za njega nego sam se referirao na njega, ali i dalje stojim iza svog stava.
            Nema tog Final Fantasyja danas čija se prodaja može usporediti sa Fifom, GTA, God of War i sličnim igrama, pa samim time i prodajom navedenih bundlova. Volio bih da griješim, da izbace taj bundle i da ga prodam u nuklearnim količinama.
            FF15 se prodao preko 8 milijuna prema podacima iz 2018

Comment

Ja sam skuzio da se usporedjuje Last of Us i FF7 remejk....ja ne osporavam da je LOS odlicna igra ali mislim da ipak vise ljudi gaji sentimentalnost prema FF7 , sto znaci vecu ocekivanost tj.prodaju...Dao bog da ga prodas u nuklearnim kolicinama!

Comment

• FF7 je prodan u 11 milijuna primjeraka i najbitniji je JRPG na zapadu. Dobio je čak i PC port što je tada bilo iznimno rijetko. Poslije njega je sve krenilo. Nostalgija za PS1 razdoblje i FF7 je sad na samom vrhuncu i FF7 je najtraženiji remake još iz PS2 dana. To je igra koju mogu igrati svi, ne samo fanovi JRPG-a. Kad ga konačno izdaju i ako igra bude dobra imati će sigurno eksplozivnu prodaju.

Comment

• Mislim da bi remake ovoga mogao upast u dugogodišnji ''development hell'' kao što su prije toga bili FFXV i Kingdom Hearts 3. Ako niti ove godine ne bude nikakvih vijesti vezanih uz remake, bit će mi sumnjivo.
                  Last edited by Ash_to_Ash; 12-01-2019, 19:56.

Comment

• Za izlazak na PS4 je već kasno. Najbolje da igru sačuvaju za izlazak PlayStationa 5 u Japanu.

Comment

• S obzirom da se očekuje ps5 slijedeće godine, ne znam kako ovo misle prije toga izbacit.

Comment

• Ovo je trebalo izlaziti kao 3 igre podjeljene u 3 epizode. Poslije svih ovih godina nadam se da je taj plan odbačen i da će izaći kao kompletno izdanje. Ne čeka mi se godinama kad ovo krene da vidim i odigram priču do kraja.

Comment

• Vjerujem da je u pitanju ogromno ulaganje i potreban im je instal base Playstationa 4 da pokriju ulaganje milijunskom prodajom.
                          Prolaze godine a oni nam nista ne pokazuju i usput se talenti iz Squarea samo rasipaju tojest napustaju firmu...

Comment

• Ako dosad nemaju dovoljan "instal base" hvala, ne moraju ni izdavat. Sa 100 mil plejki za koji dan. Znam da nije baš isto, rpg je puno veći, al eno capcom napravi čudo sa preradom RE2 u relativno kratkom roku

Comment

• Originally posted by master Šo View Post
                              Ako dosad nemaju dovoljan "instal base" hvala, ne moraju ni izdavat. Sa 100 mil plejki za koji dan. Znam da nije baš isto, rpg je puno veći, al eno capcom napravi čudo sa preradom RE2 u relativno kratkom roku
                              Pa to sam i rekao,treba im Ps4....

Comment

• Ovo je već postalo mučenje fanova. Još je tech demo za PS3 nahajpao neke ljude koji su mislili da se nešto sprema, onda potvrde da je igra u izradi i onda ništa...
                                Ako znaju da ne mogu izbaciti igru u iduće 1-2 godine neka ju niti ne prikazuju.

Comment

Working...
                                X