Announcement

Collapse
No announcement yet.

Final Fantasy VII Remake

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Na PS Store US FF VII Remake Digital Deluxe Edition košta 79.99 dolara (oko 541kn).
    Last edited by Pokemon Master; 14-06-2019, 12:26.

Comment

• PlayStation 5 will be able to play the Final Fantasy 7 remake, but in what form?

Comment

• Po ovome su poznati JRPG
        Ne znam jeste li čuli, ali likovi u igrama više ne smiju izgledati ili biti nerealno obučeni, a Tifa u Final Fantasy 7 remakeu je prva žrtva tog novog pravila.

Comment

•  

Comment

• Biti će to igra koja će ponovno ispisati povijest...

Comment

• Jako se veselim ovoj igri
              Zato što će to biti jedna od igara koju ću si ponovno kupiti.
              (ovo se može krivo shvatiti, ali ne bih o detaljima).

Sram me je reći kako sam 90tih prošao original na PC-u.
              Bolje da ne znate jer korištenje cheatova i trainera više u dolazi u obzir

Možda je bilo govora, ali možete li mi molim vas natuknuti, ako znate.
              Hoće li i ova igra kao ''neke druge'' (GOW, Detroit) imati hrvatski menu?
              Naravno da znam engleski, ali volio bih neke igre odigrati i na našem jeziku.
              Jap voice, hrvatski titlovi

Hvala unaprijed i vidimo se češće na topicu kada igra izađe.

BTW Zamislite si KOTR summon u Remake-u, uhhhhh

Comment

• Originally posted by Dado View Post
                Jako se veselim ovoj igri
                Zato što će to biti jedna od igara koju ću si ponovno kupiti.
                (ovo se može krivo shvatiti, ali ne bih o detaljima).

Sram me je reći kako sam 90tih prošao original na PC-u.
                Bolje da ne znate jer korištenje cheatova i trainera više u dolazi u obzir

Možda je bilo govora, ali možete li mi molim vas natuknuti, ako znate.
                Hoće li i ova igra kao ''neke druge'' (GOW, Detroit) imati hrvatski menu?
                Naravno da znam engleski, ali volio bih neke igre odigrati i na našem jeziku.
                Jap voice, hrvatski titlovi

Hvala unaprijed i vidimo se češće na topicu kada igra izađe.

BTW Zamislite si KOTR summon u Remake-u, uhhhhh
                Jedina igra za koju znam d aima i HR voice ti je Hidden agenda, dok ostale nabrojane imaju samo titlove i menu na HR jeziku. Tako da Voice 0 bodova, a nisam siguran niti za titlove.
                Do sada su te stvari dolazile u igrama Sonyevih studija i ekskluziva (doduše neki su sada prešli na multiplatform no ne znam ima li i tamo HR titlova u npr. Detroitu, Beyond 2 souls, itd.)

FF VII će po mojoj pretpostavci biti kasnije i multiplatform dok je ekskluziva za PS na neko vrijeme (ne mora biti točno no sve više toga se radi na taj način). Isto tako kako Square nije Sonyev studio i ne radi samo njihove ekskluzive mislim da neće biti HR titlova u igri.

Comment

• Puno ti hvala na brzom i preciznom odgovoru

Onda komotno mogu kupiti i sa US Store-a, gdje je igra (će biti) znatno jeftinija nego na UK/CRO Store-u.
                  Budući da je stjecajem okolnosti došlo do toga da mi je svaka lipa bitna, ovo mi je jako korisna informacija.

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Jedina igra za koju znam d aima i HR voice ti je Hidden agenda,

Sta ta igra Hidden Agenda ima hrvatski Voice?? Wtf pa dva put sam je igrao u nadi da cu je proc i nisam uopce skuzio da ima hrv voice... ako je istina to moram provjerit .

Comment

• Originally posted by RSCREW View Post

Sta ta igra Hidden Agenda ima hrvatski Voice?? Wtf pa dva put sam je igrao u nadi da cu je proc i nisam uopce skuzio da ima hrv voice... ako je istina to moram provjerit .
                      Ne, ako je i stina, nego je istina. Meni je totalno smiješno i nisam mogao tako igrati. No da, postoji totalni HR voice over pa si pogledaj. Nije bio day 1 u igri nego je stigao kao patch kroz par mjeseci.

Comment

• Koja borba, battle soundtrack, kad vidim ovo kako se puni summon bar, limit bar....trnci me prođu, daj pogle Ifrita....
                        Dream come true, ne znam šta drugo reći.

Comment

• Izgleda old school

Comment

• ovo sad vec izgleda...obecavajuce....bez texta sam, al kao sto sam vec prijateljima rekao ne zelim se hajpat na game da ne zavrsim razocaran kao s FFXV......

Comment

• Originally posted by Solid Snake View Post
                              Izgleda old school
                              Da, ali zato što su uspjeli napraviti skoro nemoguće, savršeni spoj turn based i hack n slash borbe, ovakvo nešto se može napraviti samo iz velike količine ljubavi i strasti prema ovoj igri.
                              I ovo riješenje da summon bude party member i na kraju napravi svoj ultimate je najbolje moguće dok jedino ne znam kako će to riješiti sa onim ogromnim summonima tipa Alexander isl.
                              Bio sam razočaran kad sam vidio da neće biti turn based ali ovo je sad još bolje.

Comment

Working...
                              X