Announcement

Collapse
No announcement yet.

Detroit: Become Human

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Odigrao igru.
    Ako niste odigrali, nemojte gledati spoiler.

SPOILERJedino mi je Marcus ostao živ - poljubac je bio ključan Predsjednica je neka kul ženskica
    Connor je umro na kraju, gdje ga je dvojnik sredio, u tornju CyberLife-a.
    Kara i Alice su na kraju, na kanadskom tlu umrle - tu sam zasuzio, kao i kod poljupca.

Ostao sam paf, kad sam skužio da je i Alice, Android.

Ono što mogu reći, igra je odlična, uz tu i tamo koji pad framerate-a (na kraju, na par sekundi), jednu "grešku" u prijevodu (picajzla).
    Emotivnija od HR-a svakako, sad sam i stariji pa drugačije/"detaljnije" gledam na neke stvari.

Krećem u pokušaj lova na platinu, a čini mi se da će biti milijun opcija za odigrati

Neka ocjena: 8.5/10.

Comment

• Mogao bih cak i ja ovo platinirat.... nikad ni jednu igru nisam. Jel tesko?

Ovo za Alice sam skuzio cim je Luther rekao da mi mora nesto reci ali nije uspio u dva navrata.

Comment

• Nisam siguran koliko je teško, ali da će biti "time consuming", hoće

Comment

• U svakom slucaju svi koji igrate svaki chapter ima par zavrsetaka evo ako niste znali onaj doljnji put zadnji put je opcenito najbolji kraj uvijek . Za svaki chapter onaj na dnu put je najkvalitetniji i najbolji ...

Comment

• Nema najkvalitetnijeg i najboljeg. Svaki je najkvalitetniji i najbolji za svaku osobu pojedinacno.

Tako da glupo je raspravljati o dobrom ili losem zavrsetku. Zato je prvi prelazak takve igre uvijek najbolji bez obzira kako odigrate, sve drugo kad ti vec namjerno odabires neki gornji ili donji put vise nije to to....

Comment

• Ja jedno ti drugo..

Comment

• Originally posted by RSCREW View Post
                Ja jedno ti drugo..
                he he

Comment

• Igra je premašila milijun prodanih primjeraka nakon 2 tjedna na tržištu.

It may not be a game for everyone's tastes, but Quantic Dream's Detroit: Become Human has had no trouble gathering a curious audience.Per this report from French site Lescesos, the PlayStation 4 exclusive has already sold over one million copies in two weeks. It sets a new mark for the developer [...]

Comment

• Prosao igru..ostalo mi je 8 trofeja za platinu ali stvarno nemam volje prelazit ju jos barem 2 puta... Igra mi je bila vrh... Najaci Conor pa Markus tek onda Kara... Iako sam ocekivao vise od njezinih misija...

Comment

• Ova Marcusova koka ista Lidija Bačić.

Comment

• Ja sam u par navrata zvao zenu da dodje vidjet zensku da su skoro pa iste haha

Comment

• https://www.vgr.com/detroit-become-h...ange-decision/
                          Novi patch za Detroit (ima spoilera, pa pazite :P)

Comment

• Ne znaš tko je iritantniji, kmečavi igrači ili QD koji im daje dudu samo da prestanu kmečati.

Comment

• Bas bzvz za tu opciju SPOILERvracanje nje totalno se gubi smisao cijele price...

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                                Bas bzvz za tu opciju SPOILERvracanje nje totalno se gubi smisao cijele price...
                                SPOILERJa ju nisam pustio jer sam mučko đubre u igricama

Comment

Working...
                                X