Announcement

Collapse
No announcement yet.

PSN ID lista (PS4)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Gaso View Post
    Zamolio bih da mi se makne stari nick s liste i doda novi sa kojim ću si ići graditi normalan acc. GasoVK93

Ako netko želi neka me doda, a tko me ima na starome, neka briše :P Biti ću raspoloživ za MP kroz tj-dva(ne mogu ranije nikako).
    Živili
    Rijeseno

Comment

• Originally posted by Gaso View Post
      Zamolio bih da mi se makne stari nick s liste i doda novi sa kojim ću si ići graditi normalan acc. GasoVK93

Ako netko želi neka me doda, a tko me ima na starome, neka briše :P Biti ću raspoloživ za MP kroz tj-dva(ne mogu ranije nikako).
      Živili
      Poslao sam ti zahtjev i izbrisao sam tvoj prijašnji acc. Sad možda opet neš zaigramo. Samo nemoj opet prodavat

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Poslao sam ti zahtjev i izbrisao sam tvoj prijašnji acc. Sad možda opet neš zaigramo. Samo nemoj opet prodavat
        Nemaa prodaje, vrijeme je za pošteno igranje i kolekcioniranje!
        Zaigramo, čim riješim jednu situaciju u RL

Comment

• Pozdrav svima, PSN ID: xX-Chumpech-XX
          Imam Cod 4 remastered, BO4, Battlefield 1, 4, 5, Tom Clancy's Division 2 i Ghost Recon: Wildlands.

Comment

• Originally posted by Cr03nigm4 View Post
            Pozdrav svima, PSN ID: xX-Chumpech-XX
            Imam Cod 4 remastered, BO4, Battlefield 1, 4, 5, Tom Clancy's Division 2 i Ghost Recon: Wildlands.
            Dodan si u listu tagova. Rado bih nešto zaigrao, no pucačine me uopće ne privlače

Comment

Working...
            X