Announcement

Collapse
No announcement yet.

PSN - Diskusija

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ove free igre za ovaj mjesec jos nisu dostupne za skinut ili je samo kod mene tako ?

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
      Ove free igre za ovaj mjesec jos nisu dostupne za skinut ili je samo kod mene tako ?
      Uvijek prvi utorak u mjesecu...

Comment

• Citam sad u Reboot 48, mozda ce se moc mijenjat PSN nickname ili sam krivo shvatio ?
        Ako da, ovo full podrzavam.

Comment

Citam sad u Reboot 48, mozda ce se moc mijenjat PSN nickname ili sam krivo shvatio ?
          O tome se pricalo da.
          PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Postoji li negdje opcija, da mi frendovi ne mogu vidjet šta igram ili je to pod obvezno ?

Comment

Postoji li negdje opcija, da mi frendovi ne mogu vidjet šta igram ili je to pod obvezno ?
              Nisam siguran, ali mislim da se moze maknuti u postavkama...

Comment

• Imaš opciju appear offline. Kad je to upaljeno, nitko ne vidi što igraš....
                PlayStation®4 Official User's Guide. Explains how to use the PS4™ system.

Comment

Postoji li negdje opcija, da mi frendovi ne mogu vidjet šta igram ili je to pod obvezno ?
                  Al ko vrši mobing nad tobom?
                  Meni je osobno bezveze kad netko sakrije osvojene trofeje.
                  Par takvih sam odbio za "prijatelje"

Comment

• Originally posted by Virty View Post

Al ko vrši mobing nad tobom?
                    Meni je osobno bezveze kad netko sakrije osvojene trofeje.
                    Par takvih sam odbio za "prijatelje"
                    Ma nisam mislio na trofeje i popis igara i to, nego na to da sam trenutno online i igram TLOU (npr.).

Comment

• Razumijem ga.... Ponekad sam igrao nešto za gušt, a frendovi vide da sam online pa me gnjave da igramo Destiny... A meni se ne da . I onda, da ne ispadnem bezobrazan, lakše mi je da sam offline

Comment

• A sto se tice kolege Virty nekima zna bit bad sto su igrali pa zato to sakriju

Comment

Ma nisam mislio na trofeje i popis igara i to, nego na to da sam trenutno online i igram TLOU (npr.).
                          Znam, samo sam se nadovezao

Comment

Citam sad u Reboot 48, mozda ce se moc mijenjat PSN nickname ili sam krivo shvatio ?
                            Koliko je to dobro toliko je to i lose..
                            1. Kad svi promjene sa moje liste nick pojma necu imat vise tko je ko.. Biti ce kaos prvih par dana...
                            2. To ce najbolje profitirat lopovi svi nickovi za koje se vjeruje da su banani..ili lopovi bit ce promjenjeni i opet ce bit u prilici da prevare nekog..

Comment

• Originally posted by RSCREW View Post

Koliko je to dobro toliko je to i lose..
                              1. Kad svi promjene sa moje liste nick pojma necu imat vise tko je ko.. Biti ce kaos prvih par dana...
                              2. To ce najbolje profitirat lopovi svi nickovi za koje se vjeruje da su banani..ili lopovi bit ce promjenjeni i opet ce bit u prilici da prevare nekog..
                              Ima i tu istine, ali ja sam se bazirao na sebe.
                              Vjerovatno bih stavio drugi name, jer sam ovaj zaista stavio davno.

Comment

• You can now view, edit PlayStation Network profiles on the web

http://my.playstation.com/

Comment

Working...
                                X