Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation Store - sniženja

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by zabranjeniples View Post
    Zna netko kako stavit paypal za način plačanja i dali ustvari tog načina i ima ?
    Vidim pod opisom da ima, a kad odem na checkout, ne daje mi tu opciju.
    Imaš za USA i UK (za UK nisam siguran) dok za HR ne postoji PayPal...

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Imaš za USA i UK (za UK nisam siguran) dok za HR ne postoji PayPal...
      Šteta,za HR mi je i trebao.
      Svakako ti hvala na odgovoru.

Comment

• Izbacili su i prigodnu, besplatnu temu za dan žena pa razveselite svoje bolje polovice

Celebrate International Women's Day 2019 with PlayStation® – download this free theme featuring ten of our favourite female leads on PS4™:<br> • Aloy from Horizon Zero Dawn™.<br> • Ellie from The Last of Us™.<br> • Kara from Detroit: Become Human.<br> • Chloe and Nadine from Uncharted™: The Lost Leg

Comment

• The official PlayStation™Store - Buy the latest PlayStation® games for your PS4™, PS3™ and PS Vita.

Comment

• PS Plus members can save twice as much on select PS4 games in the PlayStation Store this week--see all the best PS4 game deals available now.

Comment

• Bome preskačem ovaj Days of Play... NIšta što mi odgovara trenutno nije an akcij... Pretplatu ne trebam, nadao sam se nekim boljim VR nalsovima i na kraju ništa... No superje akcija za ekipu koja nije odigrala neke velike ekskluzive.

Comment

• Jel ima netko iskustva sa ukidanjem ps plus subscriptiona?

Dosao mi mail sad da su mi automatski produzili na god dana, ali ne zelim to. Totalno sam zaboravio na to i prilicno dick move od njih jer su mi skinuli skoro 500 kn. Ugl poslao sam zalbu i nadam se da ce mi vratit pare na racun a ne na wallet. I vjerujem da sam to prihvatio kad sam kupovao ali opet mislim da je moje pravo da se mogu žaliti.

Ako se ne varam rok je 14 dana.

Comment

• Originally posted by ShyGuy View Post
                  Jel ima netko iskustva sa ukidanjem ps plus subscriptiona?

Dosao mi mail sad da su mi automatski produzili na god dana, ali ne zelim to. Totalno sam zaboravio na to i prilicno dick move od njih jer su mi skinuli skoro 500 kn. Ugl poslao sam zalbu i nadam se da ce mi vratit pare na racun a ne na wallet. I vjerujem da sam to prihvatio kad sam kupovao ali opet mislim da je moje pravo da se mogu žaliti.

https://www.playstation.com/en-ae/ge...-subscription/

bas neki dan sam ovo napravio jer zelim manualno nadoplacivat

Comment

• Dobio sam povratni mail unutar sat vremena da će mi vratiti novce. Ovo cijenim

Comment

Jel ima netko iskustva sa ukidanjem ps plus subscriptiona?

Jesi uspio štagod riješiti? Vjerojatno su ti automatski obnovili pretplatu jer ta opcija bude uključena ako je ti sam ne makneš. Al su te kvalitetno zahebli jer su ti naplatili punu cijenu pretplate, a sad kako je još ovaj days of play je popust

Comment

Dobio sam povratni mail unutar sat vremena da će mi vratiti novce. Ovo cijenim
                        Vratit će ti novce u wallet ili na karticu?

Pitam jer sam prošle godine kupio Divinity Original Sin po punoj cijeni da bi par sati nakon toga bila na akciji i to jeftinija 140kn ako se sjećam. Kontaktirao sam ih i rekli da će mi maknut igru s accounta i vratiti novce, ali u wallet, ne na kreditnu karticu. Bitno da igru nisam pokrenuo. Ako ti vrate novac na karticu, to je presedan, rekli su mi da nije praksa.
                        Last edited by Picek; 14-06-2019, 08:28.

Comment

• Ash_to_Ash ​​​​Picek

"Iznos kupovine (438,00) kn vratili smo nazad na Vašu bankovnu karticu. Imajte na umu da ovaj proces može potrajati i do 30 dana, ovisno o tome koliko je Vašoj banci potrebno vremena da procesuira ovaj zahtjev." Tako da je valjda na karticu nazad.

Baš to, onak bio sam lud jer je ekipa uzimala za cca 300-ak kn pretplatu a oni meni full naplatili. Ali i tak i onak ne želim jer online ne igram a sve igre koje sam dobio su mi meh.

A znam da svi ti servisi tipa Netflix, Spotify, Ps plus itd ima automatsko produzivanje, vjerujem da sam to i potpisao kad sam prihvatio agreement ali i dalje nekako vjerujem da je moje pravo kao korisnika da se mogu zaliti, jer ipak, godinu dana je dosta vremena i zaboravi se. Neda mi se onak za 15 subscriptiona drzat u kalendaru evente da moram otkazivat itd. Prestresno mi to haha

Comment

Ash_to_Ash ​​​​Picek

"Iznos kupovine (438,00) kn vratili smo nazad na Vašu bankovnu karticu. Imajte na umu da ovaj proces može potrajati i do 30 dana, ovisno o tome koliko je Vašoj banci potrebno vremena da procesuira ovaj zahtjev." Tako da je valjda na karticu nazad.

Baš to, onak bio sam lud jer je ekipa uzimala za cca 300-ak kn pretplatu a oni meni full naplatili. Ali i tak i onak ne želim jer online ne igram a sve igre koje sam dobio su mi meh.

A znam da svi ti servisi tipa Netflix, Spotify, Ps plus itd ima automatsko produzivanje, vjerujem da sam to i potpisao kad sam prihvatio agreement ali i dalje nekako vjerujem da je moje pravo kao korisnika da se mogu zaliti, jer ipak, godinu dana je dosta vremena i zaboravi se. Neda mi se onak za 15 subscriptiona drzat u kalendaru evente da moram otkazivat itd. Prestresno mi to haha
                            Milsim da ti pošalju podsjetnik. Provjeri mailove i spam...

Comment

• Meni je ta opcija isključena iako redovito nastavljam pretplatu.
                              Sam upišem key kad mi paše i to je to.

Comment

• Originally posted by Virty View Post
                                Meni je ta opcija isključena iako redovito nastavljam pretplatu.
                                Sam upišem key kad mi paše i to je to.
                                Tako je i kod mene, iako mi nemre automatski produžiti jer imam prepaid Maestro gdje uplatim novac samo kad mi treba. A na automatic renewalu sam se opekao prije par godina kad sam igrao FFXIV i prestao igrati, a on automatski svaki mjesec skida novce

Comment

Working...
                                X