Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation Store - sniženja

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ovo šareno je mail, a ovo drugo je kako izgleda u tekstualnom obliku, ponavlja se par puta.

Comment

• Originally posted by KillerCryptid View Post
      Ovo šareno je mail, a ovo drugo je kako izgleda u tekstualnom obliku, ponavlja se par puta.
      Ništa od mene bome... Iako sad sam se i malo nasmijao. Gmail ne podržava plain text pa sam si mail morao proslijediti na neki žnj od a1

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Ništa od mene bome... Iako sad sam se i malo nasmijao. Gmail ne podržava plain text pa sam si mail morao proslijediti na neki žnj od a1
        haha same shit happend

Comment

• Isto.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Mislim da je meni najfascinantnijih dio svega ovoga činjenica da je taj kod "skriven" iz nekog razloga, u slikovnom mailu nigdje nema ni spomena ni traga nekom popustu i jedino kako sam saznao za to da bi mogao bit u tekstualnom obliku je zbog posta na psnprofiles.com

a ak želite za ubuduće, napravite mail na net.hr, mislim ja imam jedan koji mi je za sve takve stvari, a od sad ću svaki PS mail pregledavat na dva načina 😂

Comment

• Da li je taj kod individualan za svaki račun ili? Ja nisam nikad dobio takav mail, ima li neki newsletter ili što da se pretplatim ili?

Comment

• Originally posted by Prayer View Post
                Da li je taj kod individualan za svaki račun ili? Ja nisam nikad dobio takav mail, ima li neki newsletter ili što da se pretplatim ili?
                Kod je unique, al mislim da nije vezan striktno za acc. No jednom kada ga netko iskoristi gotovo je.
                Imaš newsletter samo si ga aktiviraj.

Comment

• trebaš na konzoli čini mi se aktivirat da ti dolaze stvari od Playstationa, ne znam jel se može na stranici, vjerovatno negdje može
                  kod je one time use al nije vezan za account

Comment

• Valjalo bi štogod uzet onda s tim dodatnim popustom, imate šta za preporučit. Neki jeftiniji hidden gem?

Comment

• Po planiranom, uzeo sam si Unravel Yarny Bundle (89,99kn) te dodao i Suikoden IV (30,39kn).

Comment

• ShopTo.net ima popuste na PS store top-up kartice, solidni su popusti i oni nemaju skoro nikakav shipping ako na to uopće ide shipping. Sad mene zanima (osim što dijelim ovu informaciju ) jel se može kartica sa funtama iskoristit na bilokojem ili samo britanskom accountu?

Comment

• Originally posted by KillerCryptid View Post
                          ShopTo.net ima popuste na PS store top-up kartice, solidni su popusti i oni nemaju skoro nikakav shipping ako na to uopće ide shipping. Sad mene zanima (osim što dijelim ovu informaciju ) jel se može kartica sa funtama iskoristit na bilokojem ili samo britanskom accountu?
                          Samo britanski

Comment

• Se zna do kad traje ova akcija?

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
                              Se zna do kad traje ova akcija?
                              Akcija traje do 17. listopada.

Comment

Working...
                              X