Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 5

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• PlayStation 5

Otvaram temu za nadolazeći Playstation 5. Ovdje zasad idu nagađanja o mogućem hardveru i tehnici.

Temu otvaram s postom kolege @M@tt

Originally posted by M@tt View Post
    Nisam tražio ako ima već tema za PS5 (mogla bi se otvoriti ako je nema) pa ću tu zaljepit...
    Most reports agree that the PlayStation 5 will ship sometime next year, likely in the fall. What's seemingly less obvious is when the PS5 will be revealed. Will Sony once again host its own special event to unveil the console early in 2020? Will it be revealed at E3 2020? Or could it possibly be [...]
    Last edited by mullet; 09-04-2019, 15:19.

Malo prerano s obzirom da konzola izlazi najranije krajem iduce godine.

Comment

Tema se ne mora otvoriti par mjeseci prije izlaska. Uobičajeno je da se otvori i do god dana-dvije prije- kad krenu rumori, inicijalne vijesti itd. Da li je prerano ili ne nije na tebi da odlučiš. Teme se otvaraju kad postoji potreba za raspravu. A sudeći i po dosta starijih postova u hardware topicima i novom techu, potrebe i prostora itekako ima.
      Last edited by mullet; 05-04-2019, 12:14.

Comment

PlayStation 5 će biti prva konzola koju ću kupiti odmah na izlasku. Prije nikada nisam imao novaca za kupiti PlayStation konzole na izlasku. Nadam se da PS5 neće kasniti u Hrvatsku za Europom kao PS4. Nadam se da će launch naslovi biti Gran Turismo, neki platformer (Ratchet, Sly, Ape Escape) i Everybody's Golf.

Comment

Ja kupujem day one isto kao i četvorku. Moram natuć opet bodove na amex kartici da si skinem 1000 kn dolje od cijene kao što je to bio slučaj i s aktualnom generacijom.

Zašto bi bilo prerano za temu? Po meni nije, krenule su već spekulacije, pojavi se svako malo članak neki, pa neka i bude zasebna tema, zašto ne?

Comment

Ja se ipak nadam malo boljim igrama od Ape Escape i slično i ponekom iznenađenju. Nismo više u PS1 ili PSP doba.

Npr nekakav novi eye candy action IP da pokaže mogućnosti novih konzola. Možda nešto od Platinum gamesa što će biti fluidno i vizualno odlično a opet projekt dovoljne veličine da se isporuči rano u životnom ciklusu. Ili možda nešto sasvim novo od nekog Sony studija kojeg su dosad okupili u tajnosti i čekaju novu generaciju da im se da odskočna daska.

[email]EDIT@M@tt ma normalno da nije prerano. Sad će tek krenuti navala vijesti, mogući hardver i slično. Meni je sve to zanimljivo. Već se u nekoliko navrata o tome pisalo u hardverskim temama pa sam mislio već otvoriti temu ali nikako da to napravim. Čudi me da se nitko nije sjetio otvoriti s obzirom da je PS5 relativno blizu.
            Last edited by mullet; 05-04-2019, 14:41.

Comment

Meni je najbitniji "launch naslov" backward compatibility i ako ga ima onda OK, ako ne - 0 bodova, pogotovo u samom početku.

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post
                Meni je najbitniji "launch naslov" backward compatibility i ako ga ima onda OK, ako ne - 0 bodova, pogotovo u samom početku.
                I to šta kažeš.... Da, to je vrlo bitna stavka. Ali pa mislim da si nebi dopustili izostaviti nešto takvo.

Comment

Comment

Kupujem i ja day 1 bez razmišljanja i nadam se da nebumo morali čekati do kraja 2020.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Itekako je moguće da konzola izađe i krajem ove godine. Ali dok to ne bude ✔, za temu je rano!

Comment

Kao i PS4, kupujem je prvi dan. Nije me briga za launch igre/igru.

Comment

Ja mislim da je najrealnije da izadje tamo za praznike 2020-te, eventualno Mart/April 2021.

Inace konzolu nikad ne uzimam odma po izlasku pa tako necu ni ovu , recimo drago mi je sto PS4 nisam uzeo neposredno po izlasku, jer kao prvo prve 2,3 godine maltene uopste nije bilo ni igara a kao drugo bas bi se smorio da sam uzeo onu prvu verziju a kasnije izasli Pro i Slim (eventualno mozda uzmem ako mi se bas cena dopadne mada sumnjam), takodje i kupovina odma po izlasku PS3/X360 se isto pokazao kao jako los potez, sto zbog bas nerealno astronomske cene , sto zbog onih RRoD-ova, YLoD-ova i silnih kvarova jer te prve serije sto su se pojavile su bile bas ocajnog kvaliteta, takodje i PS2 je bilo glupo uzimati zbog bezobrazno visoke i nerealne cene (mislim da je u to vreme kad se pojavio bio oko 700,800 evra, mada koliko se secam mislim da mu je cena bas jako brzo pala na neku normalu), mada generalno mislim da sto zbog Steama, uskoro Stadia-je ili kako se vec zove, mobilnih platformi, striming servisa , sto zbog konkurentnosti i nekih drugih stvari verujem kako je vreme tih precenjenih i preskupih konzola proslo.

Comment

Beogradski_Fantom PS4 nije imao takvih većih problema. Ali slažem se da je dobro malo pričekati da se vidi ima li kakvih mušica. Pogotovo ako neće biti pravih razloga da se konzola mora imati odmah.

Comment

Originally posted by mullet View Post
                              Beogradski_Fantom PS4 nije imao takvih većih problema. Ali slažem se da je dobro malo pričekati da se vidi ima li kakvih mušica. Pogotovo ako neće biti pravih razloga da se konzola mora imati odmah.
                              S ničim se ne slažem u ovom postu

Comment

Working...
                              X