Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 5

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ja zelim opet vaucher

Comment

• Nikad nisam nabavljao prve verzije konzole, tako da neću ni ovu. Dok ja kupim PS5 imat ću 10 ekskluziva na pladnju.

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
        Nikad nisam nabavljao prve verzije konzole, tako da neću ni ovu. Dok ja kupim PS5 imat ću 10 ekskluziva na pladnju.
        Ja pa upravo suprotno. Uvijek sam nabavljao prve verzije konzola. Bilo je tako s trojkom, cetvorkom (kasnije uzeo Pro) i sa switchem...

tako ce bit i s peticom i ja bi voucher...

Comment

• Ja osobno ne planiram takve stvari.

U trenutku izlaza konzole, ili par mjeseci poslje ako mi se uzima konzola, uzmem ju, a to sve ovisi jel ima neka zanimljiva igra, jel imam novaca koji mi nisu potrebniji za nesto drugo itd.

Cak bi ovo mogao biti early buy za mene radi backwards compatibilitya.

Cak mislim da bi mogli odma izbacit 2 verzije, mada se nadam svim srcem da ce biti samo jedna.

Comment

• Nemam namjeru uzimati, niti me iskreno zanima

Comment

• Eto dolazi petica, četvorka je na zalasku pa me zanima da li pamtite recimo 10 naslova sa četvorke koje ste odigrali više puta, naučili sve i otkrili sve što se ima i da će vam ostati u sjećanji zauvijek kao igre od prije (ali da nisu remaki, reboot i tome slično)

Ja recimo nemam ni jednu.
              Kao što su nekad bili MGS, GT, GTA, Tekken, pa ih se i danas sjećam i pričam o njima.
              Tako da najava novog PS5 me uopće ne zanima jer osim malo bolje grafike, igre su postale komercijalne i sredstvi skupljanja novca (kao recimo oni spotovi od Rihane i sličnih sa 100 milijuna pogleda a pjesma isto smeće kao i na Extra FM )

Comment

• Pa sad mislim da cetvorka jos uvek nije na zalasku (a petica nije jos ni najavljena) a dosta vrhunskih igara od kojih se dosta ocekuje tek treba da stigne na cetvorku kao recimo : Ghost of Tsushima, Cyberpunk 2077, Days Gone, Shenmue 3, Star Wars Jedi : Fallen Order, Watch Dogs 3, The Last of Us 2 , Death Stranding, znaci ocekuje se bar jos taj jedan veliki talas top naslova za PS4...........a sad sto se tice PS4 iako jedno 2,3 godine nakon izlaska nije bilo skoro uopste igara za tu konzolu i sto je izbor bio bas oskudan mislim da sad nakon nekog vremena mozemo da konstatujemo da itekako ima vrhunskih igara za PS4 tipa : GoW, Horizon Zero Dawn, Uncharted 4 (+ Lost Legacy), Spider-Man, Detroit , Ratchet & Clank, Infamous Second Son, Nioh, Persona 5, Assassin's Creed : Origins , AC : Odyssey, RDR2, Witcher 3, Batman Arkham Knight , Rise of Tomb Raider, Shadow of Tomb Raider, Sekiro, Watch Dogs....itd , mislim ima sta oces , a sad ako neko tvrdi da nista od toga ne valja i da nista ne moze da probere sto bi mu se svidelo e onda taj definitivno treba da batali video igre i da nadje nov hobi i neku novu zanimaciju.
                Last edited by Beogradski_Fantom; 17-04-2019, 00:39.

Comment

• Uopće se ne slažem da nakon 2-3 godine od izlaska ps4 konzole nije bilo bog zna što za igrati. U svakoj godini je bila nekoliko odličnih naslova.

Comment

• Originally posted by Beogradski_Fantom View Post
                    Pa sad mislim da cetvorka jos uvek nije na zalasku (a petica nije jos ni najavljena) a dosta vrhunskih igara od kojih se dosta ocekuje tek treba da stigne na cetvorku kao recimo : Ghost of Tsushima, Cyberpunk 2077, Days Gone, Shenmue 3, Star Wars Jedi : Fallen Order, Watch Dogs 3, The Last of Us 2 , Death Stranding, znaci ocekuje se bar jos taj jedan veliki talas top naslova za PS4...........a sad sto se tice PS4 iako jedno 2,3 godine nakon izlaska nije bilo skoro uopste igara za tu konzolu i sto je izbor bio bas oskudan mislim da sad nakon nekog vremena mozemo da konstatujemo da itekako ima vrhunskih igara za PS4 tipa : GoW, Horizon Zero Dawn, Uncharted 4 (+ Lost Legacy), Spider-Man, Detroit , Ratchet & Clank, Infamous Second Son, Nioh, Persona 5, Assassin's Creed : Origins , AC : Odyssey, RDR2, Witcher 3, Batman Arkham Knight , Rise of Tomb Raider, Shadow of Tomb Raider, Sekiro, Watch Dogs....itd , mislim ima sta oces , a sad ako neko tvrdi da nista od toga ne valja i da nista ne moze da probere sto bi mu se svidelo e onda taj definitivno treba da batali video igre i da nadje nov hobi i neku novu zanimaciju.
                    moći ćeš odigrati sve te igre na ps5

Comment

• Nema sanse kad izađe novi PS da ga ne upecam. Kupim makar nema sta igrat. Sad ce situacija biti bolja jer ce se moci igrati PS4 igre.

Comment

• Kupit ću ga. Toliko ću još novčeka imati.
                        A onda se nadati boljim vremenima do cca 2022. godine.

Comment

• Jos najbolje da kupim ps5 i da na njemu igram ps4 igre.. To mi ne pada na pamet.. Kupit cu ps5 da igram ps5 igre a ne ps4 igre..

Comment

• Nadam se da ću dobit ugovor na neodređeno do izlaska da mogu dobit Visu pa da na rate kupim.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Ja cu ga kupit upravo iz razloga da mogu igrat ove PS4 igre koje nisam odigrao, a jos ako se mogu igrat PS3, PS2, PS1 igre, e to bi bila masina nad masinama. Pljunio bi 6000kn za to bez problema.

Comment

• Originally posted by RSCREW View Post
                                Jos najbolje da kupim ps5 i da na njemu igram ps4 igre.. To mi ne pada na pamet.. Kupit cu ps5 da igram ps5 igre a ne ps4 igre..
                                A sta bi falilo malo upogoniti stare igre na novom hardveru?!
                                ​​​​​​8k upscale, bez loadinga, ray tracing...
                                za mene bi to bilo kao da igram nove igre.

Comment

Working...
                                X