Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 5

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• To bi kod nas onda koštalo 4500 kn, a to je previše. Predpostavljam da će kostat oko 3500 kn.

Al koliko se sjećam iz Sonya su izjavili kao da cijena neće bit prevelika to jest neće bit puno veća od cijene ps4 tako da smatram da će bit oko nekih 450,500 dolara.

Comment

• 4000 bi kod nas u startu mogao koštati.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
        4000 bi kod nas u startu mogao koštati.
        PS3 je na izlasku koštao oko 4500kn ako se ne varam no PS4 je koštao oko 3300kn. S obzirom da su naučili ljude na nižu cijenu, mislim da bi puno viša cijena bila rizik. Ljudi koji čekaju PS5 platit će kolika god bude cijena (uključujući i mene) no post-prodaja nakon izlaska bi mogla biti slabija.

Comment

• Sony Interactive Entertainment is considering acquiring more development studios as part of its content strategy.

Comment

• Originally posted by Picek View Post

PS3 je na izlasku koštao oko 4500kn ako se ne varam no PS4 je koštao oko 3300kn. S obzirom da su naučili ljude na nižu cijenu, mislim da bi puno viša cijena bila rizik. Ljudi koji čekaju PS5 platit će kolika god bude cijena (uključujući i mene) no post-prodaja nakon izlaska bi mogla biti slabija.
            Ps3 je kostao 4999 kn kad je izasao kod nas.

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post

Ps3 je kostao 4999 kn kad je izasao kod nas.
              I slabo se prodavao, dok nije dosao price drop i veci HDD

Comment

• Ocekujem cijenu od 5000kn u Hrvatskoj za PS5 (jaci model sa vecim HDD-om), i falicnu prvu seriju konzola (kao i u PS4 slucaju tokom kompletne generacije te konzole)

Sa nekim promo akcijama (tipa Tele2 ili T-Com) mozda bude cijena 200-300kn manja, ali uglavnom ce to biti to...Zbog PS4 podrske se isplati i dati tu cijenu, ali ga ja osobno necu kupovati odmah u startu...sacekacu bar 2-3 godine kad budem imao vise volje i vremena za igranje nego sad sto sada imam sve to.

Comment

• Sequels galore, the PS5 is set to continue the PS4's cycle of excellence.

Comment

• Eto Sony se osigurao kod mene....radi podrške za ps4 igre...prisiljen sam kupiti ps5...ali tek nakon što mi istekne garancija od ps4...prosinac 2021....i onda za BF 2022

Sent from my CPN-L09 using Tapatalk

Comment

• Meni je također kompatibilnost s ps4 igrama najveći system seller trenutno

Comment

• Ja sam se vec izrazio po ovom pitanju, kompaktibilnost sa starijim platformama je samo jedan veliki plus i razlog za brzu kupovinu.

Comment

• Meni su nova nevidjena grafika, nove igre koje nisu mogle bit na prosloj generaciji prvo i osnovno razlog kupnje nove konzole... Iskreno ne kuzim kako je nekome kompatibilnost sa proslim konzolama glavni razlog kupnje... Al dobro ajde!

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post
                            Meni su nova nevidjena grafika, nove igre koje nisu mogle bit na prosloj generaciji prvo i osnovno razlog kupnje nove konzole... Iskreno ne kuzim kako je nekome kompatibilnost sa proslim konzolama glavni razlog kupnje... Al dobro ajde!
                            Pa dobro to je logično, da se konzole kupuje radi novih neviđenih razvoja u tehnoligiji i performansu igara. Ova kompatibilnost je samo ogroman plus za mene. Da mogu prelazit ps4 igre koje posjedujem a nikad nisam jer planiram vjerojatno uzet čim prije peticu.

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post
                              Meni su nova nevidjena grafika, nove igre koje nisu mogle bit na prosloj generaciji prvo i osnovno razlog kupnje nove konzole... Iskreno ne kuzim kako je nekome kompatibilnost sa proslim konzolama glavni razlog kupnje... Al dobro ajde!
                              E hjba ga, neki imaju igre na Store, i lakše mi kad su igre na HDD, a sad će bit na SSD.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• E da, SSD je drugi veliki plus

Comment

Working...
                                X