Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 5

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• 1000€....tri godine nakon izlaska....ode to na 499€....

Sent from my CPN-L09 using Tapatalk

Comment

• Da, konzola sigurno nece kostat 1000 eura.. Moze biti maksimalno 600 eura, a i to ce biti preskupo za vecinu, tako da racunam cijenu od 500 do 550 eura. Jednostavno se nece usudit stavljat visu cijenu, ma kakav god hardware bio u njoj.

Comment

• Pa realno svaka cena visa od 400-500 evra je automatski osudjena na propast , osim ako svesno idu na to da prodaju sto manji broj konzola pa na neki drugi nacin da kompenzuju to.

Comment

• Navodno nove informacije o PS5 bi trebale biti predstavljene 12.02.2020. sa gameplay-om od Ghost of Tsushima, navodno, ako su glasine tocne.

Comment

• Novi leak
            The next State of Play is coming this November, states new rumour, and will finally give us a release date for The Last of Us 2

Comment

• Originally posted by brdjanin85 View Post
              Navodno nove informacije o PS5 bi trebale biti predstavljene 12.02.2020. sa gameplay-om od Ghost of Tsushima, navodno, ako su glasine tocne.
              Mislim da ce citavu ergelu ps ex dovesti na pozornicu a ne samo GoT.
              Ali cisto sumnjam da je leak stvaran, no vidjeti cemo.

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post

Mislim da ce citavu ergelu ps ex dovesti na pozornicu a ne samo GoT.
                Ali cisto sumnjam da je leak stvaran, no vidjeti cemo.
                Po meni čak leak i ima smisla jer bi se datum predstavljanja PS5 nekako poklopio s predviđenim izlaskom konzole na tržište, a to je cca 11.mj. 2020.god.

Comment

• Originally posted by Picek View Post

Po meni čak leak i ima smisla jer bi se datum predstavljanja PS5 nekako poklopio s predviđenim izlaskom konzole na tržište, a to je cca 11.mj. 2020.god.
                  Nek stave opet vauchere i i ja budem bil happy i nahypean kao i 2k13 kad su najavili ps4

Comment

• Ah, ti si ionako nahaypan stalno na nesto...

Comment

• Ne tak cesto ko prije a ovo je big thing nakon 7-8 godina za PS

Comment

• Dečki, za neke (zapravo mnoge) stvari sam n00b pa moram pitati.
                        Sorry svima na glupim pitanjima.

Ako bi se potrefilo da PS5 kupim u Americi, bih li ga kad se vratim mogao koristiti kod nas?
                        Pitam zbog ''drugačijeg standarda štekera za struju''.
                        Bih li mogao kod nas onda kupiti konverter za strujni utikač ili bih trebao kupiti novi EU kabel?

Mislim da je to to za sada s glupim pitanjima.
                        Hvala svima na odgovorima

Comment

• Mislim da će ti biti dostatan samo eu kabel.

Comment

• Opa
                            According to rumors from a known insider, the PlayStation 5 console is going to be almost as powerful at the NVIDIA RTX 2080 GPU

Comment

• Ma ne vjerujem da je to moguće, mislim moguće je al po kojoj cijeni..

Sve su to neke lude glasine, dok ne vidimo neku pravo najavu ne vjerujem ničemu.

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
                                Mislim da će ti biti dostatan samo eu kabel.
                                Hvala ti Cole

E da, ali sada se postavlja pitanje, kako ću prenositi konzolu avionom natrag u RH?
                                Doduše, to će onda vjerojatno biti 2022., ali svejedno da pitam

Comment

Working...
                                X