Announcement

Collapse
No announcement yet.

Playstation kontroleri

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Steelo View Post
    Iako mi je ovaj odličan jer mi xbox kontroler više paše od ds4, najveći problem je što nema utor za slušalice.
    To je pomalo čudno i razočaravajuće :/

Comment

• To pricate o ovom Hori gamepadu?
      PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Da, PS4 u suradnji s njima izbacuje taj gamepad.

Comment

• Pa to je najobicniji licencirani third party gamepad kao Razer Raiju,Nacon......
          Ne kuzim o cemu vi pricate ovdje da je to novi Sonyev gamepad koji mjenja dosadasnji?
          Od kuda uopce takav info....link?

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
            Pa to je najobicniji licencirani third party gamepad kao Razer Raiju,Nacon......
            Ne kuzim o cemu vi pricate ovdje da je to novi Sonyev gamepad koji mjenja dosadasnji?
            A od kuda si ti zakljucio da je ovo novi gamepad koji mijenja dosadasnji ?

Comment

Pa to je najobicniji licencirani third party gamepad kao Razer Raiju,Nacon......
              Naravno da neće zamjenit ovaj standard Sony gamepad, pa to sam i napisao gore (pročitaj još jednom).
              To će uzet gameri, kojima ne paše standard kontroler i amen.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post

Naravno da neće zamjenit ovaj standard Sony gamepad, pa to sam i napisao gore (pročitaj još jednom).
                To će uzet gameri, kojima ne paše standard kontroler i amen.
                Da sad sam vidio taj post,na Playstationu sad ima bome gamepada na biranje....

Comment

Da sad sam vidio taj post,na Playstationu sad ima bome gamepada na biranje....
                  Sad više nitko ne može spominjat X kontrolere, jer praktički ima i ovdje kontrolere slične ili iste ergonomije.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post

Sad više nitko ne može spominjat X kontrolere, jer praktički ima i ovdje kontrolere slične ili iste ergonomije.
                    Ovo mogu potvrditi tek kad ga uzmem u ruke...
                    Izgledom da no stvarno treba vidjeti cijelu haptiku.....

Comment

• Steelo nikako ne moze bit isti kao i onaj, ali svakako podsjeca na njega.
                      Mislim da je to i bit, jer je svakak bilo ljudi koji su prednost davali X kontroleru.

​​​Sam oblik svakako baca na njega i to ce sigurno znacit ljubiteljima X kontrolera, a da su korisnici PS4 konzole.
                      Meni osobno ne znaci, ja sam zadovoljan sa DS4.

​​​

Comment

• Ma ne očekujem isto... Tko kaže da ne može bolje? Meni nekako više paše ovaj raspored palaca... A onda ostalo treba vidjeti

Comment

• Sumnjam da će kvalitetom biti na nivou Xbox gamepada.
                          Ali dobro je imati izbora.

Comment

• Nešto kupujem sa Base.com i naletim na gamepad o kojem pišemo

€46.39 - > https://www.base.com/buy/product/off...06658031ea7814

Comment

Working...
                            X