Announcement

Collapse
No announcement yet.

Playstation kontroleri

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ne znam gdje da pitam pa cu ovdje.Kontroler star nesto preko mjesec dana poceo da mi tokom igre random baca uljevo kao da sam desnu gljivu sam gurno.Probao sam sa reset tipkom ali se nista nije desilo,pa sam isao pley bacit u safe mod i ponovno mu tako dodjelit kontroler.Medjutim ista stvar opet u Gran turismu i Modern warfareu se desava.Nije mi tolki problem u GT al Modern warfare bome nemog igrat s njim kako cu da ciljam...

edit:Rastavio sam kontrolor(ovi V2 se stvarno lako rastave i sastave)podigao gljivu,dobro udahno ispuho se ko majmun.Evo drugi dan testiranja i sve zasad ok
    Last edited by ARNYmon; 15-02-2018, 19:05.

Comment

• Originally posted by ARNYmon View Post
      Ne znam gdje da pitam pa cu ovdje.Kontroler star nesto preko mjesec dana poceo da mi tokom igre random baca uljevo kao da sam desnu gljivu sam gurno.Probao sam sa reset tipkom ali se nista nije desilo,pa sam isao pley bacit u safe mod i ponovno mu tako dodjelit kontroler.Medjutim ista stvar opet u Gran turismu i Modern warfareu se desava.Nije mi tolki problem u GT al Modern warfare bome nemog igrat s njim kako cu da ciljam...
      Odnesi ga na zamjenu/servis ne mozes ti tu nista napravit.
      PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
        kolega ThePicek ga je imao nacon
        ThePicek Kolegaaaaa, ajmo par inside informacija o kontroleru, da li da ga uzimam ili ne? 3 metra kabla mi je dovoljno

Comment

• Originally posted by Steelo View Post
          Momci, da li je netko koristio Nacon/Razer kontrolere... Planiram kupiti jedan, već sam se odlučio za Nacon, no kažu da su triggeri dosta loši.... Nacon mi se sviđa više zbog rasporeda gljivi.....
          Imam ti ga ja i ne bih rekao da su triggeri loši već da R1 i L1 imaju kratak hod za razliku od DS4, dok R2 i L2 su dosta tvrdi od standardnog kontrolera. No sve stvar navike, meni osobno vise paše Nacon jer imam velike ruke pa mi bolje lezi u ruci.

Comment

• Stigao u Sanctu Nacon Revolution Pro V2. Cijena 999 kuna.

https://www.sancta-domenica.hr/nacon...black-ps4.aspx
            Last edited by Emilijo; 25-02-2018, 01:40.

Comment

• Po meni su ovo ekstra velike cijene, s obzirom sa se radi o kontrolerima.
              ​​​​​Osobno ne bih nikad dao toliko novaca za kontroler, ali tko voli nek izvoli.

Comment

• Originally posted by Emilijo View Post
                Stigao u Sanctu Nacon Revolution Pro V2. Cijena 999 kuna.

https://www.sancta-domenica.hr/nacon...black-ps4.aspx
                Moram priznati da mi se jaaaaako teško vratiti na običan ds4 nakon dva tjedna korištenja ovog nacona.... Čudo od kontrolera, za mene vrh vrhova.... Što se tiče ergonomije i haptike, nadmašio mi je čak i xbox one kontroler....

Comment

• Najavljen novi PS4 kontroler.

Comment

• Maaaalčice preskupo :/

Comment

• 199 USD za kontroler? Pa nisam toliko popizdio. Mislim, nije stvar imam ili nemam novaca, ali oliko dođe konzola, stvarno sačuvao bi malo pameti, kao da me McDonald's traži 50 £ za Bigmac

Comment

• Dual Shock 4 (crna varijanta) je najprodavaniji kontroler u SAD-u svih vremena.

The DualShock 4 controller is the best-selling gamepad of all time, according to Sony. After the release of the newest NPD's, Sony has confirmed the fact.

Comment

Working...
                        X