Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 4

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Cole™ View Post
    A Pro nije slim?
    Di će bit slim, debel ko prase.

Comment

Jep. To bi mi bio brutalan skok.
      No još nezz hoću samo GPU mjenjat ili ić na sve osim HDD-ova i kučišta.
      Cole ja bih na tvom mjestu uzeo Ps Pro a upgrade PCa ostavio za vrijeme kada se iskristalizira situacija sa Ryzenom i Vegom i kada se vidi kako ce to utjecat na cjene konkurenata.
      PSN ID:croMEGATAMA

Comment

A Pro nije slim?
        Ne samo da nije slim vec je deblji I od starog PS4
        Postoje jos od svake vrste I verzije s 500GB, 1TB,...

Comment

• Ja isto čekam sada ryzen što se tiče pca, tako da ja bih sada svakome preporučio PS4 pro jer izlazi sada uskoro Horizon pa treći mjesec će biti pun igara, a dolazi nam i switch. Tako da ću za sada pričekati malo s nabavom pca a i to bih drugima preporučio u ovom trenu.

Comment

• Cole™

PS4 Pro je dosta veći. Slikao sam svoj PS4 Slim i PS4 Pro. Pro je dosta veći, deblji i teži. No Slimić mi je jako lijep također

Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	131.9 KB
ID:	61289Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	1
Size:	141.8 KB
ID:	61290

Comment

• Simon zast nisi prodao Slim?

Comment

• Originally posted by Genesis View Post
                Simon zast nisi prodao Slim?
                Puno traži

Comment

• Originally posted by Dario View Post
                  Ja isto čekam sada ryzen što se tiče pca, tako da ja bih sada svakome preporučio PS4 pro jer izlazi sada uskoro Horizon pa treći mjesec će biti pun igara, a dolazi nam i switch. Tako da ću za sada pričekati malo s nabavom pca a i to bih drugima preporučio u ovom trenu.
                  Switch kupuješ od novaca za RAM. Umjesto 32GB, odlucio si prepoloviti, priznaj!

Comment

• Originally posted by Corwin View Post

Switch kupuješ od novaca za RAM. Umjesto 32GB, odlucio si prepoloviti, priznaj!
                    Hahaha ova ti je dobra! Mene će switch izaći kojih 3300kn sa zeldom hebiga, a za ram sam ti rekao nije problem novac nego same performance Između 8 i 16gb osim ako je dualu ram tu se već može vidjeti neka razlika, Al dobro neću sad u ovoj temi više o tome.
                    Last edited by Dario; 08-02-2017, 13:43.

Comment

• Originally posted by Dario View Post

Hahaha ova ti je dobra! Mene će switch izaći kojih 3300kn sa zeldom hebiga, a za ram sam ti rekao nije problem novac nego same performance Između 8 i 16gb osim ako je dualu ram tu se već može vidjeti neka razlika, Al dobro neću sad u ovoj temi više o tome.

4x8GB

Comment

• Hehe ajmo rađe na 2x8gb pa završimo na karaju na 16gigi nek ti bude :P ali bjež od 32gb iskreno bezveze bacanje para. Btw da ne budem previše offtopic PS4 pro i switch fantastična kombinacija danas tko si može priuštiti, a još i ako imaš solidan PC budi presretan

Comment

• Uistinu fantasticna opcija i u nekim igrama donosi skoro 40% framerate boost,Sony zna sta radi
                          It's the PlayStation 4 Pro feature we've been waiting for. The new boost mode - coming soon in the 4.5 system software upgrade - opens up the power of the P…
                          PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Da ovo sam baš danas vidio za taj boost mode za pro, Sony stvarno se trudi sad maximalno oko playstationa puno exkluziva dolazi pa onda taj boost mislim svaka im čast.

Comment

• BOOST je ludilo, mozda imaju jos koji AS u rukavu

Comment

• ima tko kod viska da mi poshalje na pm ako nije probčlem a ako je opet ok i tnx unaprijed

Comment

Working...
                                X