Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 4

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by ShyGuy View Post
    Jedno njubovsko pitanje.

Jel mogu shareat svoj acc sa frendom na drugoj plejci? Imam neke igre koje bi on htio igrat. Nešto tipa kako se može na steamu.
    Možeš. Stavite oba accaunta na svaku konzolu. Tvoja je njemu primarna, njegova tvoja primarna. I rokajte.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Možeš. Stavite oba accaunta na svaku konzolu. Tvoja je njemu primarna, njegova tvoja primarna. I rokajte.
      stavite oba accaunta na svaku konzolu?? O cemu ti pricas ako hoces dat. Svoj racun frendu napravi to ovako svoj racun das njemu i neka ga on na svojoj konzoli stavi kao primarni.. I nek igre igra sa svog racuna.. A ti taj racun koji si mu dao stavis na svojoj konzoli kao sekundarni.. I normalno igras sa svojim racunom...

Comment

• Originally posted by RSCREW View Post

stavite oba accaunta na svaku konzolu?? O cemu ti pricas ako hoces dat. Svoj racun frendu napravi to ovako svoj racun das njemu i neka ga on na svojoj konzoli stavi kao primarni.. I nek igre igra sa svog racuna.. A ti taj racun koji si mu dao stavis na svojoj konzoli kao sekundarni.. I normalno igras sa svojim racunom...
        O čemu ti pričaš? Ako bi on želio dati frendu da igra njegove igra na frendovoj konzoli moraju biti 1) acc od frenda i 2) njegov acc. Jesu to dva acc na toj konzoli? Jesu. Istom tom logikom će valjda frend dati njemu da igra njegove igre. Opet dva acc-a na drugoj konzoli. Zaključak, svaka konzola treba imati dva acc-a da bi svi sve igrali. Šta je najgore ponovio si točno što sam ja napisao (samo slučaj za frenda) i još me prozivaš da šta pričam.

Comment

• Hvala ekipa. A jel postoji problem concurrent korištenja?
          Tipa jel možemo oboje igrat u isto vrijeme istu igru ili igre sa istog acca? Znam da te npr steam odlogira nakon 5 min ako igraš nešto sa frendovog acca a on pokrene svoju drugu igru.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

O čemu ti pričaš? Ako bi on želio dati frendu da igra njegove igra na frendovoj konzoli moraju biti 1) acc od frenda i 2) njegov acc. Jesu to dva acc na toj konzoli? Jesu. Istom tom logikom će valjda frend dati njemu da igra njegove igre. Opet dva acc-a na drugoj konzoli. Zaključak, svaka konzola treba imati dva acc-a da bi svi sve igrali. Šta je najgore ponovio si točno što sam ja napisao (samo slučaj za frenda) i još me prozivaš da šta pričam.
            Ovdje nije bilo pitanje o igrama sa frendovog acc nego da on da svoj acc frendu... Zato sam napiso o cemu ti pricas..

Comment

• Shuhei Yoshida je izjavio da je još nenajavljenih PS4 ekskluziva u izradi. Gamingbolt otkriva koje bi to mogle biti.

Comment

• plejka rikava.....dobijam sumove umjesto slike, ko kad se prije analogno trazio signal....

Comment

• Originally posted by Genesis View Post
                  plejka rikava.....dobijam sumove umjesto slike, ko kad se prije analogno trazio signal....
                  Pro ili obični?

Comment

• Originally posted by Cheesemassacre View Post

Pro ili obični?
                    PRO.....mijenjao hdmi kabl, postavke unutar plejke, radi, al ovo nije prvi put da se desilo, te citam po netu da je otisao hdmi port....a posto je moja plejka day one izdanje, mozda ima veze s time, a mozda i nema, necu neke teorije zavjere siriti...no kako sad ponovo radi, probat cu ju zamjenit u nekom shopu za trade credit i nadoplatit za novu...problem je sto ima samo bijela verzija i GoW pro verzija....

Comment

• Isplati li mi se kupovati Pro za ekskluzive? Ili mi se bolje isplati obični jer za multiplatforme ionako koristim PC? Nekako više naginjem na PRO zbog supersamplinga.

Comment

• Da isplati se jer hrpu toga sto ima ce jos toga izaci prije EOL-a

Comment

Isplati li mi se kupovati Pro za ekskluzive? Ili mi se bolje isplati obični jer za multiplatforme ionako koristim PC? Nekako više naginjem na PRO zbog supersamplinga.
                          Vidi, nemam još 4k TV, ali mi je jako drago da sam zamijenio stari za pro. Najviše radi fluidnosti i brzine učitavnja. Bez obzira na sve ostalo, meni je samo to vrijedno 150 £ nadoplate.

Comment

• Vezano za priču od ranije. PS4 definitivno vrti jogurt igre. Jako me čudi da se o tome ne priča više. Ne znam da li ljudi očekuju da će popit bananu ili brickat konzolu, ali sjećam se prošle generacije gdje su takvi modovi bili nuđeni po svuda.

Comment

• To je još u jako jako ranoj fazi pa još nije tako zanimljivo. To je i dalje ofw samo s dodatnim mogučnostima. Nešto slično je i na novijim PS3.
                              Dobra vijest je da je Multiman već u razvoju.
                              Kraj tako jeftinih igara i velike igrače baze u hr za razmjenu nema baš niti jako puno smisla modificirati. Osim ako ne igraš baš svaku igru koja izađe day one,

Comment

To je još u jako jako ranoj fazi pa još nije tako zanimljivo. To je i dalje ofw samo s dodatnim mogučnostima. Nešto slično je i na novijim PS3.
                                Dobra vijest je da je Multiman već u razvoju.
                                Kraj tako jeftinih igara i velike igrače baze u hr za razmjenu nema baš niti jako puno smisla modificirati. Osim ako ne igraš baš svaku igru koja izađe day one,
                                Ja već jako dugo ne prakticiram jogurtiranje. Rekao bih od kraja ps2 ere. Ali ovaj moj kreten od poznanika bi dupe dao ako može nešto čabe. Kupio je sad pro i modao ga, na svoje oči sam vidio kako gow radi. Ja sam mu doduše odmah rekao da se nadam da će mu brickat konzolu da se nauči jednom da ne "krade" konstantno cijeli život.

Comment

Working...
                                X