Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 4

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• War
    started a topic PlayStation 4

PlayStation 4

Topic za općenitu raspravu o PlayStationu 4: od vijesti, problema, iskustava, itd.

• Emilijo
    replied
    "At its heart, game production is a creative activity. And as a creative activity, it really comes down to the people behind the project."

Leave a comment:

• Emilijo
    replied

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    During his DICE 2019 keynote speech, SIE Worldwide Studios Chairman Shawn Layden discussed the lessons Sony has learned in game development, including how missteps with PlayStation 3 led to changes with PlayStation 4.

Leave a comment:

• Hrv4tin4
    replied
    Originally posted by Emilijo View Post
    Ja bih samo htio da mogu kupiti bilo koju PS1/PS2/PS3/PS4 igru na PlayStation 5 Storu.
    To je dobar cilj uz napomenu da ako ju već imaš kupljenu da ju možeš odmah igrat, a ne kupovati ponovno...

U tom slučaju tek pričamo o kompatibilnost s prijašnjim sustavima, ovo sve drugo je prodavanje magle.

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Ja bih samo htio da mogu kupiti bilo koju PS1/PS2/PS3/PS4 igru na PlayStation 5 Storu.

Leave a comment:

• Hrv4tin4
    replied
    Emilijo svjestan si da to nije baš tako... Dakle kako su i sami napisali samo prvi FAT PS3 je bio kompatibilan.
    Isto tako PSP i Vita igre za PS1 i 2 ne funkcioniraju najbolje. Dakle ti doma možeš imati npr. disk i nisu ti omogućili da tu igru ili disk registriraš kao digitalnu kopiju igre ili nešto slično. Dakle tjeraju te kupiti ponovno igru koju imaš...
    Tu mi već sve pada u vodu...
    Isto tako koliko puta se dogodi da postoji igra za PS Vitu posebno, a za PS4 posebno - toliko o velikodušnosti...

Samo se nadam da će PS5 imati pravi kompatibility, a ne tjerati korisnike da ponovno kupuju igre koje posjeduju. To je cilj, ništa više, ništa manje...

Leave a comment:

• Emilijo
    replied
    Sony’s Legacy with Backwards Compatibility Is Good

Oh how fickle we are! Sony has been painted as almost anti-backwards compatibility over the past five years, but its history with the feature is actually exceptional. Of the six major PlayStation platforms, there’s only two that have no form of backwards compatibility at all – and one of them is the PSone! If we look back, the PS2 could play all PSone titles; the PS3 initially could play all PSone and PS2 titles, and was later revised to purely play all PSone titles; the PSP could play select digital PSone titles; the PS Vita could play select digital PSone and PSP titles. It’s only really the PS4 that’s ditched this feature, but we’re confident that Sony would happily sell you digital PS3 games via the PS Store if the CELL architecture wasn’t such a headache. Obviously there’s still PlayStation Now which is an option, but that’s a different part of the discussion, so let’s leave that for now. The bottom line is that, historically, it’s actually been very supportive of backwards compatibility – perhaps more so than many of its competitors.
    Why would anybody play this? - Jim Ryan has been appointed the new President and CEO of Sony Interactive Entertainment, an...
    Last edited by Emilijo; 13-02-2019, 11:57.

Leave a comment:

• zabranjeniples
    replied
    Baterija bi definitivno mogla bit bolja, to se osjeti kod malo dužeg igranja.
    Ovdje je skroz nebitno tko kako puni, autonomija nije bajna i to je to.

Najjače je kad se skupimo za bacit koju partiju PES-a, pa se jedan od kontrolera isprazni......

Leave a comment:

• Hrv4tin4
    replied
    OverLord i Virty

Kažem to je bio primjer kada mojih nije bilo doma i želio sam preći tu igru kada mala ne gleda i ne može vidjeti TV. Inače ni ne stignem toliko igrat zbog posla, hobija i drugih stvari. najviše igram vikendom no nikada tako puno u jednom komadu.

Inače ije baš takva situacija i praktički se stalno prebacujem ako igram dulje vremena. Malo PC, malo PS4, malo Vita, malo Shield, itd.

Uglavnom problem je premal kapacitet baterije. Punim i ja na originalnoj Sony stanici, a ne putem kabla... No praktički svaki 3. dan je jedan gamepad na stanici dok s drugim igram...
    Kao što rekoh kombinacija malog kapaciteta baterije i razno-raznih senzora koji očigledno troše bateriju...

Leave a comment:

• Virty
    replied
    Meni je max igranje u komadu 2 sata, posli toga odem na kavu ili radim nesto drugo pa nemam takvih problema. USB kabel ne koristim jer mi charger napuni slobodan gamepad relativno brzo.

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Virty kod mene je ista stvar... Ovisi koliko igraš, naravno ako staneš usred sesije da će baterija doći k sebi, al ako ne staneš = 0 bodova. Oba kontrolera kada su bili novi novcati - igram podužu sesiju (žena i mala su bile kod rodbine) Until Dawn - želim ju proći iz prve.
    Krenuo s friško napunjenium gamepadom i za cca 8h pred kraj igre = prazno i morao sam mijenjati kontroler.
    Dogodilo se s oba... Baterija im je velika banana, a kažem još imam i svjetlo na dim, itd.
    Pa 8 sati nije malo... Previše igraš :P Malo pojedeš, odeš na wc i tako pa se puni usput :P

Leave a comment:

• zabranjeniples
    replied
    Ja se isto slažem da bi autonomija mogla bit bolja, jer ovo po meni isto nije na razini.
    Ali meni svako 2-3 dana djeluje dosta dobro, obzirom da ja punim dosta prije toga.

Leave a comment:

• Hrv4tin4
    replied
    Originally posted by Virty View Post

Nešto tu nije kako treba.
    Moji drže znatno duže.
    Virty kod mene je ista stvar... Ovisi koliko igraš, naravno ako staneš usred sesije da će baterija doći k sebi, al ako ne staneš = 0 bodova. Oba kontrolera kada su bili novi novcati - igram podužu sesiju (žena i mala su bile kod rodbine) Until Dawn - želim ju proći iz prve.
    Krenuo s friško napunjenium gamepadom i za cca 8h pred kraj igre = prazno i morao sam mijenjati kontroler.
    Dogodilo se s oba... Baterija im je velika banana, a kažem još imam i svjetlo na dim, itd.

Leave a comment:

• Virty
    replied
    Originally posted by MEGATAMA View Post
    Imam dva novija DS4,baterija drzi tek par sati.
    Nešto tu nije kako treba.
    Moji drže znatno duže.

Leave a comment:

Working...
X