Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 3

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Nešto me je tjeralo da izvadim svoj ps3 iz ormara i napravim updatee. Nije mi vrag dao mira i kupio Mass effect trilogiju (65 kn) i Prince of persia trilogiju (23 kn). Download je poprilično spor, a i zaboravio sam da se igra prvo skine pa zatim još instalira. X360 ga tu jede samo tako.

Comment

Zadnjih 5 dana sam se igrao sa svojim novim PS3 slimom. Vidio sam da je porijeklom iz gamestopa, a kako je pun jubito filmića gdje gamestop prodaje sve i svašta, odlučio sam otvoriti konzolu da vidim šta je i kako je. Prvo ugodno iznenađenje je da je imao garancijsku naljepnicu što ukazuje na to da konzola nije otvarana. Iznenađenje je uslijedilo kad sam plejku otvorio i vidio da je potpuno čista i da je praktički kao nova. Ni traga prašini i mucicama. Svejedno sam malo posisao za "nevidljivu" prašni kolko tolko. Konzola fino radi i ne grije se jako. Superslim mi je nekako ljepši ipak, iako nisu baš ljepotani ni jedan ni drugi. Originalna konzola je bila top, samo ogromna. Nakon fizikalije, hajmo na software. Još jednom sam ostao razočaran načinom na koji ps3 prvo skida pa instalirava igre, a download je spor za poludit. Zaista je ogroman skok napravio sony s ps4 konzolom. Nakrcao sam 100tinjak GB igara na njega, većinom se potrefilo da su remasteri - prince of persia, MGS, ratchet na clank. Našla se još i mass effect trilogija, castlevania los2, mirrors edge, vanquish i NFS most wanted. Tko se nije igrao ima sjajnih naslova

Comment

Isplati li mi se uzeti PS3 super slim za 700kn s 2 godine garancije? Ono odigrao bih najviše (možda i jedino) na njemu MGS serijal po XYZ put i uzeo bih si još jednom za proći Read Dead Redemption 1...

Znam da te igre sve postoje i uključene su u PS now uslugu no nekako mi nije ta usluga trenutno tako draga kada su PS3 igre u 720p i serveri nisu osmišljeni za HR, pa moram i novi acc otvarat, itd...

Što mislite je li dobra ponuda?

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post
          Isplati li mi se uzeti PS3 super slim za 700kn s 2 godine garancije? Ono odigrao bih najviše (možda i jedino) na njemu MGS serijal po XYZ put i uzeo bih si još jednom za proći Read Dead Redemption 1...

Znam da te igre sve postoje i uključene su u PS now uslugu no nekako mi nije ta usluga trenutno tako draga kada su PS3 igre u 720p i serveri nisu osmišljeni za HR, pa moram i novi acc otvarat, itd...

Što mislite je li dobra ponuda?
          Gledao da bocnem PS3 kako bih odigrao Demon's Souls, jedinu igru iz serijala koju nisam još odigrao, odnosno odigrao sam samo dio

Što se tiče ponude, mislim da je korektna no zanimljiv mi je ovaj dio s 2 godine garancije. Koliko znam, PS3 se ne proizvodi preko 3 godine

Comment

Originally posted by Picek View Post

Gledao da bocnem PS3 kako bih odigrao Demon's Souls, jedinu igru iz serijala koju nisam još odigrao, odnosno odigrao sam samo dio

Što se tiče ponude, mislim da je korektna no zanimljiv mi je ovaj dio s 2 godine garancije. Koliko znam, PS3 se ne proizvodi preko 3 godine
            Jap, al imaš dućane koji su koristili PS3 za izlog ili im je ostalo na zalihama. Još uvijek ima novih konzola koje se vani sada prodaju i po 50€.
            PO HR zakonu ovo "garancija" je odgovornost za materijalni nedostatak proizvoda (ukoliko je novi) je na proizvođaču i dućanu 24 mjeseca od datuma kupnje.
            Nije to niš novo, samo ovaj dućan poštuje zakon i normalno je to istaknuo.
            Isto tako ne treba to brkati s onom "običnom garancijom" od godinu dana.

Comment

Jap, al imaš dućane koji su koristili PS3 za izlog ili im je ostalo na zalihama. Još uvijek ima novih konzola koje se vani sada prodaju i po 50€.
              PO HR zakonu ovo "garancija" je odgovornost za materijalni nedostatak proizvoda (ukoliko je novi) je na proizvođaču i dućanu 24 mjeseca od datuma kupnje.
              Kužim, samo mi je nevjerojatno da još netko prodaje primjerke koje je držao izlogu, da to već davnih dana nije otišlo

Comment

Hoćeš da ti ja donesem polovni iz Trsta? 60 eura, god dana garancije?

Comment

Originally posted by OverLord View Post

Hoćeš da ti ja donesem polovni iz Trsta? 60 eura, god dana garancije?
                  Rado, samo da sam ranije znao. No dobra je ovo vijest da znaš i tamo svratiti. Ak ćeš koji put ići, javi, ja ti prebacim lovu i pošaljem popis

Naravno ne u nekoj velkoj količini. No ak sam si već ovog zabeziciral vjv ga uzmem. Samo idem ga danas prvo vidjeti kako izgleda.

U svakom slučaju jedno veliko HVALA od mene

Comment

Originally posted by Picek View Post

Kužim, samo mi je nevjerojatno da još netko prodaje primjerke koje je držao izlogu, da to već davnih dana nije otišlo
                    A nije ti to njihovo. Neg su uzeli od drugih dućana. I vjv ne samo iz HR... Možda je isto tak iz Trsta il negdje...

Comment

Rado, samo da sam ranije znao. No dobra je ovo vijest da znaš i tamo svratiti. Ak ćeš koji put ići, javi, ja ti prebacim lovu i pošaljem popis

Naravno ne u nekoj velkoj količini. No ak sam si već ovog zabeziciral vjv ga uzmem. Samo idem ga danas prvo vidjeti kako izgleda.

U svakom slučaju jedno veliko HVALA od mene
                      Računaj da bih mogao ići kroz tjedan dana ako se nešto ne izjalovi. Pa pripremi pare i popis.

Comment

Working...
                      X