Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dokumentarne serije i filmovi

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Hrv4tin4 View Post
    mullet Baš smo danas pogledali ovo o igračkama. Pa je žena otvorila Barbie. Fora, puno toga nisam znao i tko bi rekao da je Barbie nastala od "ozbiljne" lutke...
    Htjeo sam ti ranije reći da ne izbjegavaš "lame" epizode kao Barbie i Hello Kitty ali vidim da te upravo te najviše zanimaju .

Vidjet ćeš kako je He-Man nastao. Doslovno su izmišljali sranja na licu mjesta na raznim sastancima.

Comment

Ne sjećam se koji sam zadnji dokumentarac pogledao, ali planiram uskoro pogledati Malickov Voyage of Time te Hearts of Darkness: A Filmmaker's Apocalypse (o snimanju Coppolinog filma Apocalypse Now).

Comment

Ja volim bacit oko na National Geographic i History channel.
        Od kad su mi maknuli Discovery, kao da su mi uzeli pola tv programa.

A od tematike, zna se, najviše preferiram WW2 tematiku.

Comment

Originally posted by zabranjeniples View Post

A od tematike, zna se, najviše preferiram WW2 tematiku.
          Ovo je skrivena poruka, igra riječi ili nešto treće

Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
          Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

Originally posted by Abacus View Post

Ovo je skrivena poruka, igra riječi ili nešto treće

Ne razumijem, što želiš reć ?
            Kad sam napisao zna se, aludirao sam na to da sam već 100 puta spomenuo na forumu.
            Volim gledat filmove te tematike, volim igrat igre te tematike, volim čitat knjige te tematike....
            Jednostavno me interesira taj dio povijesti, kao što nekog drugog interesira neki drugi dio povijesti.

Ali pretpostavljam da je ovo još jedan pokušaj provokacije s tvoje strane ili ?

Comment

Abacus dosta bi bilo insinuiranja. Još jedan takav, a skupio si dosta opomena u zdanjih mjesec dana - ide hlađenje.

Molim vas da nastavite dalje kako je bilo prije tog posta.

Hvala

Comment

ja sam mislio da je kolega taj koji je namjerno spomenuo WW2 i da on insinuira nešto drugo, zato je usljedilo pitanje. Ne mogu vjerovati da sam javno upozoren, radite što morate, ja se neću uzrujavati.

Volim gledati gotovo sve dokumentarce na National Geographicu, pojedine na Discoveryu, CBS Realityu i Historyu.

Koji su mi najdraži... hmm. U zadnje vrijeme manje ih gledam ali sječam se odličnih serijala "Zatočeni u inozemstvu", Bijeg iz zatvora, Zrakoplovne nesreće, legendarne "Sekunde do katastrofe" i sl. Od "razvikanih" tu je naravno Pawn stars a ima i jedna manje poznata s aukcijama (ne znam ime serije)
                Baš u zadnje vrijeme koje sam gledao (iako mi nisu vrh al dobro) su bili "Vruće granice Latino Amerike", pretresi na aerodromima i sl. tematika.

Ako bi morao izdvojiti dvije najomiljenije (a vjerojatno i najgledanije Nat geo serije/dokumentarce) onda je to Tabu serijal (svaka epizoda donosi nekoliko "čudnih" ljudi koji pričaju zašto su takvi op.a.) i "Droge", možda i najkvalitetnija serija koja se vrtla zadnjih godina na nat geo.

Btw. kad smo već kod "Droga" - odlične Nat Geo serije - ako je netko gledao, šta mislite da li je svarno moguće da su novinari/urednici tog dokumentarca ušli toliko duboko u tematiku da su tako kvalitetno "napravili posao".
                Meni recimo je nevjerojatno da oni u SVAKOj epizodi dođu do glavnog lika u nekoj saveznoj državi SAD-a koji je odgovoran za šverc i lik im bez beda daje izjavu.
                Osim što mi nije jasno od kud im muda da to sve istražuju, još mi je nevjerojatnije da članovi bande, ovisnici, dileri itd. pred kamerama otvoreno govore o svom "poslu".
                Mislim, imaš ti masku na licu, ali ako si najuspješniji kriminalac u gradu, da ga ebeš samo na temellju tog dokumentarca FBI i policija ti mogu uć u trag.
                Bilo je masu situacija di likovi/dileri u trenutku snimanja dokumentarca npr. idu na razmjenu droge/opijata i likovi sa nat geo to sve snimaju Di je korist tih bandi da im istraživački novinari otkrivaju tajne svog zanata i potencijalno unište "poslovnu" karijeru. Ja da sam kriminalac sigurno ne bi janvosti otkrivao kako dolazim do novaca lol...

Zato mislim da je to sve fejk al dobro.. ugl. brutalna serija...
                Ima ih još barem 10ak koje sam gledao s guštom, ako i kada se sjetim napišem možda mi je i promaknulo nešto jako dobro.
                Last edited by Abacus; 10-03-2019, 09:52.
                Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
                Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

Dovršavam danas ovo. Odlično napravljeno i detaljno su ispitane sve strane. Odličan prikaz kako jedan mali kult se pretvori u veliki problem koji ispadne izvan svake kontrole.

Vjerojatno ću onda Hired Guns.

Comment

Comment

Comment

Comment

Pogledao prvu epizodu i stvarno je serija super!

Comment

Izgleda zanimljivo...markano za L8R

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Pogledao prvu epizodu i stvarno je serija super!
                              Yup iznenađujuće dobro. Napravljeno u sličnom fun stilu kao Toys.... pogledao dvije zasad.

Comment

Toys je vrh , obje sezone

Comment

Working...
                                X