Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dokumentarne serije i filmovi

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Najvise gledam idx kriminalisticki dokumentarci kakvih ima bolesnih mozgova ubica po americi oni se pobiju izmedzu sebe ko na bliskom istoku, gledam tu jednu emisiju place frajer molim vas nadzite mi djecu zenu govori direktno u kameru reko bi covjek ovaj nebi ni mrava zgazio na kraju se ispostavilo da ih je on ubio .

Comment

Ovi History i History 2 su mi odlični kanali, hrpa zanimljivih dokumentaraca.

Zadnja 2 tj sam pogledao hrpu dokumentaraca o domovinskom ratu, pa sad tražim preporuku nečega dobroga o SF-u..

Comment

Originally posted by Gaso View Post
        Ovi History i History 2 su mi odlični kanali, hrpa zanimljivih dokumentaraca.

Zadnja 2 tj sam pogledao hrpu dokumentaraca o domovinskom ratu, pa sad tražim preporuku nečega dobroga o SF-u..
        Ancient aliens!

Comment

Dosta ljudi ne voli te dokumentarce al kad sam ih ja prvi put pogledao prije 6,7 godina bili su mi totalno mind-blowing. Kad sam vidio koliko čudnih građevina i lokacija postoji za koje nikad nisam čuo ostao sam paf. U kasnijim sezonama su se malo počeli ponavljati i ic u krajnosti, al prvih 6,7 sezona je baš odlično.

Comment

Joj dokumentarci su mi najdraža stvar koju ne radim/ne gledam i nikako uhvatiti neki dosadni kišni dan da se uvalim pred neki dokumentarac. Već mjesecima pokušavam pronać raspoloženje da bih pogledao onaj o zemlji što je prvi na imdb listi. To full želim pogledat. Nekad davno sam NG gledao zapravo dosta često dok sam imao 4:3 TV u sobi. Malo fale ta vremena.

Comment

Originally posted by Cole™ View Post
              Joj dokumentarci su mi najdraža stvar koju ne radim/ne gledam i nikako uhvatiti neki dosadni kišni dan da se uvalim pred neki dokumentarac. Već mjesecima pokušavam pronać raspoloženje da bih pogledao onaj o zemlji što je prvi na imdb listi. To full želim pogledat. Nekad davno sam NG gledao zapravo dosta često dok sam imao 4:3 TV u sobi. Malo fale ta vremena.
              Koji?

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

Originally posted by c0bra01 View Post

Koji?
                MV5BNmZlYzIzMTItY2EzYS00YTEyLTg0ZjEtMDMzZjM3ODdhN2UzXkEyXkFqcGdeQXVyNjI0MDg2NzE@._V1_SY1000_CR0,0,666,1000_AL_.jpg
                Last edited by 4mal; 14-08-2019, 17:24.

Comment

Upravo taj...

Comment

Working...
                  X