Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV serije koje pratite

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ma fenomenalna serija.

SPOILERAli vratit će se Hopper vrlo vjerojatno.
    U post-credit sceni oni Rusi kažu 'Not the American' kad bace onog lika pred novog demogorgona.
    Trebat će četvrta sezona neki razlog da se ovi vrate u Hawkins, a to će vjerojatno biti saznanje da je Jim na neki način preživio.
    Sad, ili su ga Rusi nekako zgrabili, što bi bilo čudno, ali očito imaju nekog Amerikanca, ili je skočio 'u zid', u Upside Down.
    No nismo ga vidjeli kako eksplodira, tak da...

Comment

• SPOILERDa. To sam i ja predpostavio kad sam cuo not the American, da se mozda radi o Hopperu, jer ono, neznam koji bi drugi razlog bio da bas spomenu Amerikanca, to je bas bilo s razlogom, da nam daju naslutit nesto. Ovo da je skocio u Upside Down je dobra teorija jer neznam kako je mogao ono prezivit, doslovno je sprzilo sve. Al opet ako je tamo kako je izasao, ako je jedini prolaz zatvoren, osim ako Rusi nisu otvorili jos jedan, ili nesto. Neznam, nisam bas pametan, al svakako su nam ostavili par pitanja. Onaj Amerikanac koji je bio kao glavni kad su dosli na kraju sa helicima je nekako cudno gledao u otvor, kao da ce ga ponovno otvorit i kao da bi mogao on bit povezan sa svime. Neznam koji je to lik, mislim da ga nisam prije vidio. Pitanje je oce opet vracat radnju u Hawkins ili ce je premjestit negdje drugo, u sto ipak sumnjam.

Comment

• Uf, ja nikako krenuti s 3. sezonom Stranger Things-a

Stalno neš imam, a kada ulovim neku priliku onda sa ženom gledam Grimm. Sad smo na 2. sezoni, a ima ih 6... Kako ona nije gledala ST onda mi je glupo forsirati gledanje te serije, no opet me sve zanima....

Comment

• Odličan Stranger Things. Užitak za gledat

SPOILEROnaj Rus koji je non stop hvatao Hoppera ga je nazivao Amerikancem, tako da je skoro, pa sigurno da je Hopper preživio. Meni nekako realnije zvuči da su ga Rusi uhvatili u zadnji sekund i izbavili ga iz one prostorije, ali sve je moguće...

Malo me je zasmetalo što cijela ekipa nije više vremena provodila na okupu nego su uglavnom bili odvojeni, svatko sa svojim zadacima. No dobro, to je traženje dlake u jajetu.

Comment

• Nakon razočaranja od GoT-a odlučia sam se za Motel Bates. Od serija koje me zanimaju ona je jedina završila..

Comment

• Nisam gledao taj Stranger Thinks.

Vidim da je hvalite dosta

Kad uhvatim vremena krenem. Nadam se da neće biti razočarenje poput druge sezone Westworlda

Comment

• Nakon par epizoda nove sezone Darka nisam siguran da ću nastaviti gledati jer je gledam u večernjim satima kad već napola spavam, a serija je toliko kompleksna da stvarno treba biti fokusiran

Comment

• Originally posted by Picek View Post
                  Nakon par epizoda nove sezone Darka nisam siguran da ću nastaviti gledati jer je gledam u večernjim satima kad već napola spavam, a serija je toliko kompleksna da stvarno treba biti fokusiran
                  da li je dosta slican Stranger Things po tematici

Comment

• Originally posted by Pokemon Master View Post

da li je dosta slican Stranger Things po tematici
                    Nije bas slicno po tematici

Comment

• Nakon Stranger Things sam počeo gledat novu sezonu Fear The Walking Dead. Kardinalna greška jer mi je baš loše zasad. Em opet preskaču po radnji, em imaju neka glupava rješenja.

Comment

• Ne znam tko je od vas gledao CHERNOBYL, ali po meni zaista vrijedi svake minute gledanja.
                        Zaista mi je žao što sam serijal nije malo širi, ali možda joj to upravo dodaje na kvaliteti.
                        Uglavnom, jako dobra serija, koja na žalost nema puno epizoda.

MV5BNTEyYmIzMDUtNWMwNC00Y2Q1LWIyZTgtMGY1YzUxOTAwYTAwXkEyXkFqcGdeQXVyMjIyMTc0ODQ@._V1_.jpg

Comment

Working...
                        X