Announcement

Collapse
No announcement yet.

Generalna tema sedme umjetnosti i serija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Raskoljnikov pogledah drugu epku , puno bolja od 1.

Comment

• R.i.p

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
        Raskoljnikov pogledah drugu epku , puno bolja od 1.
        Osjeti se napredak, ali i dalje smatram da može biti dosta bolje. Kraj ep obećava

SPOILERMogla bi im Emily Valentine fino zapaprit

Comment

• The fans have asked and the Lana Wachowski has answered. After a ton of talk about a potential Matrix reboot with Michael B. Jordan taking over the lead role, it seems like the franchise is heading back to its roots. The Matrix 4 is actually happening, with a large part of the original team [...]

Comment

• Peti i posljednji film s Danielom Craigom u glavnoj ulozi stiže u kina u travnju sljedeće godine.

Comment

• Comment

• Ja fakat volim serije, al ja stvarno ne podnosim to masovno otkazivanje serija, koje i nemaju toliko lošu gledanost, koliko nisu zapravo ispunile neka očekivanja što se tiče iste. Evo sad gledam valjda 15 od 20 serija za koje sam bio zainteresiran i koje su mi bile u watchlistu su otkazane. Zato i imam oduvijek foru da rijetko koju seriju gledam dokle god ne izađe apsolutno zadnja epizoda serije. Vidim da su gotovo sve i jedna serija od Marvela otkazane nakon par sezona. To me toliko živcira da ću se definitivno baciti samo na one serije koje su uspješne po tom pitanju, a ne da ih je netko ugasio. Čak i podnašam kad otkažu seriju, pa su unaprijed producenti svjesni toga pa naprave nekakav završetak serije, no kad ukinu seriju, a da je sve ostalo u zraku, to mi je najveća moguća debilana. I da hejtam ljude, koji obožavaju serije, a hejtaju filmove!

Comment

• Joker pobjedio na filmskom festivalu u Veneciji:
                  Todd Phillips' DC Comics adaptation Joker takes home the Golden Lion award at the 2019 Venice Film Festival, ahead of its release in October.

Comment

• Znaci jos manje sanse su da mi se svidi.. Zvuci kao neki Indie uradak mi sada!

Comment

• Comment

• hmmm?
                        Ne koristim Snapchat. Iskreno baš i ne znam koje su mu funkcije, ali očito ima nešto osim chatanja budući da Dead of Night izlazi na Snapchat platformi. Zombie apokalipsa kroz prizmu Snapchata: Snapchat horor serija…

Comment

• kaj se dns bas sve mora modernizirati!?
                          Nakon što je izašao trailer skužili smo da je novi Chucky nekakva super-lutak spodoba. U stara vremena, doba originalnog Child’s Playa, Chucky je bio upogonjen zlom dušom koja je prebačena u lutku, a kako je…

Comment

• Interesting

Comment

• Comment

Working...
                              X