Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zadnji film koji ste pogledali

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Chips (2017)
    Ok komedija za ubit malo vrijeme, doduse nista pamtljivo posebno...

3.5/5

Comment

• Ip Man 3 (2016)

Nesto bolji od drugog djela ali losiji ipak dosta nego prvi..

2,5/5

Comment

• 1987: When the Day Comes (2017) - 8/10

Korejski politički triler o tome kako je grupica ljudi suradnjom potakla narod na ustanak protiv diktatorskog režima. Neki likovi su fikcija ali priča više-manje uvjerljivo dočarava povijesne dogadaje (ako je suditi po kritikama) i film služi kao svojevrsni dokument o uspješnoj borbi malog čovjeka protiv korumpirane vlasti. Vrhunski snimljen i odglumljen film, uz to i uzbudljiv te brzo proleti, jedino je malo previše direktan i sentimentalan, no to sam i očekivao od Koreanaca. Prošlogodišnji A Taxi Driver je na nešto drukčiji način obradio temu o istom dogadaju no vrijedan je velike preporuke kao i ovaj film.

Comment

• Mission: Impossible (1996) - 6/10

Rekoh da bacim maraton M:I serijala sad prije nego izade novi, a prijašnjih 4 još nisam ni gledao. Samo prvi jesam, i pri ponovnom gledanju mi je sasvim OK, samo još više ridikulozan nego prije. Radnja takoder nije nešto ali bar film ima par ikoničnih scena i nostalgičnu vrijednost jer mi je ko klincu ostao u pamćenju, a i igra mi je bila zabavna.

Nadam se samo da nastavak nije takav trulež ko što svi kažu, al eto bar znam da se serijal s vremenom poboljšavao pa drugi dio neće biti teško pretrpjeti.

Comment

• Drugi je fakat smeche ali 3,4 su vrlo dobri pogotovo ghost protocol! dok 5-a rouge nation nije isto los ali od cijelog serijala 1i 4 (vidjet cemo za novi)
            Last edited by 4mal; 16-07-2018, 09:06.

Comment

• Zadnji nastavci su mi odlicni,prvi mi je mozda najbolji dok mi je....drugi?....najgori....ono gdje na pjesku lupi nogom u plazu i pistolj iskoci iz pjeska
              PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Drugi je tipični stil John Wooa koji je u to vrijeme bio jako popularan zbog dobrog Face/Off. Onako stilska akcija koja možda i ne paše ovom serijalu. Meni je bio napet i zabavan...volim one njegove fore sa slow motion scenama koje su kasnije svi kopirali do apsurda.

Comment

• Ako mislis bullet in time onda je to prvi put vidjeno u matrixu koliko ja znam...

Comment

• Tamo su koristili revolucionarnu tehniku, panoramu od 360 stupnjeva. Hrpa brzih kamera u kružnici pa kasnije spajanje u jednu cjelinu. Nisam mislio na to...woo klasično snima filmove ali u sloww motion scenama unosi dozu umjetnosti...kasnije je to postala sprdnja i ljudima se povraćalo od toga sa pravom. Isto kao što se ljudima danas gadi kamera sa ramena i njena namjerna trešnja kako bi se naglasila neka dramatična radnja, a u principu loš atleticizam glavnih glumaca koji na taj način maskiraju i sve čine "zanimljivim".

Comment

• A ta kamera je isfurana u blairwitch projectu koliko ja znam.

Comment

• Woo je imao nekoliko jakih akcijskih filmova u Hong Kongu, npr. The Killer, A Better Tomorrow i meni najdraži Bullet In the Head. Filmovi su mu ko neka kolekcija stiliziranih, gotovo poetičnih akcijskih scena, s tim da je Bullet meni dobar na svim frontama. Kažu da su mu filmovi opali u kvaliteti otkad se prebacio u Hollywood, ali nisam ih gledao dovoljno da bi presudio (danas pogledam nastavak M:I)

EDIT:
                        Odgledao dvojku. Taman za nekih 5/10, nikako više. Otrcano i generično do bola, ali u zadnjih pola sata ima više energije nego čitava jedinica. Akcija je čisti Woo samo je sve još više cheesy nego inače, što je doista postignuće za film ove sorte.
                        Last edited by Kapelica; 17-07-2018, 01:51.

Comment

• Ghost Stories (2017) - 6/10

Kao netko tko voli pogledati stare horore iz Hammer kuće, ili pokoji BBC-jev kratki film iz A Ghost Story for Christmas antologije, veselio sam se ovom britanskom horor omnibusu. Opisan je od strane mnogih kritičara kao throwback na staru školu horor filmova, jednostavan, jeziv i lišen jump scareova. Nažalost, iako na momente funkcionira i efektno stvara atmosferu, nije dobar kao što sam želio da bude. Dva najveća problema su jako labav završetak te kratkoća svake zasebne priče, čineći ovo više privremenom diverzijom nego punokrvnim horor filmom. Vrijedi napomenuti da se radi o adaptaciji kazališnog djela pa se možda nešto izgubilo u tranziciji, onaj dodatni djelić atmosfere ili pak detaljnija razrada ovih mini priča. Eto, nije za bezrezervnu preporuku ali nadam se da će drugima biti draži. Ja sam ostao malčice razočaran.

Comment

• Originally posted by Kapelica View Post
                            Ghost Stories (2017) - 6/10

Kao netko tko voli pogledati stare horore iz Hammer kuće, ili pokoji BBC-jev kratki film iz A Ghost Story for Christmas antologije, veselio sam se ovom britanskom horor omnibusu. Opisan je od strane mnogih kritičara kao throwback na staru školu horor filmova, jednostavan, jeziv i lišen jump scareova. Nažalost, iako na momente funkcionira i efektno stvara atmosferu, nije dobar kao što sam želio da bude. Dva najveća problema su jako labav završetak te kratkoća svake zasebne priče, čineći ovo više privremenom diverzijom nego punokrvnim horor filmom. Vrijedi napomenuti da se radi o adaptaciji kazališnog djela pa se možda nešto izgubilo u tranziciji, onaj dodatni djelić atmosfere ili pak detaljnija razrada ovih mini priča. Eto, nije za bezrezervnu preporuku ali nadam se da će drugima biti draži. Ja sam ostao malčice razočaran.
                            Ovo me baš zanima. Obožavam Hammer produkciju

Comment

• Mission: Impossible 3 (2006) - 3/10

Ne znam što da kažem. Nakon relativno zabavne, campy jedinice i jedva osrednje dvojke uslijedilo je ovo, užasno dosadan film koji nema nikakve intrige, zanimljive radnje ili likova (čak je i Cruise malo iritantan), a niti akcija nije ništa posebno. Serijal je započeo tako-tako ali po meni samo postaje sve gori. Dat ću šansu i sljedećim nastavcima ali samo zahvaljujući preporukama i visokim ocjenama jer su mi očekivanja spala na nulu.

Comment

• Uf meni je trojka fantastična.

Comment

Working...
                                X