Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zadnji film koji ste pogledali

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Us - dobar film, ali se Peele malo previše izgubio u svojim fiks idejama. Ako se počne analizirati, doživljaj svakako opada, upravo suprotno od Get Outa, dosta ironično, bar meni. Ni do koljena Get Outu koji mi je bio skoro pa savršen - Us je film s dobrom idejom koja nije tako dobro sprovedena.

6/10

Comment

• Pogledah takodjer US-SPOILERU.S...da mi nije dobra mjuza dobio bi
      ocjenu manje...ovako 6/10

SPOILERglupo mi je sto vec na pola chuke kuzi da mala orginal zivi sa sjenkama tj. da su se zamjenile...nije razradjen podzemi sjenka svijet...inace mjuza nekim scenama podsjeca na eli rotha/funny games/VHS-serial...no ukratko puno je ambiciozno od get outa...treca sreca
      ..cekamo dalje
      Last edited by 4mal; 31-05-2019, 07:33.

Comment

• US Pretjerao ga je sa ludim idejama bolji mu je bio get out ali dobra pouka filma naravno nisam sam skonto nego gledao explanation video SPOILER 7 od mene

Comment

• A koji dio ti je bio tesko shvatit ?

Comment

• Shvatio sam ja polovicno film ali dok nisam odgledao ovaj video gdje objasnjava lik o cemu se radi do zadnje sitnice obrazlozio onda mi je bilo jasnije SPOILER ,film je skroz drukciji od get outa nadao sam se da ce ga ovaj film prevazic al nije

Comment

• Svaha: The Sixth Finger (2019) - 6/10

Korejski triler koji je kao spoj nadnaravnog horora i krimi-drame, sa atmosferom nalik The Wailingu i intrigantnom premisom. Iako me držao za ekranom gotovo čitavo vrijeme, film pati od nefokusirane radnje i ponekih kliše momenata, kao i nezadovoljavajućeg raspleta. Nadao sam se nečem izvanrednom, što možda nije bilo realno s obzirom na neiskustvo redatelja. Svejedno, atmosfera i unikatni detalji priče vezani uz budizam ga čine boljim nego mnoštvo sličnih religioznih horora/trilera.

Comment

• Pogledag Escape room

zanimljiv saw look a like film

Koji neide previse na gore tematiku nego vise puzzel

kraj odlican.... a nastavak dolazi 30.4 .2020

p.s

Ocekivao sam malo od ovog filma radi vec vidjenog
                u kocki,saw-u i slicnim filmovima sa escape puzzle tematikom...

8/10
                Last edited by 4mal; 01-06-2019, 20:22.

Comment

• Godzzila II: Kralj Zvijeri - 6/10

Ukratko, parada CGI efekata (neke scene su vrhunske) s plitkom i na momente nezanimljivom pričom. Iz tog razloga, tko želi, neka film gleda u kinu.

Comment

• John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019)

Super-assassin John Wick is on the run after killing a member of the international assassin's guild, and with a $14 million price tag on his head - he is the target of hit men and women everywhere.

R | 2h 11min | Action, Crime, Thriller | 17 May 2019 (USA) | Cinestar

★★★★★

Najveći sam fan ovog serijala i ovo sam jednostavno morao pogledat u Cinestaru. Puno sam očekivao i puno dobrog čuo. Visoki standardi ovog serijala opravdani su u ovom tećem djelu. Neke dionice su nadmašile čak i jedinicu, no generalno gledano mi je tu negdje; vjerojatno će jedinica uvijek ostati iskonska i "mjesto" gdje je sve počelo. Nisam u potpunosti mogao uživat u filmu, jer su tri glupače valjda svakih 2 minute morale reć "a isuse" ili "isuse" ili "a daj isuse". Molio sam da metak skrene s filmskog platna u njihova prekasna čela i majke mi nastavio bih gledat film kao da ništa nije bilo. Back to the movie; Halle Berry je jedina stvar koja je falila ovom serijalu! Spektakl su scene s njom i njenim psima! No definitivno nisam očekivao cliffhanger! Više napišem u temi filma.

Comment

• Mission: Impossible - Fallout [2018]

Ethan Hunt and his IMF team, along with some familiar allies, race against time after a mission gone wrong.

PG-13 | 2h 27min | Action, Adventure, Thriller | 27 July 2018 (Croatia)

★★★

Kao veliki fan očekivao sam puno od ovog filma i neugodno me iznenadio. Igrom slučaja ga nisam išao gledat u kino. Dosada i najopasniji stunt Toma Cruisa i dosta impresivni zapravo. Općenito volim serijal, jer dosta briju na izbjegavanje CGI-a u scenama. Svaki film mi je kako su nastavci dolazili bio sve bolji i bolji do ovog. Nije mi se svidio ni Solomon Lane ni plot ni Henry Cavill kojeg inače jako volim. No nikako mi nije sjeo u ovoj ulozi Augusta Walkera. Rebecca Ferguson aka Ilsa Faust je velika ljubav kao i Michelle Monaghan no nisu mogle podignut mi ovaj film. Možda bude bolji na drugo gledanje, no priča i obrati između Ethana, Alan Hunleya i Erike Sloane mi je too much su probavit. Odličan akcijski, no nešto lošija nemoguća misija.

Comment

• Pogledali smo konačno:

p16236207_p_v8_ac.jpg

Stvarno zanimljiv koncept. Nisam imao visoka očekivanja no ovo me ugodno iznenadilo i jedina mana filmu je ta što nije na hrvatskom da ne moram maloj sve prevoditi.
                        Zadovoljni smo jako s filmom u globalu i veselimo se većem broju (možda i serijlu nekakvom) filmova s Pokemon tematikom

Od nas 9/10, jer kako moja mala zna reći nitko nije savršen i nitko ne može dobiti 10/10

Comment

• Captain Marvel (2019) - 6/10
                          Ima već neko vrijeme da sam pogledao, ali zaboravih ostaviti osvrt. Pruža solidnu dozu zabave. Priča je prosjek. Glavna junakinja uopće nije pobudila nikakav interes. Iako film na trenutke pokušava biti dubokouman, sjećanja, prošlost... jednostavno nema uvjerljivosti, a ni akcija nije nešto specijalno. Ono što jest održalo film jest Fury i flerken. Puno zanimljivije bi bilo da je Fury dobio svoj film.

A Walk in the Woods (2015) - 7.5/10
                          Ugodan film uz popodnevnu kavu. Kombinacija R. Redford + N. Nolte je držala film. Početak je zanimljiv i održava fokus gledatelja, a kasnije u nastavku ga sjajno upotpunjuje humor kojim glavni glumci barataju. Ne nudi ništa revolucionarno, ali opusti čovjeka pratiti njihove dogodovštine i tijek razgovora. Također može čovjeka potaknuti na sličan pothvat i boravak u prirodi.

Us (2019) - 6/10
                          Primamljiv i interesantan film koji je obećavao. Dovoljno interesantna i neobična radnja, ali nedovoljno je razrađen. Svi likovi su bili neuvjerljivi. Toliko neuvjerljivi da sam se na trenutak smijao i zapitao što ja to gledam. Završetak je bio očekivan i trebalo ga je bolje posložiti. Atmosferu i glazbu moram pohvaliti, ali džabe je to sve kad su kod drugih stvari zeznuli. Šteta potencijala!

Comment

Working...
                          X