Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zadnji film koji ste pogledali

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Uh, pogledao sam ih nekoliko u zadnje vrijeme, ali nisu baš svježi dojmovi...

Dogtooth (2009) - 7.5
    Bolesno zabavan film. Za one koji vole s vremena na vrijeme pogledati nešto drugačije i uvrnuto je ovo pun pogodak. Priča se vrti o disfunkcionalnoj obitelji gdje se čovjek u određenim trenutcima zapita wtf, a u određenim trenutcima nasmije. Predvidio sam u kojem će smjeru radnja ići, a ni sami kraj mi nije najbolje sjeo.

Shazam! (2019) - 7
    Zabavan 'superhero' film koji nudi osvježenje. Humor, zabavu i opuštenost. Nije me oduševio s radnjom, ali od početka do kraja sam uspio zadržati pozornost. Više cilja na djecu i oni će zasigurno više uživati. Zadnje borbe mi nisu najbolje sjele i bile su mi dosadnjikave, ali općeniti dojam na film je pozitivan. Ugodna promjena!

We Bought a Zoo (2011) - 7
    Kvalitetan obiteljski film. U određenim trenutcima cilja na emociju, ali također ne fali topline, smijeha i ugodnog osjećaja. Iako se zapravo sve više manje odvija po očekivanjima, i dalje vlada topao osjećaj i pratite sve sa strpljenjem.

Lock Up (1989) - 7
    Napet akcijski film gdje Sly po tko zna koji put pokazuje kako mu ovakve uloge leže. Zanimljiv, zabavan, a ujedno ne fali akcije, a ni humora. Sutherland je također jako dobro odradio svoju ulogu negativca. Mana se može tražiti što je Sly imao sličnih, ali boljih uloga, a i znalo je biti boljih ovakvih tipova filma.

Comment

• Mi smo za vikend pogledali:

a210bb32416b8369004e3c0f79f50c07.jpg

Jedno 6,5/10 sve u svemu solidan film. Sad mislim da nam je ostao samo onaj zadnji Avenger End Game i to je to.
      Inače nismo fanovi Marvela kao takvi, no filmosvi su im stvarno dobri!

Comment

• pmaba-01_a00.jpg

Film je pun specijalnih efekata iako scenarij već od nekud djeluje poznato ali sve u svemu uživao sam u filmu. Nadam se nastavku, jer sudeći po scenariju trebao bi biti

35IHQVBWRBCNFPKY6I5CJU3WVQ.jpg

Evo jedan kultni film.

Nisam siguran dali sam ovo gledao ili ne a čuo sam za film

Dobri glumci, dobra glazba i dobri avioni

Comment

• Uff, svi ovdje znaju da obožavam pogledat dobar film, a od kad me nije bilo, pogledao sam ih zaista dosta.
          Zaista se ne mogu sjetit svih naslova, ali od boljih sam se večinom bazirao na starijim filmovima.
          Ali evo ubacit ću par naslova što sam zapamtio, a kasnije lako nadodam još kojeg ako se prisjetim.

Lock Up, klasičan Stalloneovski film, nema se tu šta puno pričat.
          Meni osobno dosta dobar film, ako gledamo žanr i samu glumačku postavu.

MV5BNjliNmQyMTctYmQzNS00OWZlLThlMmItNjYxNWM1MzM3Y2MwXkEyXkFqcGdeQXVyNDc2NjEyMw@@._V1_.jpg

Shazam, superhero film, ali meni osobno ne toliko zanimljiv da bih ga pogledao opet.
          Svakako je za pogledat, ali mi jednostavno nema onu, recimo tako, Marvel vibru.

MV5BYTE0Yjc1NzUtMjFjMC00Y2I3LTg3NGYtNGRlMGJhYThjMTJmXkEyXkFqcGdeQXVyNTI4MzE4MDU@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg

Hotel Mumbai, film koji prikazuje radnju terorističkog napada na Mumbai iz 2008 godine.
          Istina priča, pa samim time meni osobno jako zanimljiv i vrijedan gledanja.

MV5BYTJlZWY2YjYtZGIxMy00MDEwLTliNzMtZGM3MDQ1NzlmNDY1XkEyXkFqcGdeQXVyNDY2MjcyOTQ@._V1_SY1000_SX675_AL_.jpg

Captain Marvel, copy-paste mišljenja sa Shazam filma.
          Drago mi ga je bilo pogledat, ali teško da bih dobio želju ponovit gledanje.
          Jednostavno mi fali ta vibra klasičnih superhero filmova.
          Očito sam toliko razmažen po ovom pitanju, da jednostavno mislim da se previše počeli štancat ovakav žanr filmova.

MV5BMTE0YWFmOTMtYTU2ZS00ZTIxLWE3OTEtYTNiYzBkZjViZThiXkEyXkFqcGdeQXVyODMzMzQ4OTI@._V1_SY1000_CR0,0,675,1000_AL_.jpg

Shaft, vjerovatno dosta vas pamti org. Shaft naslov i meni osobno je to i bio razlog za gledanje.
          Film nije loš i to je to, a i sam smisao radnje je praktički ostao isti.

MV5BNmExNGZmYzItZTMzMi00YWJjLWJkYmQtMDg5MjgzYjYyZDk1XkEyXkFqcGdeQXVyNjg3MDMxNzU@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg
          Last edited by zabranjeniples; 19-07-2019, 22:16.

Comment

• p14569140_v_v8_am-1.jpgUpravo se vratio iz kina(Cinestar ZD) i pogledao zadnjeg spidermana 2D projekcija

Film je solidan ali prica mi je nekako praznjikavaSPOILERprica oko mysteria u odnosu homecominga, no vizuali su malo boljiSPOILERdron hologram-suimulacije

Mjuza je raznovrsna i ok

Opci dojam 7/10
            Last edited by 4mal; 19-07-2019, 22:28.

Comment

• 308bed2b989f6179bbb35eca8d278705.jpg DHS-_Mission_Impossible_2_movie_poster.jpg

Odlični su filmovi.
              Prvi dio sam gledao davno i nisam se mogao skoro pa ničega sjetiti osim one kultne filmske scene. Prvi dio mi je uz to za nijansu bolji zbog neočekivanog raspleta, a drugi dio je uživancija po pitanju vratolomija a onda tu se pojavljuje i naš glumac Rade Šerbedžija i uvijek tajnoviti Anthony Hopkins

Comment

• halloween (2018) - gledao mi se neki horror i nakon sto sam na 9gag-u naletio na halloween post odlučih ovo pogledati. Nakon balege od rob zombievih halloweena ovaj je film bio osvježavajuć. Jamie Lee Curtis se vraća i mora zaštititi svoju unuku teenagericu od brata Michaela. Sve u svemu doabr film koji ima "klišeja" koji su više-manje standard za slasher film. Ubojstva su ljepo odrađena, nema cenzure da bi se film moglo klasificirati kao PG-13. Preporučam

Comment

• Batman: Hush (2019)- najnoviji DC animirani film u kojemu se , kao sto stoji u naslovu, batman bori protiv misterioznog Hush.a (s pojavom još drugih poznatijih DC negativaca). Film traje cca sat i pol, animacija je dorbra, priča zanimljiva.

Comment

Working...
                  X