Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zadnji film koji ste pogledali

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Aladdin, osobno ne volim muzikalne (gdje se radnja odvija kroz pjesmu), tako da s te strane nisam oduševljen.
    Što se samog filma tiče, u početku mi je bio teška dosada, a bio sam i blizu isključivanja istog.
    Međutim kasnije je film došao u normalu i pokazao svoje Disney lice.
    Obzirom da sam već spomenuo da nisam ljubitelj radnje kroz glazbu i obzirom kako se odvijao prvi dio filma, na kraju ipak nisam ostao skroz razočaran.

MV5BMjQ2ODIyMjY4MF5BMl5BanBnXkFtZTgwNzY4ODI2NzM@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg

Comment

• - Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw - (2019.)

E tako sa rade filmovi, takve filmove želim gledati, očekivao sam dobar film, a ispao je još bolji i odlično sam se zabavio.
      Znači prije filma samo si posložite u glavi da gledate nekakav marvelov superhero movie i nema problema jer skoro sve scene u filmu su "nenormalne" i akcije je toliko da jednostavno ne stigneš registrirati sve detalje šta se sve upravo dogodilo. A akcija je nevjerojatna, ima je puno, akcijske scene su raznovrsne iz jedne tematike u drugu iz jedne lokacije na potpuno drugačiju, malo ili nimalo praznog hoda, ima tu svega i sve je tako sočno i zabavno.
      Kemija ove dvije budaletine od glavnih glumaca je odlična, mislim da su se njih dvojica dobro zabavili na snimanju, pogotovo kad prcaju jedan drugog forama. Mislim da su poslije svake takve scene obojica prasnuli u smijeh.
      Humor je zaista dobar, ja i žena smo plakali od smjeha na dosta scena.
      Cijelom dojmu je još i pripomoglo to što sam ga gledao u 4D i mali savjet tko ga bude išao gledati u 4D, ponesite si manji kišobran, trebat će vam.
      Film se neće svidjeti onima koji ne vole takva pretjerivanja jer u prijašnjim nastavcima je i bilo nekakvih stuntova koje si misliš, ok, ovo je još nekako izvedivo u stvarnosti, e ovdje ništa nije izvedivo niti ništa nije normalno, akcijske scene i pretjerivanja su na max. i na steroidima.
      Meni je film za 10/10 bez razmišljanja.

Comment

• Eto, sta tak puno trazim da moram kopat kroz hrpe gluposti da bi dosao do ovakvog jednog malog gema!?
        Jednostavno mi daj dobru pricu, misterije malo, solidnu glumu i to je to, ne mora bit neki budjet, samo da sve stvari fukcioniraju kako spada i to je to...
        Preporucam fanovima SF-a, i isto tako preporucam da sto manje znate o filmu, kao sto nisam ni ja srecom....
        Znaci film zapocinje scenom hodnika koji podrhtava od eksplozija i oznakom prvog dana "extincion eventa", za ostatak pogledajte film ako vas zanima...samo oprez, ne ocekujte neku vratolomnu akciju.

9.5/10
        Last edited by DarkFenix; 13-08-2019, 22:22.

Comment

• Godzilla: King of The Monsters, meni je ovo poprilično traljavo odrađeno
          Na momente nalik na niskobuđetni film, koji nije u potpunosti uspio.
          I šta nam ovaj kraj govori, SPOILERmoguću suradnju Konga i Godzille u sljedećem nastavku ?

MV5BOGFjYWNkMTMtMTg1ZC00Y2I4LTg0ZTYtN2ZlMzI4MGQwNzg4XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg
          Last edited by zabranjeniples; 14-08-2019, 07:10.

Comment

• Od svog spoiler frenda sam načuo da je valjda treći nastavak SPOILERs njih dva.
            Last edited by Hrv4tin4; 14-08-2019, 07:11.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
              Od svog spoiler frenda sam načuo da je valjda treći nastavak SPOILERs njih dva.
              Isprike na ovome, bacio sam u spoiler.
              Sreća pa su rani sati, nije narod vidio .

Comment

• Editirao sam post OverLord jer zaista je spoiler za ljude. Dakle samo malo više pažnje, kako si i sam rekao - tebi je to tvoj SPOILER frend rekao, ne moraš i ti postati SPOILER frend ili forumaš, a zabranjeniples je editirao svoj post

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
                  Editirao sam post OverLord jer zaista je spoiler za ljude. Dakle samo malo više pažnje, kako si i sam rekao - tebi je to tvoj SPOILER frend rekao, ne moraš i ti postati SPOILER frend ili forumaš, a zabranjeniples je editirao svoj post
                  Pardon, samo sam se nadovezao. Nisam ni razmišljao. A spoiler frend je dobio naziv jer je stvarno kreten koji trči pogledati nešto prvi i onda javlja da ti u**** film. Leaka epizoda GOT-a, desi se žešće sranje, a on komentira po fejsu šta se desilo

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Pardon, samo sam se nadovezao. Nisam ni razmišljao. A spoiler frend je dobio naziv jer je stvarno kreten koji trči pogledati nešto prvi i onda javlja da ti u**** film. Leaka epizoda GOT-a, desi se žešće sranje, a on komentira po fejsu šta se desilo
                    Jel to onaj tip lika koji na sasvim nešto deseto kao npr. recept za kolač u komentare napiše spoiler tipa Iron Man SPOILERumire na kraju filma i onda ti dok skrolaš po komentarima sasvim bezazleno naletiš na taj mamac. I misliš se "a u k....." i pokušavaš brzo doći do nekakve baterije da si bljesneš u facu par puta pa možda zaboraviš šta si pročitao.
                    Meni se baš to dogodilo 5 min. prije nego sam kretao u kino gledati Endgame, samo sam pustio mobitel iz ruke i bio u šoku par minuta pokušavajući tu informaciju potisnuti u kratkoročno pamćenje.

Comment

• Salmon Fishing in the Yemen, meni dosta dobra romantična drama.
                      Stručnjak za ribičiju, njegova suradnja sa šeikom po pitanju istog....., dobar film.

MV5BMTYxMzA2NTU5MF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjI0MDI0Nw@@._V1_.jpg

The Sixth Sense, nekidan je bila godišnjica ovog filma, pa sam se odlučio na novo gledanje (nakon dugo vremena).
                      I oni koji ga nisu gledali, vjerovatno su čuli za njega, pa svakako vrijedi pogledat.

MV5BMWM4NTFhYjctNzUyNi00NGMwLTk3NTYtMDIyNTZmMzRlYmQyXkEyXkFqcGdeQXVyMTAwMzUyOTc@._V1_.jpg

Comment

• Originally posted by HanzoHattori View Post

Jel to onaj tip lika koji na sasvim nešto deseto kao npr. recept za kolač u komentare napiše spoiler tipa Iron Man SPOILERumire na kraju filma i onda ti dok skrolaš po komentarima sasvim bezazleno naletiš na taj mamac. I misliš se "a u k....." i pokušavaš brzo doći do nekakve baterije da si bljesneš u facu par puta pa možda zaboraviš šta si pročitao.
                        Meni se baš to dogodilo 5 min. prije nego sam kretao u kino gledati Endgame, samo sam pustio mobitel iz ruke i bio u šoku par minuta pokušavajući tu informaciju potisnuti u kratkoročno pamćenje.
                        Ne, ovaj je gori. On to direktno stavlja i javlja (viber ili sl). Da bar skriva po receptima!

Comment

• Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw - (2019.)

Jako zabavan film, baš ono za opuštanje i zezanciju

Yesterday 2019

Simpatična komedija o wanna be glazbenoj zvijezdi koji se nakon udarca u glavu budi u paralelnoj stvarnosti gdje Beatlesi nikad nisu postojali i stekne slavu na njihovom repertoaru.
                          Laganal film, idealan za godišnjice ili sudar

Comment

• The 40 Year Old Virgin (2005)

R | 1h 56min | Comedy, Romance | 19 August 2005 (USA)

Goaded by his buddies, a nerdy guy who's never "done the deed" only finds the pressure mounting when he meets a single mother.

★★★½

Neki dan gledao na netflixu. Čak sam ga trebao gledat kada je bio aktualan, no nisam. Suze su mi išle dva sata. Fale mi takve komedije te malo starije. Steve Carell mi je uvijek odlčan di god glumio. A i odlična ekipa je tu - nešto mlađi Paul Rudd, Seth Rogen, pa čak i epizodnu ulogu odradio i full mladi Jonah Hill. Volim kod tih glupih komedija taj klišejizirani stil romantičnog feel good endinga.

Comment

• Once upon a time in Hollywood (2019)

Iskreno, možda sam naivno ocekivao novi "Inglorious bastards" ili Django, ali ovo je prvi put da mi je tarantinovska naracija kroz duge krupne kadrove bila pomalo dosadna. Ono sto je uvijek vuklo njegove filmove, a to su prejebeni dijalozi, ovdje jednostavno nisu (meni) toliko "jako".
                              Sve u svemu, 7/10. Tesko je ovo prepričati, alternativna povijest događaja ranih 1970 u Hollywoodu.

Upozorenje za nestrpljive, film je jako sporog tempa i traje skoro 170 minuta, na momente spor do bola, tako da imajte to na umu.

Comment

• Foxcatcher (2014)

R | 2h 14min | Biography, Drama, Sport | 29 January 2015 (Croatia)

U.S. Olympic wrestling champions and brothers Mark Schultz and Dave Schultz join "Team Foxcatcher", led by eccentric multi-millionaire John du Pont, as they train for the 1988 Olympic Games in Seoul, South Korea, but John's self-destructive behavior threatens to consume them all.

★★★

Iako mi ga je bilo čak i dosta mučno za gledat, moram priznat kako sam jako impresioniran i izvedbom filma, pogotovo glumaca, a zapravo dosta zaintrigiran i samom pričom koja je nevjerojatna. Steve Carell je neprepoznatljiv i razvalio ulogu, al baš onako uloga karijere valjda. Channing Tatum također razvalio, i pomalo mi ga je bilo čudno vidjet onako retardiranog na početku. Iako mi se generalno smučilo od tona filma i baš je nekako hladan, opet preporučio bih ga, jer je odlično snimljen i dečki su svoje uloge razvalili.

Comment

Working...
                                X