Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA - National Basketball Association

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Oh brother...dva meni najiritantnija igrača današnjice će igrati zajedno...ah, bar će biti zabavno

Comment

• da a sa CP3 su baš bili favoriti da će osvojiti ove godine

Comment

• Bogami, teško da će itko od suigrača vidit loptu osim njih dvojice

Comment

• nisam nikad bio ljubitelj houstona od kad je harden tamo tako da mi ovo što je westbrook tamo uopće ne smeta ali CP3 mi je još antipatičniji od ove dvojce, frajer je razjebao clipperse, floper i plačipička bio cijelu karijeru i išao u lov na prsten i sad će pod stare dane biti dio rebulding ekipe...... neprocijenljivo, uživaj CP3 u thundersima

Comment

• Comment

• Teško mi je povjerovat da je to bila najbolja ponuda za Westbrooka. Ili možda je, ali onda mu je stvarno market value katastrofalan zadnjih godina.

Comment

• Comment

• Moram priznat da se zaista veselim novoj sezoni i kad je NBA u pitanju, osobno mi je ova možda i najiščekivanija zadnjih godina.
                  Zaista se nadam da će ove sezone bit izrazito napeto u borbi za titulu, a čini mi se da sve ukazuje na takav scenarij.

Comment

• Arenasport sad odjednom ima prava na prenošenje NBA utakmica za slijedeću sezonu.

Comment

• Originally posted by Ash_to_Ash View Post
                      Arenasport sad odjednom ima prava na prenošenje NBA utakmica za slijedeću sezonu.
                      Da, SportKlub je izgubio prava, a arena ce cak prenosit i vise utakmica, ako sam dobro shvatio.
                      Kako god, opet bnet/a1 banana, tako da cu ipak jos razmislit o iptv i slicnim alternativama.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post

Da, SportKlub je izgubio prava, a arena ce cak prenosit i vise utakmica, ako sam dobro shvatio.
                        Kako god, opet bnet/a1 banana, tako da cu ipak jos razmislit o iptv i slicnim alternativama.
                        Rekli su 10 utakmica tjedno? Iako mi se to čini puno.

A da, i ja sam sad popušio jer imam vip.

Iako realno sportklub su dosta slabo popratili NBA sad već unazad par godina. I obično birali meeh utakmice za prenosit tijekom tjedna.

Comment

• Originally posted by Ash_to_Ash View Post

Rekli su 10 utakmica tjedno? Iako mi se to čini puno.

A da, i ja sam sad popušio jer imam vip.

Iako realno sportklub su dosta slabo popratili NBA sad već unazad par godina. I obično birali meeh utakmice za prenosit tijekom tjedna.
                          Ne znam tocno, ali spominjali su velik broj utakmica.
                          U svakom slucaju, sigurno ce ponuda bit sira nego je bila na SportKlub.

Comment

Working...
                          X