Announcement

Collapse
No announcement yet.

UEFA Europska Liga

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Comment

• Baš mi je drago!
      Inače mi je bio jako drag i Grizboy i ATM; no od svjetskog mi se taj igračić zgadio.
      Demonstracija moći i premoći Ronalda iliti mala škola nogometa.

Comment

• Samo napomena za sve vas/nas koji nemamo T-HT i Arenu sport. Možete tekmu pratiti na SLO 2 koji je u nekim paketima drugih operatera besplatan kanal.
        Eto, čisto mali info da znate i ne kopate po raznim streamovima

Comment

• Mislim da nije Benfica toliki favorit koliko je kladionice predstavljaju.
          1.45 je krajnje smijesno. Ne igra Dinamo protiv Bajerna ili Reala.

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
            Samo napomena za sve vas/nas koji nemamo T-HT i Arenu sport. Možete tekmu pratiti na SLO 2 koji je u nekim paketima drugih operatera besplatan kanal.
            Imali stream taj SLO 2?

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

Samo napomena za sve vas/nas koji nemamo T-HT i Arenu sport. Možete tekmu pratiti na SLO 2 koji je u nekim paketima drugih operatera besplatan kanal.
              Yep, vidio sam na Liveonsat stranici (tamo imate za svaku utakmicu di je prijenos).
              Mogu potvrditi da SLO 2 radi besprijekorno na KODI-u i ono najbitnije - nije zamrznuta slika.
              Imate ju u daily listama ali najbolje vam je ici na LIVE TV Serbia-Slovenija- i tamo imate stream.

Ja ću je gledati u birtiji samo problem je što i oni streamaju pa je tako prva tekma kasnila 2.5 min. Šankermen pustio pjesme na razglasu u birtiji kada je pocela sudacka nadoknada, odma sam znao da je Dinamo pobjedio
              Al moram ic tsmo jer u drugim birtijama sat vremena prije utakmice nema mjesta...
              Last edited by Abacus; 14-03-2019, 13:40.
              Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
              Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• https://www.vecernji.hr/sport/htv-ne...viziji-1306816

Da ih ne plaćam briga mene oće li oni otkupiti EL ili ne. Nije problem što ne prenose Dinamo danas (jer mnogi po internetu pogledaju 2,3 ut. godišnje pa kenjaju kada nema važne utakmcie na HRT-u) jer je Arenasport ODAVNO otkupila prava na EL. Problem je što je HRT digao ruke od EL od ove godine. Da nije imao bi pravo birati utakmicu koju će prenositi (kao po ugovorima prošlih godina sa UEFA-om)

Comment

• Idemo Dinamo sad ili nikad!

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                    Idemo Dinamo sad ili nikad!

Comment

Bice ovak dns pravi fight

Comment

• Slo2 na Bnetu je blokiran za područje HR... Baš lijepo, hvala Vam susjedi...

Comment

• Ovaj moro je ispao moro-n.

Comment

• Ova Benfica je smijesna ekipa... Nadam se da se necu posrat sam sebi u usta (ako slucajno produ dalje), ali Dinamo igra taman kolko im treba.. Ni meni nije jasno zasto je Benfica tolki favorit na kladionicama, kad se pogledaju njihovih 11 na terenu, nisu oni nista individualno jaci od Dinama, bez obzira sto Transfermarkt kaze drugacije... E da, stvarno sam ocekivao vatrenu atmosferu na tribinama s obzirom da se za njih govori da imaju "najbrojnije" i "najjace" navijace na svijetu..

Comment

Slo2 na Bnetu je blokiran za područje HR... Baš lijepo, hvala Vam susjedi...
                              Nema to nikakve veze sa "susjedima" već sa zakonom i autorskim pravima...
                              kae mi covik u birtiji, njegov mali navodno gleda na Slo2 preko nekog operatera. Izgl da nema pravila

Ali oni su dužni zbog zakona onemogucit prijenos u državi koja ima prijenos na drugoj postaji.

ugl. Mi u birtiji gledamo na Slo2 prijenos preko KODI-a, on jedini ne šteka a i ne ide preko satelita vec preko streama pa nema blokade

reci cu jos i ovo - koliko BRUTANO ovdje fali Ademi... uvjeren sam da bi Ademi tu povukao kontru i da bi upoalio Perkovića samo tako.... To je trebala biti njegova utwkmica karijere

Comment

• Mislim da su benficani svjesni koliko dinamo igra bolje od njih zato nista ne skandiraju kao inace imho.

Sudac je protiv nas jer ono u 22min. Je bilo za penal.

Comment

Working...
                                X