Announcement

Collapse
No announcement yet.

UEFA Europska Liga

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Jučer najveće iznenađenje je svakako Sparta.
    Ako navedeni klub možemo više smatra iznenađenjem, s obzirom da svojim dobrim igrama više nikog ne iznenađuju.

Valencia bila blizu, ali Bilbao ipak ide dalje zbog gola u gostima.

U Manchesteru smo gledali jednu zanimljivu partiju, ali ipak nedovoljno snažnog Uniteda.
    Uz to smo vidjeli krasan gol Coutinha, kojem fantastični golovi nisu slučajnost.

Fenerbahce se dobro držao, sve do crvenog kartona Topala u 66. minuti.
    Nakon toga potpuni potop i ispadanje iz natjecanja.

BVB očekivano potvrdio prolaz protiv šarenog Tottenhama s novom pobjedom od 1-2.

Ostalo ne treba niti spominjat, mislim da nije bilo pretjerano iznenađujuće.

ČETVRTFINALE

Braga - Šahtar
    Villareal - Sparta Prag
    Athletic Bilbao - Sevilla
    Borussia Dortmund - Liverpool

Braga - Šahtar, mislim da je sve moguće.
    I jedni i drugi imaju šanse za prolaz, pa ostaje za vidjet.

Villareal - Sparta, što reći!!
    Sparta je ugodno iznenađenje, Villareal uvijek opasan.
    Nadam se odličnoj utakmici i iskreno, nisam siguran da su Španjolci ovdje izraziti favoriti.

Ponovno međusobni susret Španjolaca, Bilbao - Sevilla.
    Blagu prednost bih dao Sevilli, mada su Baski na svom teritoriju favoriti.

I šlag na kraju, Borussia - Liverpool.
    Kloop, iako protiv svog bivšeg kluba, vjerujem da će ovacijama bit dočekan na Signal Iduna parku.
    Očekujem vrhunsku utakmicu uz pregršt dobrih poteza.
    Odlični klubovi, odlični igrači, utakmica koja bi komotno mogla bit četvrtfinale LP, a ne EL.
    Žao mi je što su se već sad našli, jer su mi dragi i jedni i drugi.
    Ne želim prognozirat ništa, ostaje da uživamo.
    Last edited by zabranjeniples; 18-03-2016, 13:06.

Comment

Liga UEFA je puno zanimljivije i otvorenije takmicenje od Lige sampiona , Liga sampiona se svela prakticno na 3 tima i LS je od nokaut faze prakticno negledljiva.

Comment

Valjalo bi još naglasit suđenje na utakmici Braga - Fenerbahce koje je izazvalo buru emocija u Turskoj.
        Naravno, radi se o ''velikom sudačkom majstoru'' sa HR prostora, pa sami zaključite.

Comment

Ja i dalje iskreno mislim da ovo nije riječ o namještanju već da on jednostavno nema pojma o suđenju....

Comment

Pa naravno da ovo nije namještanje, što i je tragedija.
            Za svoja odrađena nedjela na HR terenima, dobije se nagrada za suđenje u EU.
            I onda se dese ovakve stvari.
            Last edited by zabranjeniples; 18-03-2016, 18:08.

Comment

hh evo nakon nekoliko dana da se oladim od poraza MAN UTD od Liverpoola i usranog LVG i njegove ljepše polovine Fellaini-a, čestitke Liverpool-u na prolazu zasluženom i sretno protiv Borussie iz Dortmunda nadam se dobroj utakmici. Klopp protiv bivšeg klub mmm

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

IMHO., smatram da je Fellaini bio jedan od raspoloženijih pojedinaca na susretu.

Comment

Roy Keane: "Povrijeđeni Bastian Schweinsteiger je bolji od potpuno spremnog Marouane Fellaini-a."....
                  +dođe do lopte guši utakmicu, prekršaj prvi odma u duelu,obe noge ljeve... Mogu još nabrajat ali nemam vremena.

i još nešto.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

Ne znam, meni je na terenu izgledao kao jedan od rijetki raspoloženih igrača Uniteda.
                    United cjelokupno izgleda vrlo loše, pa je teško govorit opčenito o kvaliteti.

Comment

...

Comment

Partizan juce od 2:0 na poluvremenu izgubi na kraju 2:3 od Dinamo Kijeva, strasno, mada generalno utakmica pred praznim tribinama bez publike je bas onako otuzna i mucna za gledanje i generalno ne predstavlja pravu sliku stvari, a Crvena Zvezda mora joj se odati priznanje zabelezila maltene istorijsku pobedu protiv Kelna u gostima.

Steta za Rijeku, mogli su da izvuku istorijski bod u Milanu.

Inace ove godine bas potop nemackih klubova u Evropi, Bajern i Borusija Dortmund zajedno osvojili samo 1 bod u Ligi sampiona u prva 2 kola , a juce kao sto sam vec pomenuo Keln porazen od Crvene Zvezde, Hofenhajm izgubio od Ludogoreca, Herta izgubila od Ostersundsa, a Frajburg jos u kvalifikacijama ispao od Domzala , tako da nemacki klubovi u ozbiljnoj krizi rezultata , mada generalno mislim da je to sve posledica dosadasnje prakse i povladjivanja Bajernu, prakticno od svih klubova u Bundes ligi su napravili Bajernove filijale, sad ajd svi najbolji igraci iz svih ekipa ajd u Bajern i to jednostavno ne moze da izadje na dobro.

Comment

Ot tta tetitam Rijeki i da i ubuduće dobro igra i ne zabušava!

Comment

Rijeka rastura...2:0..

Comment

Čekaj drugo poluvrijeme, kad ostanu bez sape. Ali zasad brutalno dobro.

Comment

Jep al steta za ovaj sad gol...odlica igra za sada

Comment

Working...
                                X