Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lige petice i ostale nacionalne lige

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Lik je najbesmisleniji i najbeskorisniji komentator na televiziji uvjerljivo. Ali prekrasna igra Chelsea, Kova jako dobar. Liverpool neprepoznatljiv.

Comment

• Jao utakmice. Zelim da Kova zatrese mrežu, ali previše tražim?

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

• Punopreviše 😅

Comment

• Dobra tekma, zanimljiva, Liverpool je na kraju lijepo pobijedio. Iako mi je žao što se stvari nisu u regularnom dijelu već riješile...

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
            Dobra tekma, zanimljiva, Liverpool je na kraju lijepo pobijedio. Iako mi je žao što se stvari nisu u regularnom dijelu već riješile...
            Vrijeme mi potrošili bzvze.

Comment

• Liverpool me na momente dosta razočarao igrom, ali pripisat ću to početku sezone.
              Opet kažem, nadam se da se ne dovođenje pojačanja neće obit o glavu.

Opet ću ponovit isto što i za ono djelomično odgledano protiv Man Utd., igra Chelsea mi se zaista sviđa.
              Ima tu još mjesta za napredak, ali svakako pokazuju volju i želju.

Hrv4tin4 nisam imao prilike vidjet usporene snimke/reprize, dal je ono za 2-2 bio penal ?

Comment

• zabranjeniples bome je, bio je penal. Tako je došlo do izjednačenja. Uglavnom dosta dobra teekma s udarnom postavom Liverpoola i meni pomalo iznenađujućom Lampardovom logikom.
                Uglavnom čovjek je ubacio sva 3 vrlo mlada igrača koji do sada nisu imali kontakta s prvom momčadi. Da neki od njih jesu potencijalne zvijezde (Mount, tebe gledam) no onaj mali obrambeni - ni ja ne znam tko je.
                Abraham je i ranije znao ući s klupe no dečko osim visine nema neke velike prednosti. Nema neki balans. Jedino visina i solidan šut. No budemo vidjeli kako će to ići.

Ne znam, malo mi je smiješno na utakmici za trofej (koliko god važan ili ne važan bio) imati 3 klinca u udarnoj postavi...

No ako dobije dosta vremena, možda mu se politika i isplati pa klinci to uredno vrate svojim napredkom i zalaganjem.

Comment

• Danas u 17h pratim R. Madrid na otvaranju sezone i da vidim kako se Hazard sad uklapa kad je sezona počela.
                  Sutra malo Chelsea za promjenu, danas možda i pogledma još neku zanimljiviju tekmu Premiershipa i to je to.

Comment

Danas u 17h pratim R. Madrid na otvaranju sezone i da vidim kako se Hazard sad uklapa kad je sezona počela.
                    Sutra malo Chelsea za promjenu, danas možda i pogledma još neku zanimljiviju tekmu Premiershipa i to je to.
                    Pročitao sam da je ozljeđen, kao naime 4tjedna će bit odsutan, ako je ta infromacija točna.

Comment

• Originally posted by c0bra01 View Post

Pročitao sam da je ozljeđen, kao naime 4tjedna će bit odsutan, ako je ta infromacija točna.
                      A banana, kvariš mi planove

Comment

• Ja? Hazard ti kvari planove, gle ja sam ti ih uljepšao umjesto utakmice možemo nešto skupa odigrat. A da ti nisam rekao da je Hazard ozljeđen, ti bi čekao kad će režiser prikazat tribine i veselit se.

Comment

• Originally posted by c0bra01 View Post
                          Ja? Hazard ti kvari planove, gle ja sam ti ih uljepšao umjesto utakmice možemo nešto skupa odigrat. A da ti nisam rekao da je Hazard ozljeđen, ti bi čekao kad će režiser prikazat tribine i veselit se.
                          A mogli bi, al rekoh nemam više FIFU pa se javi za neš drugo. Do sad je PS4 bio zauzet jer je žena igrala, a kasnije će biti slobodan

Comment

A mogli bi, al rekoh nemam više FIFU pa se javi za neš drugo. Do sad je PS4 bio zauzet jer je žena igrala, a kasnije će biti slobodan
                            Share play, pa cemo nesto odigrat. Mogu ti fifu podijelit👍

Comment

• Kako Chelsea igra danas...
                              Svaka minuta Chelsea ima novu akciju.

Mount na debiju u premier ligi zabija gol u prvih 6 minuta utakmice!

Comment

Kako Chelsea igra danas...
                                Svaka minuta Chelsea ima novu akciju.

Mount na debiju u premier ligi zabija gol u prvih 6 minuta utakmice!
                                Kakav užas i kakav preokret. Dakle u 2. poluvremenu, a praktički odmah nakon što su dali gol su stali... Al doslovno su stali.

Isto tako što je bilo sa sudcem?!? Lik nikada do sada nije sudio u Premiershipu uz to da je došao suditi jer originalnom sudcu nije bilo dobro?!?
                                Frajer nije dosudio penal, foul-i za njega NE postoje. Likovi odskaču od druge igrače, popnu im se na leđa i s rukama se od njih odguruju - nema faula, nema ničega.
                                Krivo dosudi i aute, ja ne znam koji jarac će taj VAR ako ga neće koristiti...

Comment

Working...
                                X