Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forum chat

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• sa si me dobro nasmijaao

Comment

• 4:30
      https://www.youtube.com/watch?v=vWdiabH-tlk
      Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
      Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• gospodo, može mi netko reći na koji način povećati seeds tj. upload na torrentima ???
        Gledao san na YT, mnenjao one postavke u torrentu ali nije pomoglo čak štoviše spusito mi se download pa san vraća na izvorne settingse.

Neda mi se prevoditi onu slovensku stranicu di objašnjavaju šta napraviti... neko je ovdje napisao da "nema pomoći" ali to sigurno nije točno s obzirom da doslovno 1 kb nisan poslao na zadnja 5 torrenta... pa nema to veze sa brzinom, nešto krivo radim, kako nariktati postavke da mis e barem malo popravi ratio ?
        čim skinem torrent automatski prestaje slanje drugima. A dok skidam nešto sitno šalje.
        Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
        Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Originally posted by Abacus View Post
          gospodo, može mi netko reći na koji način povećati seeds tj. upload na torrentima ???
          Gledao san na YT, mnenjao one postavke u torrentu ali nije pomoglo čak štoviše spusito mi se download pa san vraća na izvorne settingse.

Neda mi se prevoditi onu slovensku stranicu di objašnjavaju šta napraviti... neko je ovdje napisao da "nema pomoći" ali to sigurno nije točno s obzirom da doslovno 1 kb nisan poslao na zadnja 5 torrenta... pa nema to veze sa brzinom, nešto krivo radim, kako nariktati postavke da mis e barem malo popravi ratio ?
          čim skinem torrent automatski prestaje slanje drugima. A dok skidam nešto sitno šalje.
          Ratio master. Ovo je, tehnicki varanje, i ide ban ako te služe. Imaš "lažan seed" tj. upload.
          Nego, probaj promijeniti portove, one dolaznei odlazne u torrent klijentu koji koristiš u neke druge.
          Last edited by ivan77; 14-06-2018, 23:25.

Comment

• jos jedna antologijsskka sa legendarnim marom i spajkijem

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
              jos jedna antologijsskka sa legendarnim marom i spajkijem
              Ova je legendarna stvarno

Comment

• Prvo smo se žalili što nema kiše 2 mjeseca, a bašte posađene, sad kiša već 14 dana..pa nikako na zelenu granu

Prije 3 dana po noći kiša, po danu 40 stupnjeva, a sad po danu nosim dugačko debelo+duksa dopodne,jbt ovo vrijeme otišlo u k...

Comment

• Gdje su zene?
                  Uvjek na slikama bude 99.99% frajera i mozda jedna zena......
                  PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
                    Gdje su zene?
                    Riješenje za nedostatak sezonskih radnika!

Comment

Gdje su zene?
                      Nema žena..žene ostaju kao roblje vjerovatno..
                      Kod nas se ništa ne pušta u javnost, ali mi je dovoljno kad vidim dron svaku večer i noć kako non stop obilazi selo i dio uz prugu.
                      Isto sam tako imao situaciju, da idem za grad, kad iz njiva(koje su uz prugu), izlazi kombi Bugarskih tablica i ide za grad isto, a na ulazu u grad stoji i čeka kombi Beogradskih tablica...ne jbt nije očito..baš bi netko iz Bugarske lutao kombijem po njjivama..

Comment

• Joj sad kad oni SJW proljevi krenu oko zbrinjavanja migranta Pa to su samo ljudi, pa i oni imaju osjećaje.. Najednom su svi dobročinitelji. I to se obavezno onda stavlja po FB i instagarmu. A toliko sirotinje i jada imamo naše po ulicama na što sva ova licemjerna ekipa okreće pogled.Jer nije trendy i kul pomagati ako nije manjina.

Comment

• Problem je sto se granice uistinu zatvaraju za te ilegalce....jer su upravo to,nisu to nemocni starci,zene i djeca koji bjeze od rata....sva ta ekipa ima enormno vise od prosjecnog Hrvata,placanje krijumcarima tisuce eura je prvi indikator.
                          Hr je blago receno naje.ala tojest narod.....kada se budete vracali doma na godisnji u recimo Slavoniju bit ce pozeljan Arabi za komunikaciju
                          Njemacka je najbolji primjer da je integracija NEMOGUCA,oni na silu SILA guraju islam svima oko sebe....mene je par njih pitalo dali sam musliman i krenuli su mi navodit primjere ljudi koji su se konvertirali na islam i kako su automatski postali bolji ljudi na sto ja odgovaram da me vjere ne zanimaju pa tu bude kraj.
                          Kako ces uzet narode par stotina godina u proslosti mentalitetom i porobljene vjerom i ubacit ih u Njemacku i ocekivat da se svi klikeri poklope.....zato Merkelica sad kuka da je sve sto se tice integracije propalo.
                          Od preko 100 ljudi koje sam upoznao iz tih zemalja jedan covjek iz Libije...ili Libanona....nema nista protiv zapada dok ostalih 99+ javno i jasno iznose mrznju prema zapadnim zemljama ukljucujuci i Njemacku u kojoj zive i rade.
                          Da se razumijemo Hrvatsku i Hrvate ne mrze a dosta njih zna za nas pa mozda da i krenu zivjet u Hr efekat nebi bio isti kao u Njemackoj itd...

Comment

• Hrvatska je toliko jadna zemlja da nije ni arapima zanimljiva. Kao da se njima tu radi za crkavicu u sezoni kao prosječnom slavoncu. Eventualno bi afrikancima mogli biti zanimljivi. Naše cure su poznate po tom da vole crnce.

Comment

• I hoce li netko od vas sudjelovat?
                              Slični prosvjedi u Srbiji, BiH i Crnoj Gori okupili su veliki broj ljudi, a u BiH su zbog prosvjeda čak i pale cijene goriva. Pitanje je hoće li i u Hrvatskoj prosvjed postići takav efekt...

Comment

I hoce li netko od vas sudjelovat?
                                Javit ću ženi da stane nasred Manchestera

Comment

Working...
                                X